IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Ex-divident
    Да наистина: звучи логически:

    http://www.nasdaq.com/symbol/hsbc/dividend-history

    Абе, тия колко сорта акции имат?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Някой има идея защо се срина HSBC - 4.47% ... при условие, че всички банки катерят не е на добре
      http://finance.yahoo.com/q?s=HSBA.L
      Ex-divident

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Някой има идея защо се срина HSBC - 4.47% ... при условие, че всички банки катерят не е на добре
        http://finance.yahoo.com/q?s=HSBA.L
        Това не е хубаво... не зная що. Макар при мен да виждам спад от 5.95 на 5.87 кинта. Ти имаш други HSBC.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
          Ми залагайте. При коефициент 3+ за Тръмп, по-лесни пари няма да намерите.
          Трябваше да сторя туй преди година... кой знай коефициентът какъв е бил.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Някой има идея защо се срина HSBC - 4.47% ... при условие, че всички банки катерят не е на добре
            http://finance.yahoo.com/q?s=HSBA.L
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • За какво ми е...

              Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
              Ми залагайте. При коефициент 3+ за Тръмп, по-лесни пари няма да намерите.
              За какво ми е...дреме ми на шапката.

              Само дето ако го изберат или такива са изгледите пазара ще стане по лесен....т.е шорт.

              Коментар


              • Извинявай....

                Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Тръмп е неизбираем. Неговото избиране означава отказ от цялата 200 годишна история на държавата и поне още сто години, когато са били английска колония. Той едновременно атакува идеалите им за човешки свободи и отказва да следва стратегическите им интереси в международната политика. така предава емоционално и рационално държавата. Избора му би бил със същите катастрофални последствия като Ердоган за Турция.
                Той е неизбираем и поради дребни технически причини. Той се опира на белите утайки на обществото използвайки техните реални и измислени страхове породени от неуспешният им живот. Такъв кандидат би бил успешен ако не насъскваше срещу себе си утайката от малцинствата. Разчиташ ли на паплачта то трябва да я вземеш цялата. Реално погледнато изборите се превръщат за или против Тръмп. За или против 200 години традиции в САЩ. Да насъскаш едновременно малцинствата и средната класа срещу себе си и да очакваш да спечелиш е несериозно. Влиянието му върху историята ще е сходно с това на нацистката партия в САЩ от 30 те години. Тоест нищо. Вече е почти сигурно, че Хилари ще е президент. Остава да си спечели изборите сред демократите, което ще и бъде по-трудната част.
                Извинявай...само да питам...че го прочетох пак какво си написъл...теб стратигическите интереси на САЩ как ти се струват? Харесват ли ти...? Смяташ ли че са ок за теб лично?
                Хайде за Щатите е ясно щом са интереси...значи са ок...амам за теб?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Напротив - Доналдът е истински американец - олицетворение на всичко това, което е направило Америка не просто могъща, но и страната-мечта на цялото човечество. Тия "бели утайки", които ги наричаш, са създали Америка, негърите само са бачкали... ама копането само по себе си не е достатъчно.
                  Тръмп не насъсква средната класа срещу себе си - напротив - той се бори за нейните интереси... клинтънова защитава само паразитите. И вчера казах - видях зад клинтънова нейните поддръжници - черни, забрадени и т.н. - все едно някой български политик да си произнася предизборната реч от Максуда или Столипиново - или по-скоро от пазарджишкият т.нар. "квартал" Изток.
                  Клинтънова ще спечели изборите при демократите - точно това е по-лесното - защото изправяйки се директно срещу Доналдът - в диспут - и слепите ще я видят колко е смешна и жалка.
                  +++

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Да ти кажа....Клинтън с тея писма...оня ден гледх едно за UBS сделката....всичко е помия ....

                    Тук си приказвам аз с американци някакви....пък всички смятат че Тръмп ще спечели...не че са представителна извадка но казват че настроенията извън медиите са по скоро за него... на кой да вярваш?
                    Ми залагайте. При коефициент 3+ за Тръмп, по-лесни пари няма да намерите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Тръмп е неизбираем. Неговото избиране означава отказ от цялата 200 годишна история на държавата и поне още сто години, когато са били английска колония. Той едновременно атакува идеалите им за човешки свободи и отказва да следва стратегическите им интереси в международната политика. така предава емоционално и рационално държавата. Избора му би бил със същите катастрофални последствия като Ердоган за Турция.
                      Той е неизбираем и поради дребни технически причини. Той се опира на белите утайки на обществото използвайки техните реални и измислени страхове породени от неуспешният им живот. Такъв кандидат би бил успешен ако не насъскваше срещу себе си утайката от малцинствата. Разчиташ ли на паплачта то трябва да я вземеш цялата. Реално погледнато изборите се превръщат за или против Тръмп. За или против 200 години традиции в САЩ. Да насъскаш едновременно малцинствата и средната класа срещу себе си и да очакваш да спечелиш е несериозно. Влиянието му върху историята ще е сходно с това на нацистката партия в САЩ от 30 те години. Тоест нищо. Вече е почти сигурно, че Хилари ще е президент. Остава да си спечели изборите сред демократите, което ще и бъде по-трудната част.
                      Напротив - Доналдът е истински американец - олицетворение на всичко това, което е направило Америка не просто могъща, но и страната-мечта на цялото човечество. Тия "бели утайки", които ги наричаш, са създали Америка, негърите само са бачкали... ама копането само по себе си не е достатъчно.
                      Тръмп не насъсква средната класа срещу себе си - напротив - той се бори за нейните интереси... клинтънова защитава само паразитите. И вчера казах - видях зад клинтънова нейните поддръжници - черни, забрадени и т.н. - все едно някой български политик да си произнася предизборната реч от Максуда или Столипиново - или по-скоро от пазарджишкият т.нар. "квартал" Изток.
                      Клинтънова ще спечели изборите при демократите - точно това е по-лесното - защото изправяйки се директно срещу Доналдът - в диспут - и слепите ще я видят колко е смешна и жалка.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Аз нямам таргет...

                        Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        +1
                        така си е...е аз съм с доста по малко но пък доста доволен-таргета ми беше 4.60....ама от лакомия изчаках още малко та разтоварих малко отгоре(4.70)...според мен ще има лек спад може би утре но като цяло тренда тук е за продължаващ ръст на цената
                        Аз нямам таргет...взех го между другото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                          +1
                          така си е...е аз съм с доста по малко но пък доста доволен-таргета ми беше 4.60....ама от лакомия изчаках още малко та разтоварих малко отгоре(4.70)...според мен ще има лек спад може би утре но като цяло тренда тук е за продължаващ ръст на цената
                          А това дръвче SDRL взе ли си както се канеше ?
                          Мислех да го затварям на загуба миналата седмица .. добре , че размислих
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Да бе...да му се невиди....и аз си имам малкичко за около 20 к....днеска 13-14 % нагоре......))
                            Аз купих малко викам ако се преебе още да купя още.....а то виж...къде го чукаш..къде се пука?))))
                            +1
                            така си е...е аз съм с доста по малко но пък доста доволен-таргета ми беше 4.60....ама от лакомия изчаках още малко та разтоварих малко отгоре(4.70)...според мен ще има лек спад може би утре но като цяло тренда тук е за продължаващ ръст на цената
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • По скоро за света...

                              Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              Хилари,Голдман и банкерите са най-лошият избор за САЩ и света
                              По скоро за света...за американците незнам.

                              Коментар


                              • Гледам....

                                Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                и продължава нагоре с устрем
                                П.С. достигна ми цената от 4.70 и
                                разтоварих въпреки че може би ще има още нагоре
                                Гледам....волумнето е сериозно днеска при 14 % нагоре...не е разумно мисля да се продава....

                                Коментар

                                Working...
                                X