IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога е следващото събиране на ФЕД за лихвите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      мише аз пред ичетири годин не съм те виждал тука бря . ти много съмнително като оня трейдър жорката борисов се появи . ама и той изчезна
      Да ти кажа, почти пет ще станат след някой и друг месец.

      Къде е върхът - ти ще кажеш. Аз не веднъж съм се изказвал против маркет тайминга. Но това няма да ме спре в един момент да направя малко профит-тейкинг.

      Коментар


      • мише аз пред ичетири годин не съм те виждал тука бря . ти много съмнително като оня трейдър жорката борисов се появи . ама и той изчезна

        Коментар


        • [QUOTE=Misho ILIEV;n3148117]

          Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара
          мише кът си такъв профиционалист каже къде е върхо . хяхяхяхяхях . мноу яки очилца имаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

            Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
              защо не 4акаш новата година да пускаш къси а го правиш сега на възходящия тренд? когато миналата година стана драмата с китай аз писах 4е ако имам милиарди ще набутам вси4ко в дълги индекси вие ми се смяхте щото идвал прословутия огромен спад и края на света а сега аз ви се смея на вас
              Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара

              Коментар


              • защо не 4акаш новата година да пускаш къси а го правиш сега на възходящия тренд? когато миналата година стана драмата с китай аз писах 4е ако имам милиарди ще набутам вси4ко в дълги индекси вие ми се смяхте щото идвал прословутия огромен спад и края на света а сега аз ви се смея на вас
                Вся Власть Советам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  стоуни сега си много отворен ама след нова година твоя човек дето го возиш с таксито Доналдъка ще затрие америката и индексите почват да падат . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхя. тогава да те видя какви са ти позициите кът си мноу отворен . яххяяххяхяхяхяхяхяхя
                  какъв доналдът возя и кво такси?аз дау не търгувам и смятам 4е е идоитозъм да виждаш как се пъне да прави рекорди секи ден и да има ясно изразен възходяш тренд и ти да пускаш къси щото след нова година видиш ли кво си доналдът шял да убие индексите и сащ ..ами ако след новата година дау оскубе и отиде на 25 000 ти какво ше правиш дето си набоцкал къси с 5000 пункта загуба?
                  Вся Власть Советам

                  Коментар


                  • https://finance.yahoo.com/news/nevsu...125000903.html

                    Много яки тия % и числа.....

                    Коментар


                    • късо еврейчета от бомбата на дъртака 19252

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Гледайте как са шамаросали нашите държавни облизвации... разбира се - всички мълчат като мишкуняци. 10% срив, не съм видял по-сринати след като великият човек бе избран в САЩ - освен, то се знае: чушкаджийските. Не че съм гледал всички държави, де... [ATTACH=CONFIG]n3148049[/ATTACH]
                        YELD UP => PRICE DOWN
                        Не сме по-специални от останалите (засега)

                        Коментар


                        • Гледайте как са шамаросали нашите държавни облизвации... разбира се - всички мълчат като мишкуняци. 10% срив, не съм видял по-сринати след като великият човек бе избран в САЩ - освен, то се знае: чушкаджийските. Не че съм гледал всички държави, де... Click image for larger version

Name:	-я-яс..JPG
Views:	1
Size:	27.6 КБ
ID:	3148049
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Где го снейкито, нъл му рекох че ще видим 32-35$ рейндж за тева....
                            Снощи тежка колъовска вечер, ма днес гледам ми се изпълнила заявката и съм утроил тевата на средна 36.7.
                            Все още ми е 1.8% от п-ла само и има място за допълване и по нанадоле. По пирамидната схема...
                            А рискове не е да няма, ако се осъществят всички ( за копаксона ще видим март17, някоя по голяма глоба може да има скоро, евентуално рязане на дивидента заради дълга и т.н.) може и 30$ да не удържи.

                            Пу дано и фибрията да качи днес или поне да не пада, че миналата седмица като се канех да я кеширам се сурна същия ден 6%.
                            В момента +32%, не е зле за 2 месеца, ще я махам, може и да имам изпуснати още профити после, ма не ги мисля, гледам чат пат да не падам под 35-36% кеш. Късото сребро и то почва се обажда за кеширване...

                            Коментар


                            • стоуни сега си много отворен ама след нова година твоя човек дето го возиш с таксито Доналдъка ще затрие америката и индексите почват да падат . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхя. тогава да те видя какви са ти позициите кът си мноу отворен . яххяяххяхяхяхяхяхяхя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                                няма нужда да ги мисля. Това е филма - гледай го белкем повярваш.. И това са факти, ама казани преди години пък и сега като те гледам тебе...звучат като теория на конспирацията. Затова ви казах да гледате филма.

                                Въпреки че на някой хора никакви факти не са нужни като си вярват в нещото си....
                                Редиш ли къси както беше писал че ще редиш колкото и да се катери нагоре?
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X