IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Би трябвало да слезе поне до 111. Натам тегли

    Дълго EUR.CNH имах предвид от предишния пост. Объркал сън го. Дано не се прецаках, че си затворих позицията в долари, ама преди FOMС-а ми се струва тъпо да държа такива глупости. Ще стане както винаги. Ще ударят стоповете и отгоре и отдолу. Стари номера ще си играем
    кво мислис zа EUR/TRY. аz влиzам все около 3.20

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      Long JPY сам и аz. вси4ки говори zатова, наи ве4е кво прават големите life insurance
      Би трябвало да слезе поне до 111. Натам тегли

      Дълго EUR.CNH имах предвид от предишния пост. Объркал сън го. Дано не се прецаках, че си затворих позицията в долари, ама преди FOMС-а ми се струва тъпо да държа такива глупости. Ще стане както винаги. Ще ударят стоповете и отгоре и отдолу. Стари номера ще си играем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Няма как да стане. Не беше с опции както хеджфонд мастърите от статията на Блуумърг. Шорта си беше с кеш без марджин. Тръгна както трябваше още вчера сутринта и както казах вече бях сложил стоп на 0. Риск = 0.

        Затворих на 6.5071 преди малко. Еврото ми изглежда по-отскокливо и ще търся вход за същата операция, само че с късо EUR.CNH. Потенциалът ми изглежда по-голям в момента.
        А през това време:
        - Long USD.CAD @ 1.326 снощи. Стоп на нула вече и далеч.
        - Short GBP.USD @ 1.418
        - Short USD.JPY@ 113
        Всичко по същата схема, да видим. Може би ще е разумно утре следобед да се затвори всичко
        Long JPY сам и аz. вси4ки говори zатова, наи ве4е кво прават големите life insurance

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          Vola-ta sha ta kill-ne
          Няма как да стане. Не беше с опции както хеджфонд мастърите от статията на Блуумърг. Шорта си беше с кеш без марджин. Тръгна както трябваше още вчера сутринта и както казах вече бях сложил стоп на 0. Риск = 0.

          Затворих на 6.5071 преди малко. Еврото ми изглежда по-отскокливо и ще търся вход за същата операция, само че с късо EUR.CNH. Потенциалът ми изглежда по-голям в момента.
          А през това време:
          - Long USD.CAD @ 1.326 снощи. Стоп на нула вече и далеч.
          - Short GBP.USD @ 1.418
          - Short USD.JPY@ 113
          Всичко по същата схема, да видим. Може би ще е разумно утре следобед да се затвори всичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Поръчка. на 37.65
            long 5,625% (01.12.2021) @ 86 Euro

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              VRX вход на 46
              Поръчка. на 37.65
              Last edited by Protokol; 15.03.2016, 17:27.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • То да се играе само фундаментално не е интересно, така че реших и аз да се включа в модерните напоследак манипулации

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  VRX вход на 46
                  тук не се бутам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                    short X @ 14.63
                    out 14.25 (+ 2.6% / warrant 30% ).

                    Коментар


                    • По невъзможен е

                      Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Зависи на кой пазар и по кое време. Това е и най-трудното за нацелване. Убеден съм, че тези същите бизнеси за които говори Алонсо в момента са доста по-тегави, но някъде другаде чакат добри възможности. С годините българският пазар се насища и става все по-конкурентен, но все още е по-лесен от западният.
                      По невъзможен е . Не по лесен от западния.

                      Каквото и да направиш тук...пазара ти е : от 7 М души, 1,5 М - пенсионери, още толкова деца, 1 М безработни и да кажем максимум 3 М - работни от които има няма 0.5М горе долу платежоспособни.
                      На този пазар злато да окриеш и без пари да го продаваш можеш да си сметнеш потенциала за оборот, печалба и съответно развитие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        И какъв е начина човек да избяга от този капан на вътрешният конфликт според теб? На мен единственият който ми е известен са шамарите на Макаренко
                        От вътрешния конфликт се "бяга", когато тезите и аргументите ти са толкова солидни, че пречат на АЗа да изпитва колебание или страх!

                        С шамари нищо не става! Ако набием едно зайче, то сигуно може да си "признае", че е вълк! Вълк ли е обаче?

                        Коментар


                        • short X @ 14.63

                          Коментар


                          • VRX вход на 46

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              Ще бегам, когато аз реша!

                              Пиши си каквото искаш и както искаш! Ако ще я караш така, "стойността", която оставяш под формата на текст за участниците, ДА НЕ Е ПОД МОИ ПОСТОВЕ!
                              sure, waste of time

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                И какъв е начина човек да избяга от този капан на вътрешният конфликт според теб? На мен единственият който ми е известен са шамарите на Макаренко
                                Шамарите работят най-добре когато сам си ги биеш В общи линии създаване на навици, които в крайна сметка променят същността ти и от там и мисленето. Доста бавен и неприятен процес, ама с шамарите е така

                                Коментар

                                Working...
                                X