IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
    При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.
    Aве... то по всичко изглежда, че е нагоре... затова ги играя. Залогът ми там обаче е твърде голям за моите мащаби и на въздухари нямам никакво доверие. А и шефчета бая са продавали под 90.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Планове за седмицата?

      Аз мисля да добавям paa, cog при сгоден случай и пак да вляза в bgs. Антеро се подразбира, че ще добавям при всеки спад. Ще видим покрай дивидента как ще е цената. Ще опитам да изляза от ayx, че никакво доверие на тех шмекерите нямам. Да ходи до 100 без мене. Извън САЩ продължавам с Газпром, ако слезе под 5,95 във Франкфурт.
      Единствената задача тази семица е да гледам Иновио днес и утре, ако мога да се отърва от него. Звездите ми проговориха преди две седмици и съм му сложил продава гуд-тил-кенсъл @14,77.

      При мен от Алтерикс никакво излизане преди 130.

      Коментар


      • Планове за седмицата?

        Аз мисля да добавям paa, cog при сгоден случай и пак да вляза в bgs. Антеро се подразбира, че ще добавям при всеки спад. Ще видим покрай дивидента как ще е цената. Ще опитам да изляза от ayx, че никакво доверие на тех шмекерите нямам. Да ходи до 100 без мене. Извън САЩ продължавам с Газпром, ако слезе под 5,95 във Франкфурт.

        Коментар


        • Intel-a пак пое на юг и AMD съответно се възползва. Менкат се - very funny

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

            Не го приемай като заяждане. Просто ти искаш да те виждаме в тази светлина и съответно всички се бъзикат с това . Ама лошо няма .. напрежението трябва да избива на някъде .. иначе следва имплозия
            кое напрежение, нищо не разбрах. Нито разбрах кво е това от линка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              щото не познаваш Ивелина
              Не го приемай като заяждане. Просто ти искаш да те виждаме в тази светлина и съответно всички се бъзикат с това . Ама лошо няма .. напрежението трябва да избива на някъде .. иначе следва имплозия
              Last edited by pantaleev; 24.04.2021, 19:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                ХАХА ... кърти .. "buy high ... sell higher". Мисля че Ивелина няма начин да не си поръча от тези

                https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-copper-round/

                https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-silver-round/
                щото не познаваш Ивелина

                Коментар


                • ХАХА ... кърти .. "buy high ... sell higher". Мисля че Ивелина няма начин да не си поръча от тези

                  https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-copper-round/

                  https://www.jmbullion.com/1-oz-wall-...-silver-round/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                    М,да! Имам Иновио, купувани на 10.37. Вчера се чудех дали да не ги продам с 50-60 долара загуба, че ми беше ясно накъде са тръгнали.
                    Сега, най-тъпото за мен ще е да останат на тази или малко по-ниска цена - имам предвид, че нито ще са за усредняване, нито за продаване.
                    Но...допреди малко не бях отварял платформата и не знаех какво е довело до спада. Дали ги скъсяват или панически разпродават.
                    Оказа се първото, така че има някаква надежда да върнат донякъде и пак да се продадат с някаква по-малка загуба. А може и без загуба.

                    П.П. Вчера се чудех къде да наместя последния останал кеш от продажбата на Коти и купих 3 акции на Майкрософт @259.40.
                    Април по това време мислех с Фаучито да взема и Иното, тогава те бяха актуалните- Може и да върне, но мисля, че при това раздаване мачът с вирусът е свирен- Но все пак имат да разкешват и 22-23 така, че до два три месеца ще се разбере. После тази игра не става повече- Освен ако не почнат да спекулират, че са в последн фаза с някоя друга ваксина от тръбопровода /РНК/. Това вече е друга бира и котировките им ще следват модела Тесла. Проблемът е, че със сегашната реално имат проблем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                      сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?
                      Причината е доста тривиална - не произвеждат нафта.

                      Коментар


                      • И какво сега, оказа се, че имало причини за движението на цените на активите...

                        А ако има причини, значи сигурно има и хора дет ги занят тези причини... и т.н.

                        Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                        сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          cabot oil слезе до много добра цена. Не бих държал след лятото и няма да е ракета, но 15-20% за месец два е почти гарантирано. Това е за тези, които изпуснаха Антеро.
                          цената верно не е лоша, ама при тоя скок на нафтата това да не мръдне или по-скоро да мръдне надолу
                          сигурно има причина. Знаеш ли я каква е ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            ...

                            Надай се. История на 20 век. Едно става, когато имаш лесен достъп до заем; друго става, когато направиш парата неконвертируема.
                            Лесен достъп до заем имаш винаги, когато покажеш резултати или когато заложиш имот.

                            Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Пък и какво развитие търсиш в една изпаднала в тупик планова икономика, базирана на услугите. Бизнес няма, има борса. Струва ми се, че ще се опариш, ако се самонавиваш и търсиш под вола бизнес. Ще имаме война, преди да имаме "големи лихви". Освен ако под големи лихви нямаш предвид 3%.
                            Колкото повече се развива светът, толкова повече услугите взимат по-голям дял. Просто хората с пари стават мързеливи. Ние тук още не го усещаме, макар че чувам от доста клиенти (да кажем със скромни финанси), че поръчват храна онлайн.

                            Бизнес има и винаги ще има! Някои хора не могат да стоят и да гледат какви възможности предлага пазара без да реагират.

                            А лихвите...лично ние сме плащали лихва по ипотечен кредит за бизнес 19.5% (от 2008-ма до 2014-та г.) и това не е ГПР. Само по договор, но отделно застраховка на имота всяка година, такса за управление и т.н. та ГПР-то ставаше 26%. Още ни има и се развиваме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                              Все си мисля, че сега е моментът за т.нар. от теб тех шитни след спада от предишните два месеца. Да се държат година-две, но човек да е близо до вратата.
                              Мне, бъркаш. Освен ако нямаш предвид някакви супер спекулативни идеи, но тогава по-добре направо догето. Съвсем в началото на цикъла за суровините сме.

                              Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                              Така е. Нито високите данъци, нито големите лихви са успели да спрат някой, който иска да се развива. Бизнесът винаги може да изкара повече печалба отколкото държавата или банките ще посмеят да поискат.
                              Надай се. История на 20 век. Едно става, когато имаш лесен достъп до заем; друго става, когато направиш парата неконвертируема. Пък и какво развитие търсиш в една изпаднала в тупик планова икономика, базирана на услугите. Бизнес няма, има борса. Струва ми се, че ще се опариш, ако се самонавиваш и търсиш под вола бизнес. Ще имаме война, преди да имаме "големи лихви". Освен ако под големи лихви нямаш предвид 3%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Тия де правят по над милион долара годишно от капиталови печалби... живи да ги ожалиш

                                От друга страна, ако планът на Байдън мине както е предложен, ставката за капиталовите печалби ще стане най-високата от 20-те години на миналия век насам... Сега пак сме 20-те години и тe ще бъдат отново Roaring Twenties, така че има логика и данъците да са като тогава

                                Ама що тез данъци не са били спрели развитието през 1920-те пък?

                                Хайде, споко, докато минат през Конгреса ще станат много по-ниски, ако изобщо минат

                                Щом ще се връщаме в 20-те години да въведат и сухият режим поне
                                Мисълта ми беше,че не намирам много логика в това да печаташ огромен кеш,да го наливаш в борсите и същевременно да вдигаш данъка за капиталовата печалба.Вадиш от единият джоб и пълниш другият Може и аз да не разбирам какъв ще е ефекта от това начинание,но ще видим

                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X