IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май доста корав тоя съпорт на 1650.
    Засега удържа ...ма докога

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
      Интересна седмица се очертава...
      По нанадолнището!!!

      Коментар


      • Почти всичко сочи надолу,което значи че ако днес не се разпродадем отварям дълга със стоп днещният low,иначе съм пас.
        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

        Коментар


        • RandomTrader какъв е твоя анализ на къде върви пазара?
          1650 ще удържи ли?

          Коментар


          • Интересна седмица се очертава...
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • Bertram, sorry - просто прочетох, че нямаш позиция. 150к е ок, позиция сьс сигурност имаш скин в играта.

              А това за Бьфет не ми го разправяй, все пак той няма кьси, и може и да не е имал. А, най-вече е доста лонг в момента.

              Всичко хубаво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Дете има една приказка "той и счупеният часовник показва времето правилно 2 пъти на ден"
                Че и вашта работа е такава, говорите за спад вече 12 месеца, а той пазара прави нов връх след нов връх.
                Е то накрая ще падне пазара не може постоянно да върви нагоре ... ама тва не означава че вашите прогнози са излезли правилни.
                и така да е .. ок, но за мен не е важно всяко мнение да е 100% категорично и отричащо всички останали. На Xover-a ще кажа : аз позиция и мнение си имам. в момента експозицията ми е за около 150К USD (къс съм).. просто не мисля, че трябва да го налагам по начин подобен на твоя.

                Пазарът , че полудя последната година е ясно, но в същото време има много индикации, че не всичко е наред и се пече ново 'МЯУ'...може да направи още 20% нагоре преди един бърз ФЛАШ-КРАШ , а може и да не направи. Не мисля, че в този форум има някой , който може да каже точно кога е момента за къси и обратното.

                Важното е да се споделят мнения и линккове към инфо.

                Иначе сме в отпускарския сезон и на тънък пазар всичко е възможно по принцип...

                поздрави и не се яжте един друг нема сми

                ПП
                нещо от фейса на дедо Бъф
                Warren buffet
                Investors making purchases in an overheated market need to recognize that it may often take an extended period for the value of even an outstanding company to catch up with the price they paid.
                Last edited by bertram; 18.08.2013, 22:27.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Дете има една приказка "той и счупеният часовник показва времето правилно 2 пъти на ден"
                  Че и вашта работа е такава, говорите за спад вече 12 месеца, а той пазара прави нов връх след нов връх.
                  Е то накрая ще падне пазара не може постоянно да върви нагоре ... ама тва не означава че вашите прогнози са излезли правилни.
                  и как разбра,че говорим от 12 месеца за спад,като ти си от оня ден тука бе сладур(от март месец)
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Да 5 % корекция ...след което 25 наггоре.....Да не забравите че сам ви предупредил
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Дете има една приказка "той и счупеният часовник показва времето правилно 2 пъти на ден"
                      Че и вашта работа е такава, говорите за спад вече 12 месеца, а той пазара прави нов връх след нов връх.
                      Е то накрая ще падне пазара не може постоянно да върви нагоре ... ама тва не означава че вашите прогнози са излезли правилни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                        Ами едно мнение без позиция е просто приказка... За какви -1% или дори -5% прогнози става дума ако сам не си вярваш? По-добре си кажи, че нямаш мнение, в което да си убеден за пазара.
                        Ясно е ,че всяко мнение на тема пазар е малко или много субективно,предвид различните виждания на отделния индивид,и позицията която е заел на пазара.

                        Призовавам да се държите възпитано,поне към хората които се опитват да изкажат мнението си за пазара,които стават все по-малко и по-малко,предвид пошлите коментари и подмятания.не е необходимо да се съобразявате с мнениета им!!!

                        Браво Бертрам,дерзай!
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          гледам да съм интрадей с по големите позиции.
                          имам една малка,която ще държа до края на октомври поне
                          отворих я след прекрасните данни за БВП на хамериканците
                          много хубаво не е на хубаво
                          Ами едно мнение без позиция е просто приказка... За какви -1% или дори -5% прогнози става дума ако сам не си вярваш? По-добре си кажи, че нямаш мнение, в което да си убеден за пазара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            гледам да съм интрадей с по големите позиции.
                            имам една малка,която ще държа до края на октомври поне
                            отворих я след прекрасните данни за БВП на хамериканците
                            много хубаво не е на хубаво
                            Дръж я. И аз виждам потенциал там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Ясно и ти си се набълбукал с къси и ти се привиждат сривове на пазара от 5% да може да разтовариш и да си покриеш загубите.
                              Кажи сега от колко време ги влачиш тия къси?
                              гледам да съм интрадей с по големите позиции.
                              имам една малка,която ще държа до края на октомври поне
                              отворих я след прекрасните данни за БВП на хамериканците
                              много хубаво не е на хубаво
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                обръщам ти внимание, че вчера 16.08 беше 3-ти петък от месеца, когато изтичат най-много опции. Обикновено се опитват да тушират сривове, за да 'изгорят' максимален брой путове накупени къде от мечки къде от притеснени бичета.

                                Ако нещата бяха толкова лесни за обръщане вчера щяха да ги надуят акциите в последните 2 часа и да закрепят положението...но не се случи, което е показателно, че има продавачи,които дебнат всяко леко покачване, че да дъмпят големи пакети.

                                Погледни движението през тази седмица и ще видш, че след всяко възстановяване има яки продажби.. това за мен е показателно, че определни риби (в случая не от дребните) продават.

                                Другата седмица очаквам спад от поне 1-1.5%...а ако се панират може и 5%

                                поздрави
                                Ясно и ти си се набълбукал с къси и ти се привиждат сривове на пазара от 5% да може да разтовариш и да си покриеш загубите.
                                Кажи сега от колко време ги влачиш тия къси?

                                Коментар

                                Working...
                                X