IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Long Norilsk Nickel again- who cares about Brazil

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Аз изграждам в момента позиция Валета, но май твоето желязо е друго.
      Основният ми аргумент в момента е, че Китайците играят сечено на другите двама минъори от БиЕйчПи и Рио Тинто.
      -като кредитират развойната дейност на Вале;
      -като и платиха за 4 мини;
      -като и предложиха евтин транспорт за рудите и до Китай;

      Твоите май използват суровината и й добавят стойност, нещо, което китайците предпочитат да правят сами. Намери си свои аргументи.
      Били по нови от пещите на Митал, ама не съм ги виждал
      Тия китайските леяри ги очаква голямо дърво щото работят на загуба ...ама и до там не съм ходил ...
      Валето, много си го харесвам - ама аз упражнявам предимно дънен риболов. Така, че като (ако) наближи 5.6-5.7 и ще го зареждам ...
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Така е, много е рисково в Бразилия.
        Всеки да си решава сам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Според мен след завръщането на цар долар, шортът за бразилските избушеняци се възражда.
          Нямам препоръка
          И там съм с евтини пут опции

          Коментар


          • Според мен след завръщането на цар долар, шортът за бразилските избушеняци се възражда.
            Нямам препоръка
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Някой гледа ли го това желязо GGB ? Имате ли идея дали ще изплава тази ютия
              Аз изграждам в момента позиция Валета, но май твоето желязо е друго.
              Основният ми аргумент в момента е, че Китайците играят сечено на другите двама минъори от БиЕйчПи и Рио Тинто.
              -като кредитират развойната дейност на Вале;
              -като и платиха за 4 мини;
              -като и предложиха евтин транспорт за рудите и до Китай;

              Твоите май използват суровината и й добавят стойност, нещо, което китайците предпочитат да правят сами. Намери си свои аргументи.

              Коментар


              • Някой гледа ли го това желязо GGB ? Имате ли идея дали ще изплава тази ютия
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Нека вегата бъде с теб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    имам още много месеци, иначе ей сега като стигне на 1,05 мисля да ги затворя.
                    Нека вегата бъде с теб!
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      батинка внимавай като останат около 45 дни ттм, че ще те удари тета дейкей
                      имам още много месеци, иначе ей сега като стигне на 1,05 мисля да ги затворя.

                      Коментар


                      • И разбира се нямам никаква препоръка към никой
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          1.00, евтини опции - не ме кефи да плащам много за хазарт
                          батинка внимавай като останат около 45 дни ттм, че ще те удари тета дейкей
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            какув ти е страйка майка
                            1.00, евтини опции - не ме кефи да плащам много за хазарт

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Аз за всеки случай си бях купил едни пут опции на евро долар към 1,12 като беше - за момента добре вървят
                              какув ти е страйка майка
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аз за всеки случай си бях купил едни пут опции на евро долар към 1,12 като беше - за момента добре вървят
                                Аз отново наказах ъйената и кавелите
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X