IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Ай едно късо прасе и доу от тия нива .че дакса вече го бастисаха не е интересен.станаха шампиони и се успокойха.какво съвпадение
    Аз ше ги изчакам да се наиграят още 10 минутки и им режа главите
    Нито отчетите са някакви бляскави, нито в Украйна са се прегърнали, какво се напинят не мога да ги разбера
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Ай едно късо прасе и доу от тия нива .че дакса вече го бастисаха не е интересен.станаха шампиони и се успокойха.какво съвпадение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Кажи нещо и за ураня бря
        URA-ня ти си царя, ти ще кажеш
        Аз продадох 1/2 наскоро, имам малка позиция,на ок 0.5% само...ма пак ако даде до дъното от 14$ ще добавя, инак мразя да тичам след артии...

        Обаче днес като гледам примаркет котировките нищо чудно пак да вляза къс на олиото ako SCO падне под 25$.
        Инак такъв нищожен спред спрямо брента от под 3$ не бях виждал скоро.
        То и затуй VLO то си страда, може и още 10% дори да се поспихне, ма няма лошо, супер си е за допълване, добра артия

        Бат Гойко, ко ке я прайм тая газ бе ?
        3$ май не и мърдат.....нали шъ даваш знак кога да пълним ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Открих неголяма позиция в JJG. Не че не може и до 33-34 да иде.Невероятен обем!
          И тая тъпа украйна не му позволява на житцето да се спихне кат хората
          Ма аз съм търпелив и си дебна, 4-5% по надоле ще ми падне и то в ръчичките

          PS Buy VLO 47.9
          Аааа тай Кастро и дедо ти си взе от JJG ама с опции една синтетика .. мислех и BLA ама се заинатих със спреда, утре ше видим ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Sell PBR остатъка и лап допълнително от сестричката PZE.



            Бъзов, по скоро твоите твърдения са малко смешни

            Я попроучи напр. тия 7 де ми са ок 21 % от портфейла и чакам да доложиш какъв им е средния дивидент и колко такива можеш намери на бфб...че и ти плащат 3 месечно и ежемесечно даже...

            SDRL, PSEC, GGN, HQL, BDCL, CEFL, PSP
            ше ги поразгледам ма предполагам повечето си плащат дивидента по схемата на атерата - няколко години яки проценти и после хоп -->> 2-3% дивидент занапред
            е и тука си имаме дивидентни шампиони ама понамаляха след ралито

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Sell PBR остатъка и лап допълнително от сестричката PZE.



              Бъзов, по скоро твоите твърдения са малко смешни

              Я попроучи напр. тия 7 де ми са ок 21 % от портфейла и чакам да доложиш какъв им е средния дивидент и колко такива можеш намери на бфб...че и ти плащат 3 месечно и ежемесечно даже...

              SDRL, PSEC, GGN, HQL, BDCL, CEFL, PSP
              Кажи нещо и за ураня бря
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Sell PBR остатъка и лап допълнително от сестричката PZE.

                чудя се аз дали да не туря кеша от БФБ на Нисе-то ма пък моментът е толкоз калпав че няма накъде. пък и с тия смешни дивиденти там - тука на депозит имаме повече
                Бъзов, по скоро твоите твърдения са малко смешни

                Я попроучи напр. тия 7 де ми са ок 21 % от портфейла и чакам да доложиш какъв им е средния дивидент и колко такива можеш намери на бфб...че и ти плащат 3 месечно и ежемесечно даже...

                SDRL, PSEC, GGN, HQL, BDCL, CEFL, PSP

                Коментар


                • слушате ли тва Financial sense пускат интересни неща
                  чудя се аз дали да не туря кеша от БФБ на Нисе-то ма пък моментът е толкоз калпав че няма накъде. пък и с тия смешни дивиденти там - тука на депозит имаме повече

                  Коментар


                  • Вече 0 долара ръст

                    Коментар


                    • Открих неголяма позиция в JJG. Не че не може и до 33-34 да иде.Невероятен обем!
                      И тая тъпа украйна не му позволява на житцето да се спихне кат хората
                      Ма аз съм търпелив и си дебна, 4-5% по надоле ще ми падне и то в ръчичките

                      PS Buy VLO 47.9
                      Last edited by pipbel; 21.07.2014, 22:08.

                      Коментар


                      • Бичаци днес страшни ръстове от минус 5 долара .пръснахте се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Рано бе, не бързай.
                          RSXJ ми е по близо до лап таргета, едно 7-8% още ко може се поспихне и няма му простя, ала ERUS-а поне двойно по толкоз още път има надоле.
                          Ще излезе някой фундамент първо
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Рашъ Рашъ...I got'cha
                            Рано бе, не бързай.
                            RSXJ ми е по близо до лап таргета, едно 7-8% още ко може се поспихне и няма му простя, ала ERUS-а поне двойно по толкоз още път има надоле.

                            Коментар


                            • Рашъ Рашъ...I got'cha
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                оо колегас, ам купувам аз тез работи харесах си и кво да праиш и пак чекам да се качи малко SPX да му бия един Bear Call в кратуната нищо, че са мноо яки .....
                                добре,добре
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X