IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Ами не правя по 50 $ на ден да ти кажа.До преди месец правех между 300 и 700 $ на ден.Сега стигнах до 1200 $ най-много на ден.Разбира се това не е всеки ден.Днес например бищо не съм изкарал още гледам как ще заиграят цените за да намеря къде точно да ги търгувам.Не случайно на Мариян му казах че ако не бях взимал дългосрочни акции които да ме върнат назад само от спекулата щях да имам още по-хубав резултат.И на това съм доволен.Аз за разлика от много други нито преувеличавам нито лъжа.Споделих какво правя за да се включат и други в играта.В момента въртя 100 000 $ и не са 10-20к .Имам подготвени още за момента когато се сринат отново цените в което вярвам безусловно.
    А бре , Ташунко тея 100 000 да не са заема който взе или поне част от него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Ташунко, сигурен съм, че за разлика от terziev, който е на демо, ти реално търгуваш с някакви там $10-20К и може да правиш $50 на ден чат пат. За това ти вярвам, защо да не ти вярвам. Тези неща мога да ги преценя. Казах ти, веднага си личи кой какъв е

      Въпросът е дали си стурва времето и цъкленето пред монитора
      Ами не правя по 50 $ на ден да ти кажа.До преди месец правех между 300 и 700 $ на ден.Сега стигнах до 1200 $ най-много на ден.Разбира се това не е всеки ден.Днес например бищо не съм изкарал още гледам как ще заиграят цените за да намеря къде точно да ги търгувам.Не случайно на Мариян му казах че ако не бях взимал дългосрочни акции които да ме върнат назад само от спекулата щях да имам още по-хубав резултат.И на това съм доволен.Аз за разлика от много други нито преувеличавам нито лъжа.Споделих какво правя за да се включат и други в играта.В момента въртя 100 000 $ и не са 10-20к .Имам подготвени още за момента когато се сринат отново цените в което вярвам безусловно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Да се похваля - на демото съм на 14 хилки нагоре. Hvor er jeg bare goooood
        Не ме плаши с петрола, щото нямам друг план за него освен да расте
        Поздравления, че опитваш на демото. С него може хубаво да усвоиш техническите аспекти на търговията, да не се преебваш като мен с OCO поръчките и др. Според мен обаче няма да ти помогне чак толкова за другите неща. Най-добре е на демото да тренираш истински day trading - избираш една компания, гледаш картинките и купуваш/продаваш 20-30 пъти за сесия. Тамън ще кажеш какъв е резултатът за седмица/месец... ако сляпо следваш техниката.

        Дай списък на компаниите в демото, да се пробвам да вангувам.

        добавка - давай за най-лесно от trading view. Шибваш на technicals и избираш времеви диапазон. Пропускаш ден/седмица/месец, че там е по-добре по хороскоп.
        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-09-14 185624.jpg
Views:	1
Size:	27.3 КБ
ID:	3650049

        добавка две:

        данъците - постоянен адрес в България. Не е никак трудно в твоя случай. Няма такъв данъчен рай като тук.
        таксите на брокера - сменяш го. Ти си в Дания, мамка му. Имам един кош варианти и май всичките са по-добри. Degiro или IBKR. При твоите суми и търговия е направо престъпление да не ползваш Interactive. Пък и терминалът е доста добър.

        Усилията са просто минимални за смяна на брокера и според мен това е първото, което трябва да направиш и ще имаш моментална печалба само от разликите в таксите.
        Last edited by terziеv; 14.09.2020, 19:09.

        Коментар


        • Ташунко, сигурен съм, че за разлика от terziev, който е на демо, ти реално търгуваш с някакви там $10-20К и може да правиш $50 на ден чат пат. За това ти вярвам, защо да не ти вярвам. Тези неща мога да ги преценя. Казах ти, веднага си личи кой какъв е

          Въпросът е дали си стурва времето и цъкленето пред монитора
          Last edited by Money; 14.09.2020, 18:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Да се похваля - на демото съм на 14 хилки нагоре. Hvor er jeg bare goooood
            Не ме плаши с петрола, щото нямам друг план за него освен да расте
            Хехе браво! Тренирай и гледай къде грешиш.После в реалната търговия да не допускаш грешки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Ай, стига ве, Ташунко със сапа. Стига и ти се връзва на този серсем. Откак ми разправяше как WELL имали високо p/e не съм му гледал постовете. И това в "инвестиционен" форум. От него някакво умение не можеш крадна. Не би трябвало да те вълнува какво пише, освен ако не си психиатър. Супер комплексарско е да разправяш колко си гоуем в този миши форум, дето се видя, че дори шефовете не участват на борсата. Мен ме заеби, аз съм проли. Ще откажете обаче pipbel да пише, а от можещите май само той дращи редовно.
              Аз отдавна го разбрах,че е въздух под налягане.Въобще даже не бих и взел никакъв съвет от него.Тоя тип инвеститори са ми познати до болка.Имат академични познания,дият се като пуяци и обесняват на другите колко са прости а резултатите им на борсата нулеви.Че тя Ивелина дето е от скоро на борсата има резултат по-добър от него и 90% от драскачите на бфб.Аз затова го карам да се хване на бас ама не иска.Да му пусна сделките в петък на 11 септември за 300 000 $ да види дали съм изкарал 50 $.Щото той оспорва че въобще нещо правя като трейдинг,а аз дори не говорех с него.Мен ми е ясно че е комплексар,но поне да се държи нормално и да не обижда,а той като повечето селяндури на бфб почва с обиди.Ами няма как да му мълча.Аз такива ги търся и после ги моря с години като оня загубеняк Полки дето заложи парите на роднините си 2007 г и ги загуби 3). И той лузър в подметките ама като тоя Мишлев разбирач . А аз за Америка съм нищо,защото тук хора с много пари колкото искаш,но за БГ съм ок.

              Коментар


              • Да се похваля - на демото съм на 14 хилки нагоре. Hvor er jeg bare goooood
                Не ме плаши с петрола, щото нямам друг план за него освен да расте
                Last edited by IvelinaJensen; 14.09.2020, 18:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Чак пък да съм бягала - не съм. Баш тия candles имат някакъв резон, въпреки че и тях ги намипулират яко. Но при положение, че пазарът реагира на новини няма как да се разчита на тех анализ разбира се.
                  Не знам, ама аз съм точно от ентуасиатите изпразнили не ами негативирали банковата си сметка. Уж да купя от абълките още ама разбира се не се сдържах и купих нафта прекалено рано та се доувътрих. Няма ли да расте тази проклетия да му се не знае.
                  Хмм, петрола заформя интересен сет ъп, така че дано да имаш идея къде да излезеш ако тръгне по-сериозно на юг

                  Click image for larger version

Name:	OIL.jpg
Views:	1
Size:	82.2 КБ
ID:	3650025

                  Коментар


                  • Ай, стига ве, Ташунко със сапа. Стига и ти се връзва на този серсем. Откак ми разправяше как WELL имали високо p/e не съм му гледал постовете. И това в "инвестиционен" форум. От него някакво умение не можеш крадна. Не би трябвало да те вълнува какво пише, освен ако не си психиатър. Супер комплексарско е да разправяш колко си гоуем в този миши форум, дето се видя, че дори шефовете не участват на борсата. Мен ме заеби, аз съм проли. Ще откажете обаче pipbel да пише, а от можещите май само той дращи редовно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Ташунку, Тръмпун говори за ред и законност, но всъщност на него му трябва хоас и той го създава. Очаквай при втори мандат на Тръмп там в гетата животът да стане още по-тежък и да има повече насилие и вълнения

                      Накрая може и в България да се върнеш в населеното място, от където си дошъл
                      Не съм женен за Америка младежо.Дреме ми дали ще се върна в БГ или не.Където и да отида съм си направил нещата така,че да имам доходи.Това ми беше основната цел а не да купувам скъпи коли да ме гледат у фейса у бългорско колко съм дръпнал напред.Имам толкова много пропъртита по морето които си носят наемчета и хич не ми дреме дали ще стоя в Америка или не.Виж обаче ако там се случи нещо кофти то теб в БГ ще те хване разтройство.Мислиш си че ще правиш пари ли? Не младежо нищо няма да правиш и тези на американската борса ще загубиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                        Този се конкурира с OPTION master-ите

                        В тоя ред на мисли нали бЕгаше далече от техническия анализ?!? Тоя пич говори за CANDLE chart техники и други вуду магии!

                        В общи линии като видиш някой да обяснява „това никъде няма да го видите, само тук и само от мен“, или „аз нямам saving account, всичките ми пари са в трейдинг сметката. А и защо да имам като правя по 1% седмично от сток маркета?!?!“ БЕГАЙ ДАЛЕЧЕ!
                        Чак пък да съм бягала - не съм. Баш тия candles имат някакъв резон, въпреки че и тях ги намипулират яко. Но при положение, че пазарът реагира на новини няма как да се разчита на тех анализ разбира се.
                        Не знам, ама аз съм точно от ентуасиатите изпразнили не ами негативирали банковата си сметка. Уж да купя от абълките още ама разбира се не се сдържах и купих нафта прекалено рано та се доувътрих. Няма ли да расте тази проклетия да му се не знае.

                        Коментар


                        • Ташунку, Тръмпун говори за ред и законност, но всъщност на него му трябва хоас и той го създава. Очаквай при втори мандат на Тръмп там в гетата животът да стане още по-тежък и да има повече насилие и вълнения

                          Накрая може и в България да се върнеш в населеното място, от където си дошъл

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ташунку, за помощите за хората с ниски доходи трябва да благодариш на Нанси Пелоси и на Бърнито Сандърс

                            Не на Тръмпун

                            Така че на изборите умната


                            За теб мисли че си гладничък.Аз съм за Тръмп за да оравя още повече пари.Такива оскубани надути пуяци като теб съм ги виждал много .

                            Коментар


                            • Днеска си загубих девствеността на HKEX с WH group. Компанията е бетон, но валутата ме притеснява. Продължавам да нагазвам в месото. Ако пак се омацат със свинското грип, ще има яко захлебване.

                              Следващата борса е Москва, но ще изчакам да ги заринат с още някоя санкция по повод носенето на ушанки през зимата.

                              Коментар


                              • Ташунку, за помощите за хората с ниски доходи трябва да благодариш на Нанси Пелоси и на Бърнито Сандърс

                                Не на Тръмпун

                                Така че на изборите умната


                                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Охооо младежо Мишлев ти си станал рано да изкараш някой цент преди да изберат Тръмп.Давай че после ще си само на загуба.

                                Коментар

                                Working...
                                X