IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бил Гейтс очаква "връщане към нормалното" догодина

    Още от сега трябва да започне подготовката за следващата пандемия

    Добрият стар Бил ни казва да изчакаме Новавакс да се срине на по 5 долара , и след десетина години да направим дебеле пачка гущери с нея. Ехх Бил колко си предсказуем. Не се наяде.
    Все пак се надявам Илън Мъск да листне Спейса публично, и лично като акционер ще му подаря на този спасител еднопосочен билет за Марс без право за връщане.
    Като благодарност може да ми остави дяловете си в Кюревака. Curevac DAS IMPFSTOFF. Като DAS AUTO.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

      Единствената задача тази семица е да гледам Иновио днес и утре, ако мога да се отърва от него. Звездите ми проговориха преди две седмици и съм му сложил продава гуд-тил-кенсъл @14,77.

      При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.
      Би трябвало да почакаш да върне виж графиката на Ocugen , колко много време му отне да направят нова спекулация с него.
      Янките щели да предадат патентите за РНК то, верно този свят не отива на добре.
      Някой налива яко долари, чрез рлатени драскачи, за да свали цените на Бионтеха и Модерната та да си покрие огромните къси позиции, които са космическа величина. Абе играта загрубява.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
        При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.
        Aве... то по всичко изглежда, че е нагоре... затова ги играя. Залогът ми там обаче е твърде голям за моите мащаби и на въздухари нямам никакво доверие. А и шефчета бая са продавали под 90.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Планове за седмицата?

          Аз мисля да добавям paa, cog при сгоден случай и пак да вляза в bgs. Антеро се подразбира, че ще добавям при всеки спад. Ще видим покрай дивидента как ще е цената. Ще опитам да изляза от ayx, че никакво доверие на тех шмекерите нямам. Да ходи до 100 без мене. Извън САЩ продължавам с Газпром, ако слезе под 5,95 във Франкфурт.
          Единствената задача тази семица е да гледам Иновио днес и утре, ако мога да се отърва от него. Звездите ми проговориха преди две седмици и съм му сложил продава гуд-тил-кенсъл @14,77.

          При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.

          Коментар


          • Планове за седмицата?

            Аз мисля да добавям paa, cog при сгоден случай и пак да вляза в bgs. Антеро се подразбира, че ще добавям при всеки спад. Ще видим покрай дивидента как ще е цената. Ще опитам да изляза от ayx, че никакво доверие на тех шмекерите нямам. Да ходи до 100 без мене. Извън САЩ продължавам с Газпром, ако слезе под 5,95 във Франкфурт.

            Коментар


            • Intel-a пак пое на юг и AMD съответно се възползва. Менкат се - very funny

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                Не го приемай като заяждане. Просто ти искаш да те виждаме в тази светлина и съответно всички се бъзикат с това . Ама лошо няма .. напрежението трябва да избива на някъде .. иначе следва имплозия
                кое напрежение, нищо не разбрах. Нито разбрах кво е това от линка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  щото не познаваш Ивелина
                  Не го приемай като заяждане. Просто ти искаш да те виждаме в тази светлина и съответно всички се бъзикат с това . Ама лошо няма .. напрежението трябва да избива на някъде .. иначе следва имплозия
                  Last edited by pantaleev; 24.04.2021, 19:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                    ХАХА ... кърти .. "buy high ... sell higher". Мисля че Ивелина няма начин да не си поръча от тези

                    https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-copper-round/

                    https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-silver-round/
                    щото не познаваш Ивелина

                    Коментар


                    • ХАХА ... кърти .. "buy high ... sell higher". Мисля че Ивелина няма начин да не си поръча от тези

                      https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-copper-round/

                      https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-silver-round/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                        М,да! Имам Иновио, купувани на 10.37. Вчера се чудех дали да не ги продам с 50-60 долара загуба, че ми беше ясно накъде са тръгнали.
                        Сега, най-тъпото за мен ще е да останат на тази или малко по-ниска цена - имам предвид, че нито ще са за усредняване, нито за продаване.
                        Но...допреди малко не бях отварял платформата и не знаех какво е довело до спада. Дали ги скъсяват или панически разпродават.
                        Оказа се първото, така че има някаква надежда да върнат донякъде и пак да се продадат с някаква по-малка загуба. А може и без загуба.

                        П.П. Вчера се чудех къде да наместя последния останал кеш от продажбата на Коти и купих 3 акции на Майкрософт @259.40.
                        Април по това време мислех с Фаучито да взема и Иното, тогава те бяха актуалните- Може и да върне, но мисля, че при това раздаване мачът с вирусът е свирен- Но все пак имат да разкешват и 22-23 така, че до два три месеца ще се разбере. После тази игра не става повече- Освен ако не почнат да спекулират, че са в последн фаза с някоя друга ваксина от тръбопровода /РНК/. Това вече е друга бира и котировките им ще следват модела Тесла. Проблемът е, че със сегашната реално имат проблем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                          сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?
                          Причината е доста тривиална - не произвеждат нафта.

                          Коментар


                          • И какво сега, оказа се, че имало причини за движението на цените на активите...

                            А ако има причини, значи сигурно има и хора дет ги занят тези причини... и т.н.

                            Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                            сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              cabot oil слезе до много добра цена. Не бих държал след лятото и няма да е ракета, но 15-20% за месец два е почти гарантирано. Това е за тези, които изпуснаха Антеро.
                              цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                              сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                ...

                                Надай се. История на 20 век. Едно става, когато имаш лесен достъп до заем; друго става, когато направиш парата неконвертируема.
                                Лесен достъп до заем имаш винаги, когато покажеш резултати или когато заложиш имот.

                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Пък и какво развитие търсиш в една изпаднала в тупик планова икономика, базирана на услугите. Бизнес няма, има борса. Струва ми се, че ще се опариш, ако се самонавиваш и търсиш под вола бизнес. Ще имаме война, преди да имаме "големи лихви". Освен ако под големи лихви нямаш предвид 3%.
                                Колкото повече се развива светът, толкова повече услугите взимат по-голям дял. Просто хората с пари стават мързеливи. Ние тук още не го усещаме, макар че чувам от доста клиенти (да кажем със скромни финанси), че поръчват храна онлайн.

                                Бизнес има и винаги ще има! Някои хора не могат да стоят и да гледат какви възможности предлага пазара без да реагират.

                                А лихвите...лично ние сме плащали лихва по ипотечен кредит за бизнес 19.5% (от 2008-ма до 2014-та г.) и това не е ГПР. Само по договор, но отделно застраховка на имота всяка година, такса за управление и т.н. та ГПР-то ставаше 26%. Още ни има и се развиваме.

                                Коментар

                                Working...
                                X