IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добавих в HPQ. Този вид графики ме кефят. Отчетите са ми странни, дългът по-голям от активите, negative equity, и в същото време раздават дивидент.
    Дивидент на кредит, дървено желязо.

    Коментар


    • часова подкрепа US 30 ....33820
      Click image for larger version

Name:	US30M1podkrepa.png
Views:	1
Size:	31.1 КБ
ID:	3753847
      Pip master

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	MYM 06-21 (1 Minute) 2021_04_30 (20_38_36).png
Views:	1
Size:	5.0 КБ
ID:	3753842

        https://ibb.co/Kj3s4jj
        Pip master

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
          и аз съм съгласен че като тръгне да пада едно 50% ..... доста сметки ще изгърмят ... гледам из -туба младите американски инвеститори играят с маржин .. и в един момент ще трябва да търсят от мама и тате свеж ресурс ...

          Хубавото е че световните пазари днес работят, за разлика от БФБ и има тръпка за нас и с какво да си чешем езиците ..
          Не американците от тубата са тези с големия маржин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Може и да се подскокне,но когато почне да пада ще пада яко.Не се знае колко ще се забатачи Америка с това правителство.Ню Йорк стана едба шитня и хората бягат от него.Дъртака с дименсията вдига данъците и става много интересно.Няма начин да не гръмне тоя балон.
            Няма начин, вожде. Просто няма начин да паднат цените в абсолютни стойности. Балонът ще гърми и цените ще продължават да вървят нагоре. Сега е моментът за вземане на заем, а не да се участва в състезание по спестовност.

            Коментар


            • и аз съм съгласен че като тръгне да пада едно 50% ..... доста сметки ще изгърмят ... гледам из -туба младите американски инвеститори играят с маржин .. и в един момент ще трябва да търсят от мама и тате свеж ресурс ...

              Хубавото е че световните пазари днес работят, за разлика от БФБ и има тръпка за нас и с какво да си чешем езиците ..
              Last edited by sirFaith; 30.04.2021, 20:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Това с кеша продължава да е безумие. Докато дойде един 3-4% сур, ще сме подскокнали 25%.
                Може и да се подскокне,но когато почне да пада ще пада яко.Не се знае колко ще се забатачи Америка с това правителство.Ню Йорк стана едба шитня и хората бягат от него.Дъртака с дименсията вдига данъците и става много интересно.Няма начин да не гръмне тоя балон.

                Коментар


                • Манипулацията е ежедневна. Нафтата пак се изяви. Егати шитнята - никой не може да и разбере посоката защото се скъсаха да манипулират.
                  Усещате ли че полза от четене на новини няма - даже по-скоро обърква здравия разум
                  Last edited by IvelinaJensen; 30.04.2021, 18:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Вчерашната манипулация беше егати прозрачната. Чудя се дали някой жив човек с някакъв опит се върза или търговията беше почти изцяло на автопилот. Така ми тръскаха няколко пъти стоповете миналото лято и се научих.

                    Освен тези трите, в по-малки количества влязох в nem и mrk. Барем избия Алтерикса.
                    Много интересно - вчера имах същото усещане. Все едно хората са излязли на някакво събиране и са оставили машините в офисите изцяло самостоятелно да се оправят.

                    И стига си се кахърил с тоя Алтерикс. Ей го, днес почти ще направи 1% процент от вчерашното затваряне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      АR + hcc + clf

                      Вчерашната манипулация беше егати прозрачната. Чудя се дали някой жив човек с някакъв опит се върза или търговията беше почти изцяло на автопилот. Така ми тръскаха няколко пъти стоповете миналото лято и се научих.

                      Освен тези трите, в по-малки количества влязох в nem и mrk. Барем избия Алтерикса.

                      Коментар


                      • Това с кеша продължава да е безумие. Докато дойде един 3-4% сур, ще сме подскокнали 25%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                          Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?
                          Аз съм се настроил за корекция през Q2, особено на NASDAQ, която може да стигне -20%.
                          Останах само по NVDA, MU, TSM и 3% от една енигма, която чакам Q4 да отлети при положителни новини.
                          Очаквам лек подскок тия дни да продам всичко и да дебна на 97% кеш.

                          Никаква препоръка не е, а мечешки работи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                            Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?
                            Аз гледам и чакам къде ще се изсипят повече цените та да вляза

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                              Я се огледай да не си се качил погрешка на влака за гара Юг
                              ( За BTI иде реч).
                              Наистина мислех, че под 38 няма да слиза. Но ти трябва да си доволен, че влакът спря на още една гара. На мен не ми дреме особено, не я търгувам. Качил съм се на 32, а юнските ми путовете са на 30. Нямам против да се упражнят. Бели кахъри.

                              Проблемът ми е при Алтерикс. Там не успях да изляза напълно и може да се наложи да се евакуирам по спешност. Голяма е сумата, за да играя ези/тура с отчета. Не ми се искаше да следя пазара на Разпети петък, но ще се наложи.

                              Бруталното рали тепърва предстои!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Не са. Алтриата е на американския пазар 90%. Никоя друга няма такава. При Бритишите и дивидента не се облага, а и без друго са по-евтини в сравнителен план. Изпусна влака. В близките месеци е по-скоро нагоре. По-нататък... пак е нагоре, защото парите нищо не струват. Надолу може да е някоя тех шитня само.
                                ...
                                Я се огледай да не си се качил погрешка на влака за гара Юг
                                ( За BTI иде реч).
                                Last edited by Д.Петков; 29.04.2021, 23:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X