IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Аз за всеки случай си бях купил едни пут опции на евро долар към 1,12 като беше - за момента добре вървят
    Аз отново наказах ъйената и кавелите
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Брутално бате. Но какво пък и тук съм ги разбил, че и на форекс даже.
      Аз за всеки случай си бях купил едни пут опции на евро долар към 1,12 като беше - за момента добре вървят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Постовете са ти в другата тема - не виждам да са ти изтрили нищо.
        Брутално бате. Но какво пък и тук съм ги разбил, че и на форекс даже.
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Тука човек нито да се израдва след победа, нито да разпусне след загуба.
          Постовете са ти в другата тема - не виждам да са ти изтрили нищо.

          Коментар


          • И пак ще кажа, за мен е важно трейда да върви, да има оборот, да има профит. С форума всичко е ок
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Тука човек нито да се израдва след победа, нито да разпусне след загуба.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Наистина ли някой ме изтри ? Баси, в този форум се пишат такива тотални простотии, моята далеч не е сред големите!
                Нали, аз днес имам изтрити сигурно 20 поста, пък в тях нямаше нито една простотия

                Коментар


                • Наистина ли някой ме изтри ? Баси, в този форум се пишат такива тотални простотии, моята далеч не е сред големите!
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                    че какво пречи и сега .според мен движението още има.за утре гледам няма новини важни за щатите и като нищо може да отпере още 2% надолу
                    На Насдак има 100 пункта до подкрепа. Но реално може да обърне още днес. При сП са 20 пункта. Вчера пазарът им не работеше и днес са малко по-емоционални в началото. При всички положения не ми изглежда като добра идея да се отварят къси. Ако си пробият тренда след това тръгнат нагоре и не направят нов връх преди пак да тръгнат надолу вече ще си става за внимателни къси.

                    Коментар


                    • Нещата са WIN - WIN

                      Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                      има разлика между корекция и мечи тренд.......но че ще пада до 5.06 е ясно и особено след Варуфакис---------ще платиме каквото трябва до 5.06.по сигурен фундамент от това за надолу няма
                      Нещата са WIN - WIN за корекция. Ако не е Гърция ще са лихвите...ако не са лихвите ще са големите играчи ....ако не са големите играчи - ще е страха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Тренда нагоре си е в сила, не знам как ги играете тези къси ама никак не ми изглежда като за къси особено ако се отварят сега.
                        че какво пречи и сега .според мен движението още има.за утре гледам няма новини важни за щатите и като нищо може да отпере още 2% надолу

                        Коментар


                        • Няма ниаква причина

                          Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
                          Само да не се окаже женска мечка
                          Няма ниаква причина да е следващата година. Ако сега има корекция сериозна следващата година може да е точно обратното на прогнозата ти.

                          Коментар


                          • Тренда нагоре си е в сила, не знам как ги играете тези къси ама никак не ми изглежда като за къси особено ако се отварят сега.

                            Коментар


                            • Аз съм

                              Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              абе никой ли не е на къса да се изкефи поне малко.архи брат ми предполагам заложените атомки са в действие------не се обаждаш и ти а това не е добре
                              Аз съм на къси

                              Коментар


                              • абе никой ли не е на къса да се изкефи поне малко.архи брат ми предполагам заложените атомки са в действие------не се обаждаш и ти а това не е добре

                                Коментар

                                Working...
                                X