IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
    струвами се че 6 години са повече от една.ама ако си тарикат кажи си мнението и аз моето и да се види.
    Бича пантера,интересно.
    И теб ще одерем
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      определено тези 5 години промиха бая мозъци следва освежаване и то дълго освежаване незнам и аз дали да се смея
      струвами се че 6 години са повече от една.ама ако си тарикат кажи си мнението и аз моето и да се види.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        определено тези 5 години промиха бая мозъци следва освежаване и то дълго освежаване незнам и аз дали да се смея
        на кое да се смееш.

        Коментар


        • определено тези 5 години промиха бая мозъци следва освежаване и то дълго освежаване незнам и аз дали да се смея

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            РЪЪЪЪЪЪЪССССССТТТТТТТТТТТТ BYE BYE
            приятел следва последната бичи вълна най стръмната на борсите и при евро долар.шоуто много скоро ще започне. дау 16500-17000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Голям пазар, голямо нещо, вече 21 покупки станаха.
              Дълъг засега на всички, аче бройката не е малка.

              SCO,PZE,EBIX,BP,E,STO,RIG,VLO,SNP,SIMO,ESV,TUR,KBW D,SDIV,EDIV,VWO,VNM,EPHE,ECH,BRF,ZSL
              ...шъ мъ извиняваш, ама ми е малко мътна стратегията ти! Не е критика.

              Коментар


              • РЪЪЪЪЪЪЪССССССТТТТТТТТТТТТ BYE BYE

                Коментар


                • Злото кротува засега, ама среброто много се наежило днес бе
                  Кът кът кът на бати.
                  Хич не ми дреме че имало и индустриално приложение.
                  Само да се надигне още 1-2% над 24.5$ и го гилотинирвам....на косъм ми се измъкна предната седмица мискинина
                  Поста ми днес от темата за злото ..гепнах го тоя път още с отварянето
                  Влязoх на ZSL на 62.6 $ - на 24.4$ сребро отговаря.
                  Оттука нататък бой до дупка най малко до 18

                  Ей голям урожай днес. След кадъните от предната седмица сега си купих и филипинки, виетнамки, бразилки и чилийки. Бая харем стана
                  Заглеждах и едни привидно много дашни индонезийско-тайски и индийски мангасарки, ма се отказах че ми намирисват нещо, а и зестрата калпава, бащите им затънали в дългове.
                  И едни гардове им взех де ще ми носят парички докато ги пазят.
                  Голям пазар, голямо нещо, вече 21 покупки станаха.
                  Дълъг засега на всички, аче бройката не е малка.

                  SCO,PZE,EBIX,BP,E,STO,RIG,VLO,SNP,SIMO,ESV,TUR,KBW D,SDIV,EDIV,VWO,VNM,EPHE,ECH,BRF,ZSL

                  ПС Аржентинчето ми PZE и китайската ми рафинерия къртят мивки
                  Last edited by pipbel; 03.09.2013, 18:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    KBWD,SDIV,LVL,DWX,EDIV,VGK,VWO,VIG

                    Някой търгува ли високо дивидентни ЕТФ-и ?
                    Тая комбинация горе като че ли ми се нрави.
                    Има глобална експозиция, застъпена и е Европата и развиващите се пазари, има и дивидентни аристократи. Средно 6.1% доходност носи.

                    По добри идеи ?
                    LDIV.L / DIV.PA (едно и също е). Смятам, че парите ще дойдат в нещо от този тип през следващите месеци, ако това е, което търсиш. Аз лично не съм голям фен на този тип продукти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      Браво Майкорософт - пусна си трояснки кон и получи награда. Големите акционери сега ще спрат сделкат докато Майкрософт не дадат още най малко 2 млрд след което и 2те компании ще са по добре. Много як шорт на Епъл се очертава
                      Не знам, но Нокия отиде в небесата

                      Коментар


                      • KBWD,SDIV,LVL,DWX,EDIV,VGK,VWO,VIG

                        Някой търгува ли високо дивидентни ЕТФ-и ?
                        Тая комбинация горе като че ли ми се нрави.
                        Има глобална експозиция, застъпена и е Европата и развиващите се пазари, има и дивидентни аристократи. Средно 6.1% доходност носи.

                        По добри идеи ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Ахъ. Ама кат се смешат двама слабака - дали се получава маркет лидер ?
                          Съмнително ми е.
                          Браво Майкорософт - пусна си трояснки кон и получи награда. Големите акционери сега ще спрат сделкат докато Майкрософт не дадат още най малко 2 млрд след което и 2те компании ще са по добре. Много як шорт на Епъл се очертава

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Ахъ. Ама кат се смешат двама слабака - дали се получава маркет лидер ?
                            Съмнително ми е.
                            Ами, те нямат много голям избор. Умешаха се отдавна. Или се разделят и почват от нула или правят нещо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Брях, Майкрософт напазарува Нокия
                              Ахъ. Ама кат се смешат двама слабака - дали се получава маркет лидер ?
                              Съмнително ми е.

                              Коментар


                              • Брях, Майкрософт напазарува Нокия

                                Коментар

                                Working...
                                X