IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
    когато това ще се случи с WJG
    А тук потенциала е много по голям дали ще го реализират е съвсем друг въпрос
    Ще изчакам до края на месеца ако има септемврийски срив и паднат под 40р ще влезна и в двете компании
    Ето,мина,не мина 3-4 месеца от фалита и пак ги почна тея тухли

    Тук си на ATL ,свободно падане и само балъците ловят падащи ножове с голи ръце.Интересно на каква база решаваш да купуваш.Нито е фундаментално,нито ТА.Вероятно броиш звездите или играеш Бинго и каквото стане

    п.с. И това уж "невинно" вметване ,че ще купиш под 40,100% значи ,че вече си купил !.. и се презастраховаш.Колко пъти вече ги правиш тези номера .Наизуст ги начуихме
    Last edited by petrg5s; 11.09.2023, 21:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
      Петърчо не се мъчи да се присламчваш към чужди разговори
      Разбирам че ти е вътрак че никой не иска да говори с теб но все пак хората си имат някакво санитарно хигиенно ниво дето ти си под него
      Знаеш ли как ме интересува балъшкия ви разговор на ултра ниско ниво ? Купуването на тухли и после носене с месеци по -50,-60%
      Това ми е целата.Да предупредя нови съфорумци !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        не я знам конкретно компанията. Обаче...

        Имотите в Англия няма как да отидат до 0, ако и да са набълбучени с кредити строителите. Имиграцията е просто невероятно количество. Представи си след като лейбърите дойдат на власт. ОК ще се превърне в другата Канада.

        И сравни с едно производство. Нямаш енергия, нямаш работна ръка, нямаш пазари, защото Германия е умряла.

        Отделно имам проблем, защото дългът ми е изцяло в gbp е вече усещам лихвите. Не ми се ще да натоварвам повече. Много се задържа долу долара, не очаквах да е 1,26. Накрая ще взема да покрия и на другия ден ще отиде на 1,06.
        Имотите няма как да отидат на 0 но строителите са ходили близо до нулата

        Просто ти казвам че е голяма вероятноста тази компания да отиде нагоре приблизително по същото време когато това ще се случи с WJG

        А тук потенциала е много по голям дали ще го реализират е съвсем друг въпрос

        Ще изчакам до края на месеца ако има септемврийски срив и паднат под 40р ще влезна и в двете компании

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Не бъди много сигурен.И се пише Удавят
          На какво ниво влезе?
          Петърчо не се мъчи да се присламчваш към чужди разговори

          Разбирам че ти е вътрак че никой не иска да говори с теб но все пак хората си имат някакво санитарно хигиенно ниво дето ти си под него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Нищо по различно от WJG моментното състояние на икономиката и на лихвите ги натиска надолу

            Те произвеждат доста неща които се ползват в строителството и когато строителството тръгне нагоре и те ще тръгнат нагоре

            Само че тук потенциала е по голям от колкото при WJG
            не я знам конкретно компанията. Обаче...

            Имотите в Англия няма как да отидат до 0, ако и да са набълбучени с кредити строителите. Имиграцията е просто невероятно количество. Представи си след като лейбърите дойдат на власт. ОК ще се превърне в другата Канада.

            И сравни с едно производство. Нямаш енергия, нямаш работна ръка, нямаш пазари, защото Германия е умряла.

            Отделно имам проблем, защото дългът ми е изцяло в gbp е вече усещам лихвите. Не ми се ще да натоварвам повече. Много се задържа долу долара, не очаквах да е 1,26. Накрая ще взема да покрия и на другия ден ще отиде на 1,06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
              иначе имат стабилен оборот от над 2 милиарда на година и със сигурност няма да се одавят
              Не бъди много сигурен.И се пише Удавят
              На какво ниво влезе?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Мерси, обаче това съвсем луда спекула ми изглежда. С тия цени на тока и другата енергия... Ако имаше опции бих купил лотариен билет, ама така нъц.
                Нищо по различно от WJG моментното състояние на икономиката и на лихвите ги натиска надолу

                Те произвеждат доста неща които се ползват в строителството и когато строителството тръгне нагоре и те ще тръгнат нагоре

                Само че тук потенциала е по голям от колкото при WJG

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  няма значение кое колко струва, а в крайна сметка какви са резултатите
                  Берти резултатите не са им супер лоши

                  Тая година ще я завършат на загуба защото лихвите по заема са им големи и ги вкарват на загуба

                  иначе имат стабилен оборот от над 2 милиарда на година и със сигурност няма да се одавят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    няма значение кое колко струва, а в крайна сметка какви са резултатите
                    За да има резултат, най-важното е кое колко струва.

                    Да гледаш на борсата като вариант на спестовен влог е ЛУДОСТ. Неслучайно етф-чиите във форума резко намаляха последната година.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                      Терзо понеже харесваш сринати акции обърни внимание на SYNT

                      Компания която струваше 2 милиарда купи бизнес за 1 милиард с кредит и сега общо струва 300 милиона
                      няма значение кое колко струва, а в крайна сметка какви са резултатите
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                        Терзо понеже харесваш сринати акции обърни внимание на SYNT
                        Компания която струваше 2 милиарда купи бизнес за 1 милиард с кредит и сега общо струва 300 милиона
                        Сигурно вече си я купил и търсиш морална подкрепа да оправдаеш покупката си.Прав ли съм?

                        Имаш горчив опит с предишни такива компании.Защо не внимаваш повече?
                        Last edited by petrg5s; 11.09.2023, 19:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Моля те не наричай притежаването на няколко акции експозиция, че щях да се задавя от смях

                          Представям си как проверяваш сайта на брокера през 1 час за да видиш расте ли богатството
                          за да извървиш път от 10 000 крачи трябва да направиш първата
                          начинът по който реагират хора като теб е показателен

                          кавръчето е почнал добре, чете рови и действа стъпка по стъпка без да се юрка
                          дружествата, които гледа са хубави акции със стойност и даже да са набалончени(според мен) това е едно добро начало стига да не си изпуска нервите в стил FOMO. В неговият случай (и не само) е добре да действа с колкото се може по-малки обеми разпределени във времето докато се ориентира кое как.

                          това, което той прави е да си формира бавно и постепенно портфейл, а това което ти правиш е да ходиш по темите след него да го дразниш... няма да давам определения, но всеки може да си направи изводите.
                          Last edited by bertram; 11.09.2023, 17:17.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                            Терзо понеже харесваш сринати акции обърни внимание на SYNT

                            Компания която струваше 2 милиарда купи бизнес за 1 милиард с кредит и сега общо струва 300 милиона
                            Мерси, обаче това съвсем луда спекула ми изглежда. С тия цени на тока и другата енергия... Ако имаше опции бих купил лотариен билет, ама така нъц.

                            Коментар


                            • Терзо понеже харесваш сринати акции обърни внимание на SYNT

                              Компания която струваше 2 милиарда купи бизнес за 1 милиард с кредит и сега общо струва 300 милиона

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Чиляка има експозиции при акции над 700 евро парчето и такива дето струват над 1500 едната ,ти като почнеш да правиш такива покупки ела и говори.Палячо
                                Моля те не наричай притежаването на няколко акции експозиция, че щях да се задавя от смях

                                Представям си как проверяваш сайта на брокера през 1 час за да видиш расте ли богатството
                                Last edited by kinyalo; 10.09.2023, 15:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X