IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    +++

    И аз, ма по скоро за двойката с дългото ми олио през производител.
    Докато рейшото им не падне под 20 - нямам намерение да пускам хватката на тенекето.
    Скоро и сезона му привършва покрай мангосватбите. После пак сопата...
    Корелацията между петрол и злато е тотално измислена. Няма нищо подобно нещо - или поне нищо което да влияе на цените на което и да било от двете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Аз златото само на късо го играя и от петък пак съм къс
      +++

      И аз, ма по скоро за двойката с дългото ми олио през производител.
      Докато рейшото им не падне под 20 - нямам намерение да пускам хватката на тенекето.
      Скоро и сезона му привършва покрай мангосватбите. После пак сопата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        таке е китиаците подпреха цените. амо до утре сам вzел едни 10%
        Не бих се обзалагал на това. Ресурсните компании които си ги държа днес са съответно 31% нагоре, 13% нагоре и най-слабичката 2,2%. Като тази с 13% съм вече на 40% нагоре от нея последните седмици. От другите съм още на минус, но и тях ги вземах по отдавна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          А на мен ми се струва че ресурсите може и да са минали вече дъното. Вече почти всички производители са на червено. Резкия спад от тук нататък е доста слабо вероятен. Резкия ръст от друга страна си повишава вероятноста.
          таке е китиаците подпреха цените. амо до утре сам вzел едни 10%

          Коментар


          • А на мен ми се струва че ресурсите може и да са минали вече дъното. Вече почти всички производители са на червено. Резкия спад от тук нататък е доста слабо вероятен. Резкия ръст от друга страна си повишава вероятноста.

            И желязната руда почна да катери

            Коментар


            • пуснах един short na X (8.69)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                не е добре zа zлатните ми акции.
                Аз златото само на късо го играя и от петък пак съм къс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  А иначе за волатилността, ако много хора решат че ще има волатилност, като нищо ще се получи един готин бичи тренд
                  не е добре zа zлатните ми акции.

                  Коментар


                  • А иначе за волатилността, ако много хора решат че ще има волатилност, като нищо ще се получи един готин бичи тренд

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      от тревожност тва си пора4ах днес

                      http://www.amazon.com/Juggling-Knive.../dp/1610394801
                      http://www.amazon.com/Existential-Ps...+psychotherapy

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Тези ще се панират още много. Чисто психологически несъразмерните страхове се появяват при високо ниво на тревожност. На лична тревожност, която може да няма нищо общо с реалността. Бичия тренда там привършва, лесния им живот и печалби са към края си, банките масово махат хора в тези отдели. Обаче човек склонен към тревожност трябва да намери за какво да се страхува - защото страхът е поносим, но не и тревожността. И това създава паника, след паника, след паника. Няма как да избягат от това. Освен ако не ги уволнят всичките.


                        Аз съм решил да чакам 12% доходност при HYG.
                        от тревожност тва си пора4ах днес

                        http://www.amazon.com/Juggling-Knive.../dp/1610394801

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                          спекулативната ми стратегиа 2015/2016 е баzирана само на макро кредит. 2015 бе една от наи успесните ми години. 2016 zлатото и CoCo Bonds ми прават доста стастлив. таке 4е балансирано виждане...
                          Тези ще се панират още много. Чисто психологически несъразмерните страхове се появяват при високо ниво на тревожност. На лична тревожност, която може да няма нищо общо с реалността. Бичия тренда там привършва, лесния им живот и печалби са към края си, банките масово махат хора в тези отдели. Обаче човек склонен към тревожност трябва да намери за какво да се страхува - защото страхът е поносим, но не и тревожността. И това създава паника, след паника, след паника. Няма как да избягат от това. Освен ако не ги уволнят всичките.


                          Аз съм решил да чакам 12% доходност при HYG.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            То не става дума за предпазливост. Тези там са просто невротични идиоти. Сами се прецакват, като постоянно им се привиждат някакви мега кризи. Аз спрях да им чета и да им слушам анализи - те просто не са в час и е редно да им се прави групова терапия с много медикаменти
                            спекулативната ми стратегиа 2015/2016 е баzирана само на макро кредит. 2015 бе една от наи успесните ми години. 2016 zлатото и CoCo Bonds ми прават доста стастлив. таке 4е балансирано виждане...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                              VFC long at 56.8.
                              close 60.58 (+6.6% / +67% option)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                                това е така, кредит винаги е по предпазлив, но след толкова година на евтин кредит, нестат си отиват не местото. не може даржа кредитниа цикал на такова ниво. време е zа бум
                                То не става дума за предпазливост. Тези там са просто невротични идиоти. Сами се прецакват, като постоянно им се привиждат някакви мега кризи. Аз спрях да им чета и да им слушам анализи - те просто не са в час и е редно да им се прави групова терапия с много медикаменти

                                Коментар

                                Working...
                                X