IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Нищо не е ясно На дъно разпродават тия дето играят хазарт от днеска за утре
    ..... и смятат годишна доходност на месечна база!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Още ли не си разбрал ,че борсата е най големият хазарт
      Абе я да беше купил преди 15 години два индекса и 5-6 акции да видим дали е хазарт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Нищо не е ясно На дъно разпродават тия дето играят хазарт от днеска за утре
        Още ли не си разбрал ,че борсата е най големият хазарт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Ясно ще разпродадеш точно на дъното
          Нищо не е ясно На дъно разпродават тия дето играят хазарт от днеска за утре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Ясно ще разпродадеш точно на дъното
            То реално дъното не може да се оформи докато не се предадат и последните ентусиасти

            Last edited by X_Y; 28.07.2023, 13:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Да ти кажа не ме интересува какво предстои ,защото първо не съм набил много пари ,второ съм си сметнал предварително потенциалните загуби и печалби в едни близко бъдеще и така .
              Добра логика ама що не я приложи и при имотите преди няколко години особено като купуваш за лично ползване а не за спекула?

              Защо ти трябваше да чакаш срив след като знаеш че в дългосрочен план ще си на плюс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Да ти кажа не ме интересува какво предстои ,защото първо не съм набил много пари ,второ съм си сметнал предварително потенциалните загуби и печалби в едни близко бъдеще и така .
                Ясно ще разпродадеш точно на дъното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Как купуваш като доходността ли
                  Виртуално предполагам
                  Снощи дано ти е светнала червената лампичка какво предстои
                  Да ти кажа не ме интересува какво предстои ,защото първо не съм набил много пари ,второ съм си сметнал предварително потенциалните загуби и печалби в едни близко бъдеще и така .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Времената се оказаха толкова откачени че това с олиото и тиганя вече не толкова валидно
                    Верно луди времена по цял ден разправя как имотите тепърва ще се сриват и купува акции по върховете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Нищо няма да тегля само купувам аз .Продължавам напред !
                      Как купуваш като доходността ли
                      Виртуално предполагам
                      Снощи дано ти е светнала червената лампичка какво предстои
                      Last edited by lobos; 28.07.2023, 11:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Те и повишителите тъй си смятат год. доходност от апартамента, преди наемателя да реши да си тръгне...... на 9-ия месец (някой път и с неплатени сметки).

                        Затуй не се бърза с олиото & тиганя!
                        Времената се оказаха толкова откачени че това с олиото и тиганя вече не толкова валидно

                        Коментар


                        • Някой от вас купи ли новата мания на хахото от ОpenAI - WorldCoin WDC Price(WDC) ?Не знам от коя борса може да се купи ?Сега струва някакви центове все още.Народа е откачил да си сканира ириса

                          Коментар


                          • Колегите с опит в опциите - вчера продадох кол опции за Уеърхаузър за стойността на отворените ми акции. Ако правилно съм се ориентирал получих премия за продажбата. В същото време самите кол опции като къса позиция са видими и те допълнително излизат на някакъв положителен резултат.

                            Аз ли нещо съм объркал или това е нормално. Бях останал с впечатление че при продажба на кол опции върху акции който притежаваш реализираш само премия?

                            Второто ми питане тези опции ако останат извън пари на падежа трябва ли аз да ги затварям или не е нужно нещо да се прави с тях.

                            Благодаря предварително,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Може да си сметнеш и прогноза спрямо месеца умножен по 12 и обратно .
                              Те и повишителите тъй си смятат год. доходност от апартамента, преди наемателя да реши да си тръгне...... на 9-ия месец (някой път и с неплатени сметки).

                              Затуй не се бърза с олиото & тиганя!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Пилците се броят на есенно време
                                Ако те сърби носа, на пари е.

                                ===

                                току що разбрах, че cgov е с 50% по-ниски такси от bil... егати шматката съм

                                Коментар

                                Working...
                                X