IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Имаш ли ?
    Евала на контрарника

    И аз имам днес какво да се похваля

    http://finviz.com/quote.ashx?t=TGA

    Вчера след като разкарах статойла ( +13.5% ) си взех обратно Трансглоба ( загубих от предната продажба близо 2$ профит на акция че се бях притеснил за Египет тогава, а операциите им са главно там ) Ще ми е за урок...таргета ми още като го купувах юли си беше 12-13$
    Да реших да пробвам с 1 000 евро.
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      NBG излетя!
      Милита са взели-дали... Имат още толкова бакии да оправят, че не ми се мисли за тях : )


      Свежичко от преди няколко часа е... http://www.youtube.com/watch?v=QPqsbJtVtE4
      Last edited by Ajax4o; 04.10.2013, 22:21.
      From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
      България Над Всичко

      Коментар


      • http://www.bloomberg.com/news/2013-1...nny-stock.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          NBG излетя!
          Имаш ли ?
          Евала на контрарника

          И аз имам днес какво да се похваля

          http://finviz.com/quote.ashx?t=TGA

          Вчера след като разкарах статойла ( +13.5% ) си взех обратно Трансглоба ( загубих от предната продажба близо 2$ профит на акция че се бях притеснил за Египет тогава, а операциите им са главно там ) Ще ми е за урок...таргета ми още като го купувах юли си беше 12-13$
          Last edited by pipbel; 04.10.2013, 19:46.

          Коментар


          • NBG излетя!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
              ние сме навсякаде ние сме на всеки километър
              гледай само профита в долари да не даде фира, ако доларът даде фира
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Мараба пантеро на фолка. На nyse ли се прехвърли вече, да къртиш долари от чичо сам?
                ние сме навсякаде ние сме на всеки километър

                Коментар


                • истината е че трябва да минем през 14 500 за да отлепим нагоре.какво и как ще я майсторят преди това ниво нагоре няма да има

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    аз съм склонен друго да си мисля.че ще се съгласят за агенциите да заработят и ще отворим понеделник с гап надолу
                    Мараба пантеро на фолка. На nyse ли се прехвърли вече, да къртиш долари от чичо сам?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Незнам за срещи но имам предчувствие че този weekend ще се разберат нещо ... ако не ще трябва да е около 17ти.

                      Иначе поне мисля че ФЕД няма да почнат да затягат QE от този месец, че дори и от тази година, отиваме към Януари 2014.

                      Да се надяваме че ФЕД няма да направят някоя глупост и да налеят масло в огъня и да обявят че почват да намаляват QE че с този shutdown само това ни липсва ...
                      аз съм склонен друго да си мисля.че ще се съгласят за агенциите да заработят и ще отворим понеделник с гап надолу

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                        някой да знае за днес или уикенда някакви срещи готвят ли се за работата на правителствените агенции в щатите
                        Незнам за срещи но имам предчувствие че този weekend ще се разберат нещо ... ако не ще трябва да е около 17ти.

                        Иначе поне мисля че ФЕД няма да почнат да затягат QE от този месец, че дори и от тази година, отиваме към Януари 2014.

                        Да се надяваме че ФЕД няма да направят някоя глупост и да налеят масло в огъня и да обявят че почват да намаляват QE че с този shutdown само това ни липсва ...

                        Коментар


                        • някой да знае за днес или уикенда някакви срещи готвят ли се за работата на правителствените агенции в щатите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            на градински охлюв.поставен върху карта на дау безпогрешно описва движенията
                            Добро

                            RandomTrader дай един анализ, кво става на пазара, какви са настроенията включително и за следващата седмица ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              на градински охлюв.поставен върху карта на дау безпогрешно описва движенията
                              Така не съм се смял от доста време
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                На какво се базира тази прогноза?
                                На кафе, на боб, на карти
                                на градински охлюв.поставен върху карта на дау безпогрешно описва движенията

                                Коментар

                                Working...
                                X