IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    С глупак не се спори, защото ти самия ставаш глупак. Това е стара истина и нейния валидитет не е променен!
    100%

    Но, форума освен за чесане на езика някои го ползват и за източник на информация - било за идеи, било за да научат нещо полезно. Причината да пускам по някой коментар е за ориентир на четящите и търсещи нещо полезно (в морето от глупости). Ако пишещите са 10-20 човека подозирам аудиторията е десетки-стотици пъти по-голяма.
    Последното ми намерение е в спор да убеждавам който и да било - загубено време и нерви!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      Гледам бая помия се е изляла напоследък.
      Тъкмо щях да коментирам че шампиона на умник се прави, но иначе загубите както твърди дългосрочно ги държи (поне на приказки).
      Успех пожелавам.
      Прекалено много се впрягате в тази тема да се коментирате помежду си!

      Отделните форумни участници си личат от километри!

      Има много участници, които се мислят, за умни и хора с качества, но същевременно са на дъното на социалната стълбица. Това поражда комплекси и агресивно озлобено поведение!

      Един мишкар си личи, не само от предмета на изявата си, но и от фантазьорско-детиснките мохабети за печалби или лайфстайл, която цел е уж да покаже, че е състоятелен и успешен, какъвто всъщност не е!

      Безмислената конфронтация с хора, които са се посветили на форума, като някаква форма на отдушник, за да създадат един свят за тях, който не кореспондира на реалния им живот, е кауза пердута! Няма как да бъде постигнат диалог или да се докаже нещо, на хора, представящи се с фашив на действителния си образ във форума! Самото формиране на фалшив просперитет, състоятелност или трейдинг е тоталното личностно падение, което на практика, трябва да поражда единствено съжаление, а не агресия към подобни участници!

      Типа обявена търговия и позиции, са показателни за общия профил на дадено лице, от там на сетне само няколко поста са достатъчни всеки да бъде преценен! Дали някой търгува на демо или профила му е такъв, че залага 10-30 долара, нещата са идентични. Самия човек може да се представя с някакъв нереален образ и не е необходимо, някой да се занимава да го разкрива!

      С глупак не се спори, защото ти самия ставаш глупак. Това е стара истина и нейния валидитет не е променен!

      Всеки трябва да гледа по-скоро личните си инвестиции и интереси, а по-малко да се занимава с клоуни и комплексари, които неизменно са част от живота! Нека всеки, който смята, че може да даде интересни мнения или гледни точки, просто да ги дава, а по-малко да се занимава с профили, които намира за нелепи! Вярно е, че форумната страница може да се пълни с нелепици, но всеки, който иска може просто да прелисти и да намери съдържанието, което му допада или харесва. Независимо дали е регистриран потребител или просто четящ такъв!

      Коментар


      • Терзиев, що се впрягаш, ако в БГ някой те плюе и завижда, значи си на правилен път, доказано е, keep walking.
        А, по темата, има индикации за напредване на преговорите по стимулите (пазарите са толкова кухи, че и това само да напише Блумберг ще скокнат със 1-2%).
        Или вероятни "индикации" за прекрасно трето тримесечие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Но... това важи с пълна сила за тебе и твоето SO, WFC, WASH, XOM и още доста други

          Така че, вярно е това, което си написал. Можеш да си го принтнеш и да си го залепиш на стената
          Гледам бая помия се е изляла напоследък.
          Тъкмо щях да коментирам че шампиона на умник се прави, но иначе загубите както твърди дългосрочно ги държи (поне на приказки).
          Успех пожелавам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

            Сам за себе си никаква (според мен)
            Но при положение, че всеки има своя - ще можем да си ги сравняме, а ако сме по-близки и да си ги разменяме
            Вие се ебавате, ама възрастни хора имаше, дето се бяха вманиачили една време да стават "кметове" по foursquare.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              Ама защо 10*оборота, догодина ще ми искат пак 1000 долара за нов модел геном ли?
              Е, най-вероятно ще ти предложат да изкупят стария модел на някаква остатъчна стойност

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                Мисля върху ILMN. Бих платил $1000 за да имам собствения си геном на флашка. А $1000 по 7 млрд (хората искат) са си 7 трилиона. Умножено по 10 пъти оборота - ето ти пазарна капитализация от 70 трилиона
                Кажи ми за ACN. Интересува ме как функционира пенсионната система на местата където оперират...евентуално какъв ще е ефекта върху тях, когато 420 000-те хиляди служители излязат оф баланс?
                Ама защо 10*оборота, догодина ще ми искат пак 1000 долара за нов модел геном ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  И каква работа върши геном на флашка? Наистина ми е любопитно, каква е стойността на $1000.
                  Сам за себе си никаква (според мен)
                  Но при положение, че всеки има своя - ще можем да си ги сравняме, а ако сме по-близки и да си ги разменяме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Имам ино цитатче ас

                    When a sucker says "I am investing for the long term", it means he is losing money.

                    - едно мултимилионно ливанче
                    Да да !! Хахахаха !!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Бих платил $1000 за да имам собствения си геном на флашка.
                      И каква работа върши геном на флашка? Наистина ми е любопитно, каква е стойността на $1000.

                      Коментар


                      • Не съм търсил доказателства за транзакции, но такива ми бяха предлагани срещу бас от един човек тука

                        Обикновено не-Ганьовците предлагат доказателства за транзакции. Виж темата за форекса. Там е същата работа

                        Говорим си за постове в реално време, кой какво прави. Говорим и за това, че следя и няма как SO да ти докара пари за последните четири месеца

                        Това е всичко

                        Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        Да де, ама ти така казваш, дали наистина е така, кой знае, това е анонимен форум и не съм тръгнал да търся доказателства за твоите транзакции.И няма да тръгна, щото не съм Бай Ганьо Тома Неверни.
                        Защо тогава искаш доказателства от Терзиев ? Нали в това му е привлекателността на форума, да е анонимен ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                          Мисля върху ILMN. Бих платил $1000 за да имам собствения си геном на флашка. А $1000 по 7 млрд (хората искат) са си 7 трилиона. Умножено по 10 пъти оборота - ето ти пазарна капитализация от 70 трилиона
                          Кажи ми за ACN. Интересува ме как функционира пенсионната система на местата където оперират...евентуално какъв ще е ефекта върху тях, когато 420 000-те хиляди служители излязат оф баланс?
                          леле, не са 420, а 492 хиляди - много хора са това - много проблеми. С какво се занимават?
                          Да не са тези, които ми се обаждат по телефона за да ме питат дали обичам чиста природата?
                          Last edited by Tkilata; 25.09.2020, 22:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Мерси терзийко. Проблемът ти е, че аз съм писал тука още преди години какво имам, какво взимам и на каква цена, какво държа, кога продавам и на каква цена и така... Документирано е, може да се изрови
                            Да де, ама ти така казваш, дали наистина е така, кой знае, това е анонимен форум и не съм тръгнал да търся доказателства за твоите транзакции.И няма да тръгна, щото не съм Бай Ганьо Тома Неверни.
                            Защо тогава искаш доказателства от Терзиев ? Нали в това му е привлекателността на форума, да е анонимен ?
                            Както във Фейса, всеки предоволен, щастлив и с професорски прозрения, а всъщност провинциалист неможещ и зелето да затиска.
                            Отделно, като си дългосрочен и нямаш много кеш, а и няма добри цени за сини чипове в момента, кой е виновен ? Терзиев ли, щото е активен ?
                            Ама той даже и да ти каже кое ще търгува, ти няма да го търгуваш, щото е рисково, ама се изявяваш както последна инстанция която дразни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Остави ги тези уинъри

                              ILMN защо не взе? +5% само днес

                              RDY също вече се доказват

                              За ACN ще почакаме още малко, но и техният час ще дойде скоро


                              Мисля върху ILMN. Бих платил $1000 за да имам собствения си геном на флашка. А $1000 по 7 млрд (хората искат) са си 7 трилиона. Умножено по 10 пъти оборота - ето ти пазарна капитализация от 70 трилиона
                              Кажи ми за ACN. Интересува ме как функционира пенсионната система на местата където оперират...евентуално какъв ще е ефекта върху тях, когато 420 000-те хиляди служители излязат оф баланс?

                              Коментар


                              • LAKE на 18,52... Дебнах го на 18,25 и като видях, по габровски не става, а и се заседявам на компа - пазарна поръчка. Като цяло не съм доволен от себе си, защото от стиснатост да дам някой цент изпуснах APT.

                                ...

                                и много ме радва как с петнадесетина търговии месечно минавам за дейтрейдър в този форум
                                Last edited by terziеv; 25.09.2020, 22:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X