IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Iv_max = Дон Карлос. If the truckers had been traders.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.
      Аз не бих правил подобни смели изказвания ако говорим за 720 К независимо в каква валута ги смятаме
      Last edited by Misho ILIEV; 07.03.2016, 21:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Напълно нормално.
        Стоп ордерът е така.
        Задейства се при посочената цена и става пазарна поръчка.
        Ако искаш да се задейства и да се изпълни на същата или по добра цена трябва да използваш стоп лимит, ако го предлага брокера ти.


        Което също си има рискове
        Дълъг 100, стоп 90 когато стигне 90 се задейства маркет ордер и продаваш веднага, примерно на 89.95
        Дълъг 100, стоп лимит 90 когато стигне 90 се задейства лимит ордер продай на 90 и продаваш на 90 или по-добра цена. Но пазарът през това време може и на 85 да отиде
        oco mi e ljubim

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

          Стоповете са за форекс
          Depends on the product. Shares not, leveraged instruments yes

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Изпълнен на по-лоша цена ....
            Имате ли такива случай ?
            Options with gaps, very often

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Изпълнен на по-лоша цена ....
              Имате ли такива случай ?
              Напълно нормално.
              Стоп ордерът е така.
              Задейства се при посочената цена и става пазарна поръчка.
              Ако искаш да се задейства и да се изпълни на същата или по добра цена трябва да използваш стоп лимит, ако го предлага брокера ти.


              Което също си има рискове
              Дълъг 100, стоп 90 когато стигне 90 се задейства маркет ордер и продаваш веднага, примерно на 89.95
              Дълъг 100, стоп лимит 90 когато стигне 90 се задейства лимит ордер продай на 90 и продаваш на 90 или по-добра цена. Но пазарът през това време може и на 85 да отиде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                При текущо ниво на пазара...заедно с отворените ми все още позиции съм 24 и нещо процента +

                При това не на 100 К средства...сиреч ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.
                Т.е. "играеш" с 720 000 (лв, евро или долара).

                (Беше казал, че от началото на годината си нагоре с 180К.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

                  С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.
                  Я - вярно: Тесличката - пьяу: нагоре - яко - да. За мен това е чисто съвсем спекулативна акция - значи не е за моята морда лъжица. Някакво брокерченце ме врънкаше по мобата да купувам теслички декември, ама не можа да ме зариби. Ти бе казал преди, че е ного вероятно големите в браншът да изчакат Тесличките да направят иновациите и после да им опапат бизнесът - и ето: четем как BMW се готвят да наврязат могъщо на едва стартиращият пазар на електромобили, хибриди и безпилотни коли:

                  http://www.investor.bg/novini/444/a/...omobil-212603/

                  Иначе високотехнологически компании ного не обичам - там някак по-мътно ми е да оценя фундаментът - виртуални работи... чичо Уорън е прав.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Стопове...

                    Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Изпълнен на по-лоша цена ....
                    Имате ли такива случай ?
                    Стопове...на акции не се слагат според мен никога. Стопа трябва сте ВИЕ.

                    Стоповете са за форекс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?
                      Изпълнен на по-лоша цена ....
                      Имате ли такива случай ?
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • При текущо ниво на пазара...

                        Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                        -60%
                        При текущо ниво на пазара...заедно с отворените ми все още позиции съм 24 и нещо процента +

                        При това не на 100 К средства...сиреч ..толкова колкото за 10 тина живота може би 99 да на кажа 100 % от тук присъстващите не могат да спечелят.

                        Коментар


                        • Еййй

                          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.
                          Еййй обаче да не се пошегува човек...и веднаха реагирате...т.т.т.т.....

                          Коментар


                          • Шегувам се...

                            Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                            -60%
                            Шегувам се...какво да му кажа )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
                              Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
                              Не се е задействал или се е изпълнил на много по-лоша цена?

                              Коментар


                              • В никакъв случай

                                Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
                                В никакъв случай според мен.

                                Аз ги продадох първо защото са взети между другото и не ги разбирам много....
                                и второ FCX от 5.5 на 9.87 и PBR от 3.21 на 5.29 за няма и 4 седмици е достатъчно..

                                Коментар

                                Working...
                                X