IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Айде малко реални текущи резултати, че от толкова приказки глава ме заболя. Аз съм на 108% годишен профит за момента. Ваш ред е?
    За година е рано да казвам. Първата ми в живота сделка на борсата е от 27. 05. тази година.
    Около 55% съм в брой. Останалите проценти са в Байер (ок. 75%), Ролс, Ориндж и една отворена позиция продава EUR/GBP.
    В ролс-а съм с 300 лв. така че и да фалират все тая. Ориндж-а като нищо ще падне отново до 9.5. Байер мисля, че само нагоре им е пътя.
    Общо към момента - 36% плюс.

    А проклетите Рена, които за 5 месеца успяха 5 пъти да отидат до 25.5 и пет пъти да паднат до 21, тоя път решиха да стават алианс на годината. Пфу!
    Last edited by Никола20; 13.11.2020, 12:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Айде малко реални текущи резултати, че от толкова приказки глава ме заболя. Аз съм на 108% годишен профит за момента. Ваш ред е?
      аз съм на минус 20% незатоверена капиталова загуба ... хубавото е че нямам балоняци .. П/Е П/Б са ми ниски, взех повече дивиденти от миналата година ... така че не протестирам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Айде малко реални текущи резултати, че от толкова приказки глава ме заболя. Аз съм на 108% годишен профит за момента. Ваш ред е?
        Продай всичко и тогава пак го кажи тука.
        Вземи си 2-3 седмици почивка, иди някъде, забавлявай се, харчи и после пак ела и сначале.
        Не се бъзикам - ще бъдеш много по спокойна за 2-я рунд.
        Че сега май изглеждаш уравновесена като кенгуру на трамплин...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          ........
          x3, x4 печалбите обаче продължават да са другаде.
          М, да, другаде са. Онзи ден, когато шортърите налазиха НИО-то и го свалиха до 38.9, аз се чудех да взема ли, да не взема ли.
          И днес ще се чудя.

          Друго си е да си купуш Ориндж и да ти расте с 1 % на година.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Айде малко реални текущи резултати, че от толкова приказки глава ме заболя. Аз съм на 108% годишен профит за момента. Ваш ред е?
            Утре другиден, след 25 години ще занулиш, По-добре си купи рокли и си оправи циците.

            Сериозно - раздели AMD позицията. Безумно ти груха, каквото и да направиш, но наистина не знам как имаш нерви да гледаш как портфейлът ти се лашка с по петцифрени суми за добър ден.

            При мен, след скоковете от онези дни, вече ми призлява, когато видя +/- 1%. Преди -1% го възприемах спокойно, ама сега направо се препотвам. И обратното, при тези суми +1% ме праща в еуфория... и ме кара да губя мотивация за неща извън борсата.
            Last edited by terziеv; 13.11.2020, 10:45.

            Коментар


            • Айде малко реални текущи резултати, че от толкова приказки глава ме заболя. Аз съм на 108% годишен профит за момента. Ваш ред е?

              Коментар


              • Извинявам се, че го играя пощальон, но това точно мнение за бабите много ми хареса: https://seekingalpha.com/article/438...mment-87063118 Много повече от самия анализ, който според мен е изсмукан от пръсти. С пълното осъзнаване, че човек харесва това, на което се надява. Но пък и няма нужда някой да ми казва, че жълтите единствени знаят и могат. Затова след фондовете и среброто, бабите ми бяха първата истинска акция. x3, x4 печалбите обаче продължават да са другаде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Дам, само колите и мацките са нагоре. Ама за вторите сглупих и продадох колове със страйк 25% нагоре... Както е тръгнало, още днес може да ги стигне. И ангеботи ангеботи... а аз баби баби. пфу

                  ---

                  Много е забавно как компании, дето на нищо не приличат, катерят като изоглавени. Само защото тръгнали да (да казват, че) правят тротинетки.
                  още по-забавно е да печелиш от тях. Аз цял ден се чудих и накрая се престраших да разкарам интел и да купя тротинетки. Та не намазах много. А утре вероятно и ще се сринат след този зловещ пик.
                  Може и да съм сбъркала.... ама некакво ми олекна като разкарах интелите.... нищо че реализирах зверска загуба. Как можах толкова месеци да ги чакам да паднат за да ги продам на най-ниското.... Дано и с CCL не стане същото щото втори път не знам как ще го преживея - вече и кръвно взех да дигам....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zhivko83 Разгледай мнение

                    И аз шортнах 500 ябълки от 119,50 $ до 119,0 $.
                    Благодаря за сигнала на Ташунко със сапа!
                    Моля . За нищо !!

                    Коментар


                    • Дам, само колите и мацките са нагоре. Ама за вторите сглупих и продадох колове със страйк 25% нагоре... Както е тръгнало, още днес може да ги стигне. И ангеботи ангеботи... а аз баби баби. пфу

                      ---

                      Много е забавно как компании, дето на нищо не приличат, катерят като изоглавени. Само защото тръгнали да (да казват, че) правят тротинетки.
                      Last edited by terziеv; 12.11.2020, 20:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Борсата ще върне.Днес шортнах 700 Ейпъла на 119.5 $ и още 700 бр от една друга акция на цена 22.5 $ .Държа кеша и наблюдавам цирка.Тук в САЩ е затишие пред буря около изборните резултати.Демократите мълчат като гъзове а Тръмп задейства прокурорите на страната.Нещо мътно има около изборите.Пазара ще падне скоро.Добре че се вдигна последните няколко дена да изчистя всичко и изляза на кеш.
                        И аз шортнах 500 ябълки от 119,50 $ до 119,0 $.
                        Благодаря за сигнала на Ташунко със сапа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Купихте ли XPEV
                          Oще преди 2 месеца, ма си заслужаваше чакането.

                          Продажбите само 4 пъти ъп

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Нъц, прекалено е печелившо. Сега е моментът за Найк, Адидас, Майкрософт, Виза, Мастер, Епъл... щото нали маратонското влачене

                            ---

                            San Francisco's Board of Supervisors votes to ban natural gas in new buildings, saying the legislation will help the city cut greenhouse gas emissions and improve safety.

                            В пет часа на въртележката
                            Мани разбирачите да влачат докато невежите се зариват в пАрЕ. Гледам как расте пред очите ми и нямма смелост да разкарам един от многото ми потъващи активи. Не мога да се понасям направо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              Купихте ли XPEV
                              Нъц, прекалено е печелившо. Сега е моментът за Найк, Адидас, Майкрософт, Виза, Мастер, Епъл... щото нали маратонското влачене

                              ---

                              San Francisco's Board of Supervisors votes to ban natural gas in new buildings, saying the legislation will help the city cut greenhouse gas emissions and improve safety.

                              В пет часа на въртележката

                              Коментар


                              • Купихте ли XPEV

                                Коментар

                                Working...
                                X