IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както има реклама на Efbet, така защо да няма и на трейдинг...


    Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

    лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари
    Терзиев какво печели от този лайтмотив?
    А въпросът може да се постави и по друг начин. А какво печели от споменаването на 150 тикъра на разни акции и после да повтаря до припадък, видяхте ли за няколкото, за които е познал?

    Начесване на егото...? Само заради едното му кухо его цялото това усилие? Ако е така проблемът е много сериозен... казвал съм го и преди
    Last edited by Money; 09.03.2021, 00:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      я кажи накратко за тоя Ал Брукс че цял живот няма да ми стигне да прочета книгите дето съм приготвила
      Tи форума да беше чела, щеше да ти е предостатъчно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
        По добре прочети Ал Брукс,от първият път няма да разбереш за какво говори,но ако си упорита ще намериш свои собствени обяснения.
        я кажи накратко за тоя Ал Брукс че цял живот няма да ми стигне да прочета книгите дето съм приготвила

        Коментар


        • Лудостта GMI продължава. Не е истина къв цирк са тия борси - Apple пада, GME - дето не печели се разцепи. И на AMC скуиза още го чакат.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-03-08 194005.jpg
Views:	1
Size:	47.9 КБ
ID:	3728736

            Това е от 15 ноември 2020 до този петък. Коментар от маратонци?

            ===

            За справка https://forum.investor.bg/forum/%D1%...81%D0%B5%D0%BB

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Т, къв пазар, кви пет лева. Едно време може и да е имало нещо пазарно.

              Речи конкретно що ще отиграваш. Пак ли ba
              ? Не пипам вече JЕ, че е мазало там.

              Аз пак ще играя apt, че досега ми е като лична печатница за пари. Ама народът го е казал: един път маска, втори път маска...

              Нафта, добивачи, храни, имоти също са нагоре, ама ме е страх да товаря допълнително. Иска ми се и аз като Иветка да залагам изцяло на силните коне, ама пустото шубе ме кара да се разпилявам.
              Какви BA какви JE.Търся подценени компании,които никой сега не забелязва и подбирам блокчейн компании в които да вляза дългосрочно понеже там има огромен потенциал за разтеж.Капитализацията при някой е само няколко стотин хиляди.Сега изглеждат неатрактивни но след време тия ще дадат по десетки хиляди проценти ръст.Има всякакви такива,но търся само американски компании.Не се интересувам въобще от котайски компании и избягвам и канадските които са същите бетери като гърците.Само американски компании!!! Оня ден на 2.55 влязох в CBDHF.Това отигравам в комента иначе чакам Модерна да слезе до 114 и да почна да влизам лека полека.Стоя си на кеш и си търся компании които ще ме изтрелят след 5 г.Време е дългосрочно да се влиза.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                terziev е здраво в имоти, защо вдигането на лихвите не събори имотите досега?
                Ами американците в 5 ч сутринта спят на сточета и чакат пред жилищата за оглед първи да дадат оферта на брокера.Банките обаче финансират масово до 350000 $.Такова безумие имаше 2006 г.2008 знаете какво се случи.Сега е втора серия . Аз сано казвам после да няма хора да гледат тъжно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                  Не знам за тия имоти, сума време държах Corestate. Микро домове, след тях е само кашона. И загуби, загуби! Днес ги разкарах.
                  Не съм ги чувал, но според мен търсенето на микро домове по време на 0% лихви няма как да е огромно. Виж и в София. Всеки търси по-голям. Когато вдигнат лихвите яко, те тогава ще е момент за микродомове. Тираджийска логика, нямам никаква идея за самата компания.

                  Коментар


                  • Не знам за тия имоти, сума време държах Corestate. Микро домове, след тях е само кашона. И загуби, загуби! Днес ги разкарах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                      terziev е здраво в имоти, защо вдигането на лихвите не събори имотите досега?
                      Щото самите имотите са в небето, а reit-овете, които ги държат изоставаха значително. Ножицата трябва да се затвори. Лихвите продължават да са рекордно ниски. (сигурно има някакви сложни и супер важни икономически причини, това си е моята тираджийска логика)

                      Като гледам обаче ще се простя с UBA, че шитнах колци на 17,50. Не очаквах такъв скок още преди да са дигнали дивидента.

                      ===

                      другото - още по-добра сделка бяха ипотечните. Сигурно 20 пъти го повтарях и обяснявах, че една от най-добрите сделки на цялата борса! е REML. Самият аз не успях да се възползвам, но не разбрах защо американците от форума не го направиха.
                      Last edited by terziеv; 08.03.2021, 17:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Пазара на недвижимите имоти ще се срути както 2008-2009 г.
                        terziev е здраво в имоти, защо вдигането на лихвите не събори имотите досега?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Сега е време да влезеш в TSN, че е на годишен връх.
                          на късо ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            щото навсякъде пишат, че ще расте. И аз там съм се фокусирала и не смея и да погледна в останалите си активи щото получавам световъртеж.
                            Сега е време да влезеш в TSN, че е на годишен връх.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Още бая може. Но и въглищата са все още на далавера.
                              ~~~
                              В интерес на истината народът се нахвърли на нафтата и даже прекали. Може да има някакво връщане при негативна новина. Те тогава трябва да се налази. Най-добре в Talos, че да ми го помпате допълнително.
                              щото навсякъде пишат, че ще расте. И аз там съм се фокусирала и не смея и да погледна в останалите си активи щото получавам световъртеж.

                              Коментар


                              • May Brent crude recently was +2% to $70.79/bbl after reaching as high as $71.16/bbl, and April WTI crude +2.1% to $67.47/bbl after touching $67.86/bbl, the highest since October 2018.
                                Още бая може. Но и въглищата са все още на далавера.
                                ~~~
                                В интерес на истината народът се нахвърли на нафтата и даже прекали. Може да има някакво връщане при негативна новина. Те тогава трябва да се налази. Най-добре в Talos, че да ми го помпате допълнително.
                                Last edited by terziеv; 08.03.2021, 12:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X