IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
    Архи, ти ли скъсяваш еврейските индекси?
    И аз. Още съм на грамаден плюс от тех фъшкиите. Допълнително смятам, че и сега е добър момент за скъсяваме.

    Катастрофирах обаче с хеджа. При такъв срив на s&p е назад с близо 50%. И историята със съдебната забрана за плащане на дивидент от Петробраз.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
      Нефтените растат от 2г вече, време е за почивка. После пак. Нищо чудно сега златарите да тръгнат да наваксват
      Едно към едно си го мисля.Така го и играя.Верността ще видим във времето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
        Архи, ти ли скъсяваш еврейските индекси?
        Изгорял е като факла, но не очаквай да си признае.

        Коментар


        • Архи, ти ли скъсяваш еврейските индекси?

          Коментар


          • Нефтените растат от 2г вече, време е за почивка. После пак. Нищо чудно сега златарите да тръгнат да наваксват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

              В нафтата стана пренаселено. Може и да греша, но временно ще вървят надолу. Гледам ,че почти всички големи имена имат прогноза за понижение в EPS за следващото тримесечие
              Да обявиш нафтата за пренаселено е меко казано странно. По-твърдо казано - пълни глупости.

              less than 3% of the S&P 500
              echnology is around 25%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Кво му беше интересното. Разгром при крипто лайната, което доведе до разпродажби за покриване на загубите. Който досега не е накупил нафта, и сега не го е направил.
                В нафтата стана пренаселено. Може и да греша, но временно ще вървят надолу. Гледам ,че почти всички големи имена имат прогноза за понижение в EPS за следващото тримесечие

                Коментар


                • Кво му беше интересното. Разгром при крипто лайната, което доведе до разпродажби за покриване на загубите. Който досега не е накупил нафта, и сега не го е направил.

                  Коментар


                  • Днес толкова интересен ден, а тук в темата никакви идеи. Или всички са притаили дъх в очакване на отчета за CPI-то утре и крипто драмата днес.
                    Last edited by pantaleev; 10.11.2022, 02:53.

                    Коментар


                    • тука доста еврейски измамници се бяха навъдили

                      мишо илиев равновесие джей зи хахото пипбел

                      ама нещо изчезнаха тия еврейски измамници

                      хяхяхяхххях

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        А на кои си пуснал габаритите?
                        ти ли ми святка вчера на магистралата ... . хяхяххяхяххяхях
                        Last edited by RUBLA; 10.11.2022, 10:01. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          между другото днес пуснах дълги на фейсбука . щото по еврейските новини се появи негативна новина за фейсбука . и глей фейсбука фърчи нагоре
                          А на кои си пуснал габаритите?

                          Коментар


                          • не знам дали сте разбрали

                            ама аз го разбрах

                            новият двигател на икономиката е министър председателя на Ханглия или така наречената англия

                            слонът моя приятел

                            Индия – новият двигател на световната икономика?

                            Коментар


                            • между другото днес пуснах дълги на фейсбука . щото по еврейските новини се появи негативна новина за фейсбука . и глей фейсбука фърчи нагоре

                              Коментар


                              • много съм доволен да ви кажа

                                Архитектът сваля така нарачения Фейцбук от свещеното 358

                                и Цукърбърг уволнява 11000 парчета от фирмичката .


                                Казва че направил грешки с пандемията и така нататък и така нататък . Измислици премислици

                                А на всички е ясно че фейцбук е една графика и манипулация на алгоритми

                                я да видим кой манипулира алгоритмите

                                Last edited by the architect; 09.11.2022, 19:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X