IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Петрола заформи добър сетъп за шорт. имам позиция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Можеш да се радваш, защото излязох на загуба на 12.30
      Поздравления, че можеш да продаваш на загуба. 99% от играчорите стискат...
      Браво

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Нафтовата е SU - на 12,38. И 3-4% ми стигат.
        Доживях да сложиш истински сигнал
        има тикер, има вход (12,38 лв.) има и изход (+3-4%)

        Халилуя

        Сега вече може да следим играта ти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Баси, то бива си нагъл. Аз съм човекът в този форум, който посочва точен вход и компании без недомлъвки. То затова се и дразниш.

          ---

          Можеш да се радваш, защото излязох на загуба на 12.30
          Чак пък да се радвам, ай това няма да го смятаме
          Дай още един опит

          Коментар


          • Виж сега, лошо няма да те е шубе. Но тогава си трайкай и не ни замеряй с тъпи тикъри, които не казваш на какви ниво си купил или продал

            И после ако се дигнат да повтаряш до припадък как са се диганли, а ако паднат да се измъкваш като ... из ...

            Ай сега ще следим какво ще направиш със SU

            С LAKE си нагоре. Малко ама нагоре

            Стискам палци нещо да излезе, особено ако днес не си на демо

            Коментар


            • Хаха, точно ти не си този човек

              Шубе те е да не видим резултата от "търговията"

              Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Баси, то бива си нагъл. Аз съм човекът в този форум, който посочва точен вход и компании без недомлъвки. То затова се и дразниш.

              Коментар


              • Баси, то бива си нагъл. Аз съм човекът в този форум, който посочва точен вход и компании без недомлъвки. То затова се и дразниш.

                ---

                Можеш да се радваш, защото излязох на загуба на 12.30
                Last edited by terziеv; 29.09.2020, 18:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


                  Нафтовата е SU - на 12,38. И 3-4% ми стигат.
                  Най накрая се престраши да посочиш цена за вход, дори и на демо да е.
                  Тъкмо да ми покажеш как се отиграва.

                  И вземи пийни една ракия довечер, че си мн изнервен нещо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                    Е най накрая че ти е писнало вече, да даваш акъли и на счетоводителите.
                    Ти чат пат взимай и калкулатора да се учиш да смятай я процент я доходност, че по малко да се излагаш
                    Мамин златен, я ми кажи колко МИ е доходността, моля? И отворко, мамин, ти търсил ли си счетоводна къща, където нямат проблеми с оформя на данъците от четири борси и поне седем юрисдикции. Айде, у лево, че сигурно Тръмп плаща повече данък от тебе.

                    ---

                    Такива загубеняци като тебе ме амбицират да взема отиграя и някоя нафтова. В това време можеш да ходиш да се обадиш на другия загубеняк, за да обсъдите защо сте толкова умни и ги разбирате борсите, а не можете да изкарате пари от тях.

                    Нафтовата е SU - на 12,38. И 3-4% ми стигат.
                    Last edited by terziеv; 29.09.2020, 17:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      ДА! 200 камъка реалнa доходност за под 30 секунди. От златната мина на Ташункича. Дребен като мен и на толкова се радва. Докато натисна бутона и удари лимита за продажба. Егати ликвидността, егати чудото. Maй ще ставам от масата за днес, за да не си насилвам късмета. А още по-голям кеф, че най-накрая си намерих счети, което да разбира за какво му говоря.

                      ---

                      Иначе на когото му се рискува преди дебатите, може да направи гранде пачка. Гледам обаче, че и коловете я отразяват тази възможност. Очакват се спасителни пояси за хотели, авио... тези три неща.
                      Е най накрая че ти е писнало вече, да даваш акъли и на счетоводителите.
                      Ти чат пат взимай и калкулатора да се учиш да смятай я процент я доходност, че по малко да се излагаш

                      Коментар


                      • ДА! 200 камъка реалнa доходност за под 30 секунди. От златната мина на Ташункича. Дребен като мен и на толкова се радва. Докато натисна бутона и удари лимита за продажба. Егати ликвидността, егати чудото. Maй ще ставам от масата за днес, за да не си насилвам късмета. А още по-голям кеф, че най-накрая си намерих счети, което да разбира за какво му говоря.

                        ---

                        Иначе на когото му се рискува преди дебатите, може да направи гранде пачка. Гледам обаче, че и коловете я отразяват тази възможност. Очакват се спасителни пояси за хотели, авио... тези три неща.

                        Коментар


                        • Не бих му се предоверил. Но има логика да стане така. Ама пазарът си е ноторно труден за такива предсказания

                          Ако ще правиш такъв залог - пожелавам успех!

                          Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          money, е това е вече ценно. Независимо дали човека го е казал по усет или след задълбочени анализи. Или пък го е чул от някой капацитет.
                          Чини ми се и на мен така, няма хъс у купувачите, макар , че сме още вторник, напълно е възможно. И това, че нямаме яснота кой ще вземе изборите.

                          Коментар


                          • money, е това е вече ценно. Независимо дали човека го е казал по усет или след задълбочени анализи. Или пък го е чул от някой капацитет.
                            Чини ми се и на мен така, няма хъс у купувачите, макар , че сме още вторник, напълно е възможно. И това, че нямаме яснота кой ще вземе изборите.

                            Коментар


                            • Един от моите фолоуъри в туитър, quant в лондоски хедж фонд, вика че SPX ще завърши надолу тази седмица

                              Нали търсиш мнения по въпроса

                              Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Добър финал на сесията, не можем да се оплачем, Dow с +410 пункта, е отстъпи от над +500, но и това не е малко.
                              Nasdaq и там +200 пункта. Утрешния ден ми изглежда пак на зелено, но с по-малък ръст... ще видим
                              Last edited by Money; 29.09.2020, 16:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                това е ясно, ама той се амбицира от вашите неназовани тикери
                                Те кандидатите за този велик тикър на +80% не бяха много, три-четири тикъра на кръст

                                Коментар

                                Working...
                                X