IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Това ще му е единствената прогноза, която ще излезе през идните 2-3г. Какво тръбене от типа 'казах ли ви', ще падне у форума, не е истина

    П.С. Златото ще е на 2500$, но файдата от сегашните нива, не е кой знае каква - 6-7% на година. Тука едва ли някой ще накупи с килограми, че да има сериозна печалба. За илядо лева келепир, с 2 наполеона, колкото да е в играта, всеки може.
    Ха ха цял чаршаф написа за да откриеш топлата вода.Аз съм ги взел тия монети ей така за адета.Тоталнонсте изтрещели

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      А на 900 е още по добре но за съжаление тебе Берти те обу на 1900
      Това ще му е единствената прогноза, която ще излезе през идните 2-3г. Какво тръбене от типа 'казах ли ви', ще падне у форума, не е истина

      П.С. Златото ще е на 2500$, но файдата от сегашните нива, не е кой знае каква - 6-7% на година. Тука едва ли някой ще накупи с килограми, че да има сериозна печалба. За илядо лева келепир, с 2 наполеона, колкото да е в играта, всеки може.
      Last edited by Bad_Bear; 28.07.2023, 20:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Е друго си е ти дрънкат няколко напальона в джобчето.Ами ако си ги взел на 1400,1500 долара,хм?Зле ли е ?
        А на 900 е още по добре но за съжаление тебе Берти те обу на 1900

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Е друго си е ти дрънкат няколко напальона в джобчето.Ами ако си ги взел на 1400,1500 долара,хм?Зле ли е ?
          Ми зле е ако са само няколко. По-добре да са килограми купени на 1900 :-))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            жълтици купувал, абе Каврък на колко години си че си на жълтица и сребърник с ценните метали
            Е друго си е ти дрънкат няколко напальона в джобчето.Ами ако си ги взел на 1400,1500 долара,хм?Зле ли е ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Купуването на широк пасивен индексен фонд е по дефиниция хазарт. Ей така, да хвърлиш пари за 500 компании, дето половината не си им чувал името и да обявиш, че не играеш хазарт е комедия.
              Да,ама Радев направи купчини с пари от 2 индекса,а?
              Знам кога и какво е взимал ,така че не е баш така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Златото какво да го гледаме ?14 години все една и съща цена .Злато се купува само в спокойни времена за несигурни такива.Сега ако някой си мисли че времената са спокойни...да купува. Кратко точно и ясно.Аз купих така за адета някоя жълтици но под 1800 долара малко под тая цена и сега гледам нищо кой знае какво не съм захлебил
                Или ако чака война и да има някоя кесия за бягане нещо такова.Златокопачите там риска е много неясен.Имам усещането че хубаво като сринат Украйна много бързичко ще се разберат да я възстановяват,от тая глвдна точка го казвам последните години театъра е такъв че трябва хубаво да се гледа зад завесите
                жълтици купувал, абе Каврък на колко години си че си на жълтица и сребърник с ценните метали

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Абе я да беше купил преди 15 години два индекса и 5-6 акции да видим дали е хазарт
                  Купуването на широк пасивен индексен фонд е по дефиниция хазарт. Ей така, да хвърлиш пари за 500 компании, дето половината не си им чувал името и да обявиш, че не играеш хазарт е комедия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                    Кавръков , от тази дискусия с доходността пари няма да изкараме.Кажи че е била месечна или седмичната ти доходност и да се приключва.Като я докараш до годишна , пак ще се похвалиш .............и така.Мир да има!

                    Сега кажете как го виждате златото от тук нататък през годината.Защото златокопачите не са на никак лоши цени при тази моментната на златото.Имайте в предвид ,че и при тях някой консумативи поспаднаха,а цената на металчето държи много сериозно,въпреки лихвите,въпреки бондовете.Разбира се ако падне под 1900 ,ще има и по-добри цени .Въпросът е че аз леко започвам да се съмнявам.Ако това ще става трябва да е скоро.Защото според мен ,няма да мине много време и кулата от карти ще започне по един или друг начин да се заклаща.А тогава обикновенно е късно за вход.
                    Та кажете как ги виждате нещата вие?
                    Според мен промоцията при
                    NEM
                    AEM
                    GOLD
                    RGOLD
                    Е към своя край
                    За сега нямам намерение да излизам от
                    NEM

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                      Кавръков , от тази дискусия с доходността пари няма да изкараме.Кажи че е била месечна или седмичната ти доходност и да се приключва.Като я докараш до годишна , пак ще се похвалиш .............и така.Мир да има!

                      Сега кажете как го виждате златото от тук нататък през годината.Защото златокопачите не са на никак лоши цени при тази моментната на златото.Имайте в предвид ,че и при тях някой консумативи поспаднаха,а цената на металчето държи много сериозно,въпреки лихвите,въпреки бондовете.Разбира се ако падне под 1900 ,ще има и по-добри цени .Въпросът е че аз леко започвам да се съмнявам.Ако това ще става трябва да е скоро.Защото според мен ,няма да мине много време и кулата от карти ще започне по един или друг начин да се заклаща.А тогава обикновенно е късно за вход.
                      Та кажете как ги виждате нещата вие?
                      Златото какво да го гледаме ?14 години все една и съща цена .Злато се купува само в спокойни времена за несигурни такива.Сега ако някой си мисли че времената са спокойни...да купува. Кратко точно и ясно.Аз купих така за адета някоя жълтици но под 1800 долара малко под тая цена и сега гледам нищо кой знае какво не съм захлебил
                      Или ако чака война и да има някоя кесия за бягане нещо такова.Златокопачите там риска е много неясен.Имам усещането че хубаво като сринат Украйна много бързичко ще се разберат да я възстановяват,от тая глвдна точка го казвам последните години театъра е такъв че трябва хубаво да се гледа зад завесите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Погледни си пак акаунта и ми кажи виждаш ли си 36% годишна доходност в акаунта
                        Поправих се ...прогноза беше

                        Коментар


                        • Кавръков , от тази дискусия с доходността пари няма да изкараме.Кажи че е била месечна или седмичната ти доходност и да се приключва.Като я докараш до годишна , пак ще се похвалиш .............и така.Мир да има!

                          Сега кажете как го виждате златото от тук нататък през годината.Защото златокопачите не са на никак лоши цени при тази моментната на златото.Имайте в предвид ,че и при тях някой консумативи поспаднаха,а цената на металчето държи много сериозно,въпреки лихвите,въпреки бондовете.Разбира се ако падне под 1900 ,ще има и по-добри цени .Въпросът е че аз леко започвам да се съмнявам.Ако това ще става трябва да е скоро.Защото според мен ,няма да мине много време и кулата от карти ще започне по един или друг начин да се заклаща.А тогава обикновенно е късно за вход.
                          Та кажете как ги виждате нещата вие?

                          Коментар


                          • Мда, доста хора бъркат "доходност" и "лихва". И после реват, де.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Я ми кажи как се смята лихвен процент даден от банката за 6 месеца на годишна база ?
                              Дели се годишната лихва на 12 и се умножава по броя месеци за който ти е даден депозита като срок ,нали така и обратно месечната доходност лесно може да се умножи по 12 за да видиш каква е годишната спрямо изминалия месец подчертавам обаче към днешна дата ,как вървиш като потенциал ,ясно че годината не е минала и не се знае дали ще е такава
                              Погледни си пак акаунта и ми кажи виждаш ли си 36% годишна доходност в акаунта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                ..... и смятат годишна доходност на месечна база!
                                Я ми кажи как се смята лихвен процент даден от банката за 6 месеца на годишна база ?
                                Дели се годишната лихва на 12 и се умножава по броя месеци за който ти е даден депозита като срок ,нали така и обратно месечната доходност лесно може да се умножи по 12 за да видиш каква е годишната спрямо изминалия месец подчертавам обаче към днешна дата ,как вървиш като потенциал ,ясно че годината не е минала и не се знае дали ще е такава

                                Коментар

                                Working...
                                X