IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Факт е обаче, че терзиев или не може да смята или умишлено заблуждава

    И по същата логика аз имам право да го кажа. Все пак той очевидно се опитва да насърчава хората да трейдват хаотично/маймунски и яко хейти омразните му дългосрочни инвеститори

    Или аз нямам право да го кажа? Обясни защо

    Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
    Като наблюдател просто на темата не мога повече да се сдрържа.

    Money,
    Аз до колкото разбирам Ташунко и група са 'дневни търговци'. Тях не ги интересува доходността от Май месец до сега. Тях ги интересува да си направят дневната сделка и това е.

    И защо толкова се впрягаш. Всеки може да си пише ... мисли и прави каквото си иска.

    Коментар


    • По широките инвеститори, които са инвестирали 80% от капитала в книжа, чакащи ръст на пазара, ще изкарат пари, когато пазара почне да се вдига след 3-то тримесечие, когато започнат да излизат отчетите за Q3, Q4. Освен това цялата следваща година очакванията са за растеж на БВП на всички икономики. Nasdaq ще подгони 15 000 пункта, а Dow Jones да мине 30000 , S&P500 ще се устреми към 3800-4000 към края на 2021 г,

      Коментар


      • Като наблюдател просто на темата не мога повече да се сдрържа.

        Money,
        Аз до колкото разбирам Ташунко и група са 'дневни търговци'. Тях не ги интересува доходността от Май месец до сега. Тях ги интересува да си направят дневната сделка и това е.

        И защо толкова се впрягаш. Всеки може да си пише ... мисли и прави каквото си иска.


        Коментар


        • Размазва викаш... температурата мери ли? Да не е височка

          Ти май тези работи ги смяташ на око, както ти се прииска да бъде

          Това equal weighted ти прави 4.7%


          29-May today return % weight return
          OMV 29.84 23.68 0.793565684 0.143 0.11347989
          CVS 65.57 57.32 0.874180265 0.143 0.12500778
          GWRS 10.75 10.83 1.00744186 0.143 0.14406419
          VTR 34.95 41.67 1.192274678 0.143 0.17049528
          OGE 31.32 29.31 0.935823755 0.143 0.1338228
          WY 20.19 27.28 1.351163943 0.143 0.19321644
          NTR 34 39.73 1.168529412 0.143 0.16709971
          total 1.04718608
          Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Хвала, брато. Oбичам те! Дано не си изтриеш поста, че да не излезе как пак сам се хваля.

          Комбинарано порфолио от изброените, закупено на споменатия 29 май, РАЗМАЗВА индексите. Без дори да броим дивидентите, които в случая са над два пъти средното за S&P. Ясна е работата със състезанието по доходност. Давай, потърси още, натрий ми хубаво носа.

          То как да не се почувства човек звезда, като насреща има такива хора като тебе, които размахват 20+ години опит. После що на сайта заглавията обясняват за "фабричната активност". Вярно трябва да спра с форума, че се надувам, взимам се все по-сериозно и се хващам да обмислям да се заема напълно професионално с тази работа. Да рахатясам, че то в моята сфера конкуренцията е доста по-сериозна и то от хора с далеч по-малко опит.
          Last edited by Money; 26.09.2020, 22:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

            Къв е тоя Терзиев? Неква нова звезда ли е
            Не е той.Новата зеезда е мишока Money.Голям го вади но с Терзиев и Alex2511 изкарахме яки пара преди 2-3 дена а той великия разбирач лапа мухите .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

              разказвали са ми. Всички гърци на плажа и на телефоните и търгуват. Естествено се махнали от работа и трейдват.
              Индекса за 3 години скача от 600 на 6 000 пункта, после пада на 1300, сега е пак 600

              Ако не бяха корекциите всички щеше да са трейдъри и НИКОЙ НЯМАШЕ ДА РАБОТИ
              затова трябва да се отвее плявата

              А най-добрият начин за укротяване на дивия спекулантски бяс е ЗАГУБАТА

              Затова е по-важно да остана на пазара и да спазя първите 2 правила на Бъфет (първо не губи пари, второ спазвай първото). Но това е когато достигнеш НЯКАКВО НИВО. Когато играеш с 5 лв., ти дреме дали ще ги загубиш.

              Затова поканата за състезание НЕ СЕ ПРИЕМА, защото трябва да е 10 годишно и накрая, какво състезание, като единия ще катастрофира след 2-3 месеца с овъртрейдинг?
              Човече, дигни малко нивото, че ми става жал. Чети, преди да публикуваш. Пък и следващия път, като някой ти разказва приказки, вземи запомни поуката.

              Ай, лека, че жената ме пита, дали съм се записал на онлайн смехотерапия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                terziev, ето твой пост от
                29.05.2020, 22:02




                Ако мислиш, че говориш на ТРЕЙДЪРСКИ по-скоро НЕ
                нищо не ти се разбира
                чиста алабала

                OGE, WY, NTR - ако паднат още малко
                Колко малко, на каква цена, после къде да продадем

                VTR е кур, но отива на интересна цена
                а тука какво по-дяволите да отиграя?

                GWRS - под 10
                на 5 ли? на 1 ли
                и после къде да продаваме?

                CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                wellcomen

                Европа - OMV, но още надолу ако падне
                колко

                Разбираш ли, че твоите коментари са НИЩО
                Абсолютно никаква информация, нито за вход, нито за изход, нито за ИДЕЯТА,нито за тенденцията

                Капиш?
                Хвала, брато. Oбичам те! Дано не си изтриеш поста, че да не излезе как пак сам се хваля.

                Комбинарано порфолио от изброените, закупено на споменатия 29 май, РАЗМАЗВА индексите. Без дори да броим дивидентите, които в случая са над два пъти средното за S&P. Ясна е работата със състезанието по доходност. Давай, потърси още, натрий ми хубаво носа.

                То как да не се почувства човек звезда, като насреща има такива хора като тебе, които размахват 20+ години опит. После що на сайта заглавията обясняват за "фабричната активност". Вярно трябва да спра с форума, че се надувам, взимам се все по-сериозно и се хващам да обмислям да се заема напълно професионално с тази работа. Да рахатясам, че то в моята сфера конкуренцията е доста по-сериозна и то от хора с далеч по-малко опит.

                Коментар


                • Ако съдим по постовете тука и това дори не е направил, ама нейсе

                  Въздух под налягане

                  Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                  поредната еднодневка в тоя случай
                  Хванал е господ за шлифера два три месеца и вече се взел насерьозно. Аре по-сериозно ако може

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Звезда? Слънце!


                    поредната еднодневка в тоя случай
                    Хванал е господ за шлифера два три месеца и вече се взел насерьозно. Аре по-сериозно ако може

                    Коментар


                    • Звезда? Слънце!

                      Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                      Къв е тоя Терзиев? Неква нова звезда ли е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Мариане, внимавй! Аз си навлякох гнева на терзиев още през май месец като го питах как SO, която си е дивидентно ютилити му се вписва в дей трейдинга

                        Той ме нарече нигър защото съм бил във Виза, Адидас и SPGI, неща от което съм направил съответно 2.5х, 4х и 6х

                        Не му е лесно на терзиев с неговите успехи от по 2% за 4 месеца

                        Къв е тоя Терзиев? Неква нова звезда ли е

                        Коментар


                        • Мариане, внимавй! Аз си навлякох гнева на терзиев още през май месец като го питах как SO, която си е дивидентно ютилити му се вписва в дей трейдинга

                          Той ме нарече нигър защото съм бил във Виза, Адидас и SPGI, неща от което съм направил съответно 2.5х, 4х и 6х

                          Не му е лесно на терзиев с неговите успехи от по 2% за 4 месеца


                          Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          terziev, ето твой пост от
                          29.05.2020, 22:02




                          Ако мислиш, че говориш на ТРЕЙДЪРСКИ по-скоро НЕ
                          нищо не ти се разбира
                          чиста алабала

                          OGE, WY, NTR - ако паднат още малко
                          Колко малко, на каква цена, после къде да продадем

                          VTR е кур, но отива на интересна цена
                          а тука какво по-дяволите да отиграя?

                          GWRS - под 10
                          на 5 ли? на 1 ли
                          и после къде да продаваме?

                          CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                          wellcomen

                          Европа - OMV, но още надолу ако падне
                          колко

                          Разбираш ли, че твоите коментари са НИЩО
                          Абсолютно никаква информация, нито за вход, нито за изход, нито за ИДЕЯТА,нито за тенденцията

                          Капиш?

                          Коментар


                          • Първо се научи да смяташ. От $52.67 до $53.94 са ти 2.4%

                            А, или ти на годишна база... Еми аз ако си сметна на годишна база резултата с Найки от миналата седмица какво ще стане? Значи съм на +1420% капитализирано





                            terziеv
                            Junior Member
                            ·
                            22.05.2020, 16:01

                            Наблъсках кеша като маймуна, защото вече ме болят очите от зяпане на графики. Никакви лимити, пазарни само. Баш като електронна игра. Вкарах една моя годишна заплата за минута две.

                            SO на 52,67 (тъпо малко, защото съм го купувал за дейтрейдинг на 50 и съм го продавал на 53)





                            Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Я, постчето ми изчезнало. При всичкото хранене тука, това било "неприемливо". Аз мога и да спра да пиша тук, но това бъдещето ще го покаже. Сега обаче да се върнем на миналото, защото тук логореята продължава с фиксацията по мен. Да беше жив Хичкок, щеше да снима филм за живота му. Признавам, че SO не ми е от топ позициите; както по размер, така и по резултат. Kъм момента средната ми цена е 53,94. На годишна база резултатът е +10,71% / изчислено за 191 дни. Това са 179 гущера. За мен си е сгодно, важното е да се трупа. Компанията е добра сделка под 53 и чудесна под 50. Ако и ДНК ти трябва - чашка ще ти напълня.

                            Някой определено има нужда от жена или поне от овца. ИЛИ ПОНЕ ДА ЗАПОЧНЕ ДА УЧАСТВА НА БОРСАТА!!!! Нямам намерение нарочно да почна да губя пари, за да направя двама трима кауна щастливи. Или да почна да се правя на "инвеститор" и да държа като дебил 5-6 компании като Майкрософт, Епъл и Виза, щото за други не ми стига акъла да разгледам.
                            Last edited by Money; 26.09.2020, 22:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              terziev, ето твой пост от
                              29.05.2020, 22:02




                              Ако мислиш, че говориш на ТРЕЙДЪРСКИ по-скоро НЕ
                              нищо не ти се разбира
                              чиста алабала

                              OGE, WY, NTR - ако паднат още малко
                              Колко малко, на каква цена, после къде да продадем

                              VTR е кур, но отива на интересна цена
                              а тука какво по-дяволите да отиграя?

                              GWRS - под 10
                              на 5 ли? на 1 ли
                              и после къде да продаваме?

                              CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                              wellcomen

                              Европа - OMV, но още надолу ако падне
                              колко

                              Разбираш ли, че твоите коментари са НИЩО
                              Абсолютно никаква информация, нито за вход, нито за изход, нито за ИДЕЯТА,нито за тенденцията

                              Капиш?
                              Хаха, по интересното идва после, ако някой от тия вземе че се вдигне, и настава една олелия i хвалби колко е велик и как ни бил казал ама ние сме го подигравали
                              Горкия чак се хвалеше, че акъл давал на брокерите на посредника как да търгували

                              Коментар


                              • terziev, ето твой пост от
                                29.05.2020, 22:02

                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Аз по-долу писах едни. Тук не ми дава да кача .cvs файл, затова пак набързо: OGE, WY, NTR - ако паднат още малко; VTR е кур, но отива на интересна цена. TAP - защото нямам пийни в порфейла, но ще пада още
                                GWRS - под 10
                                CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                                Европа - OMV, но още надолу ако падне

                                Ако мислиш, че говориш на ТРЕЙДЪРСКИ по-скоро НЕ
                                нищо не ти се разбира
                                чиста алабала

                                OGE, WY, NTR - ако паднат още малко
                                Колко малко, на каква цена, после къде да продадем

                                VTR е кур, но отива на интересна цена
                                а тука какво по-дяволите да отиграя?

                                GWRS - под 10
                                на 5 ли? на 1 ли
                                и после къде да продаваме?

                                CVS - но не съм сигурен каква е добрата цена
                                wellcomen

                                Европа - OMV, но още надолу ако падне
                                колко

                                Разбираш ли, че твоите коментари са НИЩО
                                Абсолютно никаква информация, нито за вход, нито за изход, нито за ИДЕЯТА,нито за тенденцията

                                Капиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X