IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Нормален ден в който пазарите са надолу около 1%.
    Причини колкото искаш.
    Но не виждам драми и трагедии, нито очаквам тренда надолу да се запази.
    Добър момент за top-up който е дълъг.
    Успех на всички.
    не знам за твоите пазари,ама Дакса( който ме интересува) е 2,5 % надолу днес
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Май ще яде Асан баница
      Хахо-от тези нива обеща да купуваш

      ПОТЪВАААААААА,големия кораб потъваааа ,опряха пак до дебта
      Нормален ден в който пазарите са надолу около 1%.
      Причини колкото искаш.
      Но не виждам драми и трагедии, нито очаквам тренда надолу да се запази.
      Добър момент за top-up който е дълъг.
      Успех на всички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Май ще яде Асан баница
        Хахо-от тези нива обеща да купуваш

        ПОТЪВАААААААА,големия кораб потъваааа ,опряха пак до дебта
        Не го знам хахов , ама аз си купих току що 20 TUR ченца на 48.8$
        Се едно Софка да падне за 4 месеца до 300 или Фармата до 2.1, а Атерата 1.4 и аз да пропусна...не може
        Че и дава дивидент повече от чичото даже
        Може още да се сговни - то демонстрации, лирата, сега Сирия комшиите им, фед ...проблеми да искаш.
        Ще допълваме още фесченца ако се наложи...зер корекциите едва почват, май.
        Може Сирия да се окаже подходящия повод за една хууубавка 10- 12-15% корекция...знайш ли.

        Коментар


        • Май ще яде Асан баница
          Хахо-от тези нива обеща да купуваш

          ПОТЪВАААААААА,големия кораб потъваааа ,опряха пак до дебта
          Last edited by hemilio; 27.08.2013, 15:35.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Много е flat пазара днес, по едно време помислих че и NYSE са го затворили като вчера NASDAQ
            Добре че Европейските пазари се представиха добре сутринта.
            Къв флат бе, досега 1.5% са ми дали нефтеняците ми днес, вчера 1.9
            Де да бяха всички дни такива "плоски"

            Коментар


            • Много е flat пазара днес, по едно време помислих че и NYSE са го затворили като вчера NASDAQ
              Добре че Европейските пазари се представиха добре сутринта.

              Коментар


              • http://finance.yahoo.com/news/cheap-...23509.html?l=1

                We find it hard to believe that (correlations)between emerging and developed markets have completely broken down. Our base case is EM data will catch up...that's not priced in."

                А може би развитите пазари тоя път ще последват ЕМ аче доста закъсняха със солидна корекция, само някакви фалшиви имитации досега...

                Тия не спират да ме изкушават...засега удържам, ма следя изкъсо
                BRF, TUR, PIN, HILO....евентуално комбинирани с SDIV/ KBWD плюс VIG за доход и стабилност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                  Да, твърде очевидно е да се играе къс дакс и дълъг дау и въпреки това, явно предимно извън океана, доста народ залага на това от няколко дни, което краткосрочно води до "странни" корелации
                  Мхм,интересно,интересно
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Европейците нещо се дистанцират от Американците,което не е често срещано явление!!!
                    на тези нива при дакса,сипа си беше на 1700!!!
                    ще има мътилка да се утаява доста време,предстоят интересни сесии,само да доиде Септември,охааааааааа
                    Сеч!!!
                    Да, твърде очевидно е да се играе къс дакс и дълъг дау и въпреки това, явно предимно извън океана, доста народ залага на това от няколко дни, което краткосрочно води до "странни" корелации

                    Коментар


                    • Европейците нещо се дистанцират от Американците,което не е често срещано явление!!!
                      на тези нива при дакса,сипа си беше на 1700!!!
                      ще има мътилка да се утаява доста време,предстоят интересни сесии,само да доиде Септември,охааааааааа
                      Сеч!!!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Едва ли някой може да каже до къде ще е,но според мен доста неща са се наредили за една по-сериозна корекция, възможно е да паднем до към 1450-1550.Естествено това за да се случи трябва да станат още доста работи и е възможно да прекараме известно време в рейндж.За следващите няколко сесий продължавам да съм булиш.
                        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Е то нали имаше една корекция до към 1550 тогава доста падна, сега пак не е малко 5%.
                          Колко ще е според вас следващата корекция? 1500?
                          Е па де ги видя тия 5%
                          Сипа си е пак там където влизах на маркета на 9/10 юли.

                          1500 не би било зле

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                            Това според мен е само началото, истиснската корекция предстой.Но за момента трябва да покажем, че посоката вече не е нагоре.Сега трябва на направим един lower high към 1680.
                            Е то нали имаше една корекция до към 1550 тогава доста падна, сега пак не е малко 5%.
                            Колко ще е според вас следващата корекция? 1500?

                            Коментар


                            • Това според мен е само началото, истиснската корекция предстой.Но за момента трябва да покажем, че посоката вече не е нагоре.Сега трябва на направим един lower high към 1680.
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • Ко тана бе, само с тая мизерна корекцийка ли ще си останем
                                Се се надявах поне едно 8-10% още червенко...кеша чака

                                Хахо - само архито е да знайш, сеччче наред

                                Коментар

                                Working...
                                X