IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    От колко години търгуваш в щатите, понеже знам че беше на БФБ преди време
    От 5 месеца съм на борсата в щатите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Не се гъбаркайте с Money. Той си е готин със специален личностен тип, който не гo разбира, спокойно да подминава и да не реагира
      Ами аз го усетих още в началото когато влязах в темата че е келеш.Той се опитва да изпъкне като нещо ама дреме ми кой е и какво иска.Нито ми е на бизнеса нито ми е на парите нито ми е на образованието нито ми е на опита на борсата.За мен той вече е никой.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        До нова година може би още 100 к ще вкарам.
        Вкарай им Вожде, заслужават да им събереш кинтите до шушка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Лично аз съм учуден, колко малко хора използват игнор листа. Ако приемем Парето принципа - 80% от глупостите се пишат от 20% от хората, един блок лист с 20 (да не ги изброявам поименно) човека върши чудеса. Нищо не се случва в темите с дни!
          Лошото е че има и хора като Money, който хем пише смислени неща, хем пълни глупости. Но кой ли не го прави....
          Не се гъбаркайте с Money. Той си е готин със специален личностен тип, който не гo разбира, спокойно да подминава и да не реагира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            До нова година може би още 100 к ще вкарам.
            От колко години търгуваш в щатите, понеже знам че беше на БФБ преди време

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Поздравления Вожд, Ще има и още кинти за борсата
              До нова година може би още 100 к ще вкарам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Така, така, обясни им

                Аз на тяхно място бих се бухнал в Dr.Reddy's (RDY) без да се замислям, защото Луна е в шести дом, а Юпитер в съвпад с Венера и опозиция на Меркурий...

                Ама знам, че тези sleepy traders нищо няма да направят, само ще си пускат бележчици на лични

                Да не им видим трейдовете
                Ами ти така си се бухнал че си на загуба.Защо някой да те взима като капацитет.Аз лично въобще не гледам в какви артии инвестираш защото не смятам че си нещо особено.Нямаш представа от дей трейдинг а изказваш мнение.Въобще не те взимам на сериозно.Просто си ми смешен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Много яки товари има сега.Правят се яки пари.Днес спазарихме товар от Memphis,TN до Willston,ND 1440 мили за 4200 $.Добрите ми шофьори правят в момента между 24- 30 000 $ на месец.
                  Поздравления Вожд, Ще има и още кинти за борсата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    30 к $ са достатъчни
                    Ако печеля по 2000 долара на месец с капитал 30к това са 6 процента на месец

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Така, така, обясни им

                      Аз на тяхно място бих се бухнал в Dr.Reddy's (RDY) без да се замислям, защото Луна е в шести дом, а Юпитер...

                      Ама знам, че тези sleepy traders нищо няма да направят, само ще си пускат бележчици на лични

                      Да не им видим трейдовете

                      ))
                      Да, Юпитер може да бъде големия коз срещу големото Мяу Ако е благосклонен, разбира се Но поне е в по-стабилна позиция от Венера
                      ps. - "големото Мяу" наричат в имотната тема това, което на бфб наричаме с простото: "избушвация"

                      Коментар


                      • Превоз на втора ръка мебели от ИКЕА от едното гето на Чикаго до другото

                        Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                        Вождът е по специалните товари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Вожде, камионите изцяло ли спряха да житкат, че си така деен из папир-тържището
                          Какво се случва с поръчките из щатско, Транспорта мърда ли, Каква е ситуацията
                          Много яки товари има сега.Правят се яки пари.Днес спазарихме товар от Memphis,TN до Willston,ND 1440 мили за 4200 $.Добрите ми шофьори правят в момента между 24- 30 000 $ на месец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Транспортът яко мърда в щатите, но не и за man with a van на помощи

                            (виж Dow Jones Transporation Averge )




                            Вождът е по специалните товари.

                            Коментар


                            • Така, така, обясни им

                              Аз на тяхно място бих се бухнал в Dr.Reddy's (RDY) без да се замислям, защото Луна е в шести дом, а Юпитер в съвпад с Венера и опозиция на Меркурий...

                              Ама знам, че тези sleepy traders нищо няма да направят, само ще си пускат бележчици на лични

                              Да не им видим трейдовете

                              Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                              Ами точно сега в Америка виждат Венера откъде изток, а ние я виждаме откъм запад, познай коя е истинската позиция Остава да захванем и астро-трейдинг против уроки
                              Last edited by Money; 25.09.2020, 19:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Транспортът яко мърда в щатите, но не и за man with a van на помощи

                                (виж Dow Jones Transporation Averge )



                                Хаха Мишлев ти да не подкара бус бре.Ела при мен да те кача на големия трок да изкараш доларчета за борсата.Тая седмица на единия ми драйвър букнах товари за 12200 $.По мои сметки ще му останат около 8500-9000 $ след нафтата и диспеча.Как е по ли е добре от бусчето дето го караш ?

                                Коментар

                                Working...
                                X