IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Да, твърде очевидно е да се играе къс дакс и дълъг дау и въпреки това, явно предимно извън океана, доста народ залага на това от няколко дни, което краткосрочно води до "странни" корелации
    Мхм,интересно,интересно
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Европейците нещо се дистанцират от Американците,което не е често срещано явление!!!
      на тези нива при дакса,сипа си беше на 1700!!!
      ще има мътилка да се утаява доста време,предстоят интересни сесии,само да доиде Септември,охааааааааа
      Сеч!!!
      Да, твърде очевидно е да се играе къс дакс и дълъг дау и въпреки това, явно предимно извън океана, доста народ залага на това от няколко дни, което краткосрочно води до "странни" корелации

      Коментар


      • Европейците нещо се дистанцират от Американците,което не е често срещано явление!!!
        на тези нива при дакса,сипа си беше на 1700!!!
        ще има мътилка да се утаява доста време,предстоят интересни сесии,само да доиде Септември,охааааааааа
        Сеч!!!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Едва ли някой може да каже до къде ще е,но според мен доста неща са се наредили за една по-сериозна корекция, възможно е да паднем до към 1450-1550.Естествено това за да се случи трябва да станат още доста работи и е възможно да прекараме известно време в рейндж.За следващите няколко сесий продължавам да съм булиш.
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Е то нали имаше една корекция до към 1550 тогава доста падна, сега пак не е малко 5%.
            Колко ще е според вас следващата корекция? 1500?
            Е па де ги видя тия 5%
            Сипа си е пак там където влизах на маркета на 9/10 юли.

            1500 не би било зле

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
              Това според мен е само началото, истиснската корекция предстой.Но за момента трябва да покажем, че посоката вече не е нагоре.Сега трябва на направим един lower high към 1680.
              Е то нали имаше една корекция до към 1550 тогава доста падна, сега пак не е малко 5%.
              Колко ще е според вас следващата корекция? 1500?

              Коментар


              • Това според мен е само началото, истиснската корекция предстой.Но за момента трябва да покажем, че посоката вече не е нагоре.Сега трябва на направим един lower high към 1680.
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • Ко тана бе, само с тая мизерна корекцийка ли ще си останем
                  Се се надявах поне едно 8-10% още червенко...кеша чака

                  Хахо - само архито е да знайш, сеччче наред

                  Коментар


                  • Кой гръмна НАСДАК-а ?
                    Това ще да е само "архитекта"

                    Коментар


                    • Е днес ще е интересно
                      Време разделно - нагоре или надолу няма вече място за лигавене.
                      Аз лично залагам за НАГОРЕ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Гапа гапа ... гапа е +1%
                        Пак ви излъгаха ...
                        Скъпи ми смехурко,стига си злорадствал,нали знаеш кой се смее най добре
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Става интересно .
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            http://www.investor.bg/forum/showthr...t=189&page=116
                            Ей тука съм си писал преживяванията с бондове Напред-назад из страниците разгледай
                            А беше време когато бяхме доста търгуващи и споделящи
                            Усмивки от старите ленти
                            Поздрави ако някой от хората тогава влезе!!! Интересно четиво е и от друга гледна точка, точно на тези страници. Познати лица, които в момента са герои в други инвестиционни схеми
                            merci
                            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                              Поглеждам го, когато не мога да разбера накъде духа вятъра.
                              http://www.investor.bg/forum/showthr...t=189&page=116
                              Ей тука съм си писал преживяванията с бондове Напред-назад из страниците разгледай
                              А беше време когато бяхме доста търгуващи и споделящи
                              Усмивки от старите ленти
                              Поздрави ако някой от хората тогава влезе!!! Интересно четиво е и от друга гледна точка, точно на тези страници. Познати лица, които в момента са герои в други инвестиционни схеми

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Да я Ако знаеш кви дървета съм ял в бондове
                                Поглеждам го, когато не мога да разбера накъде духа вятъра.
                                "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                                Коментар

                                Working...
                                X