IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като че ли пазарът вече дисконтира освобождение от цикличното страдание.

    Коментар


    • Интересно беше януари, но не заради първия хайк сам по себе си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        без изненади- 0,25%
        пазара е спокоен,отиграно е вече
        Миналата година уж пак го бе отиграл ,а януари беше доста интересно

        Коментар


        • без изненади- 0,25%
          пазара е спокоен,отиграно е вече
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Its a hike
            "the trend is your friend until the end..."

            Коментар


            • прибран профит от Любимата Тесла от 20$ на акция
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар



              • Но семената за обрата при „търговията на Тръмп“ вече са посети. Най-голямата заплаха ще дойде от Федералния резерв на САЩ. В сряда председателят на Фед Джанет Йелън почти сигурно ще повиши лихвените проценти в САЩ за втори път от десетилетие.
                Дали ?
                Дали ще ги вдигнат със 0.25 и Дали ефекта ще е негативен за повече от няколко часа ?
                „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  поздрав за мишо

                  Да продавам ли financials? Съгласен съм, че след ралито напоследък наистина може би не е зле да се намали теглото на financials.

                  Но аз не бих го направил заради инсайдърски продажби. Инсайдърските продажби нищо не значат.

                  Освен това, едно подобно намаляване на financials би било прекалено тактически ход за моя вкус.
                  Last edited by Misho ILIEV; 11.12.2016, 01:19.

                  Коментар


                  • поздрав за мишо

                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • някой гледал ли е peaky blinders? защото пазарът в момента ми напомня много на една сцена оттам. в първия епизод томас шелби отива с един черен кон в махалата и пред всички една китайка му прави магия с която ще печели всяко състезание. томи казва на всички в махалата как ще ползва коня в кемптън и че могат да направят много пари като залагат на него. конят печели три състезания подред като на всяко все повече хора залагат за победа. иии след това завършва последен в четвъртото състезание. та точно това имам чуството че става в момента - колкото повече пазара се вдига, толкова повече хора започват да купуват (въпреки че показателите много приличат на тези от 1929) и в един момент просто пазара ще се върне към фундамента, както винаги го прави рано или късно. и едва ли ще е плавно, по принцип спадовете са много по-резки и бързи от покачванията


                      Last edited by Black and white cat-foot; 09.12.2016, 11:28.
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                        С BAC, за каято стана дума преди малко, съм нагоре точно 100%

                        Поздрав с тази песен да тебе

                        https://www.youtube.com/watch?v=MD-9eOWsp8o&gl=BE
                        Браво на теб, обаче ако не ти е било поне 20% от портфейла, въобще не ми се хвали
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          стоуни мише кажете ръст бе . вие сте ми любимците . наздраве за вас
                          С BAC, за каято стана дума преди малко, съм нагоре точно 100%

                          Поздрав с тази песен да тебе

                          https://www.youtube.com/watch?v=MD-9eOWsp8o&gl=BE

                          Коментар


                          • стоуни мише кажете ръст бе . вие сте ми любимците . наздраве за вас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                              Толква "вода изтече" от тази операция до сега че за мен все едно е са минали 10 години. Особенно относно разбиранията ми.

                              Ти се радваш на някакъв късмет а какво да кажат тези които за 1 месец реализираха печалба от -5 % до + 7 % от дау? Или за една вечер от -5 % до + 2 %.

                              Бях посочил една статия в Блумбърг за Ренесанс които правят от 30 до 80% печалба на година и то във фонда който е под прожекторите ( говорим за много милиярди с които цъкат цял ден ) . Нали все разправяхте че хедж фондовете имали мижава печалба щото било невъзможно да имат по голяма. Разправяхте също че никой не бил работил с милиярди за ежедневна търговия. А това което беше в Блумбърг е върха на айсберга. Но когато ви го казвам аз не ми вярвате...дали като ви каже и Блумбърг ще го повярвате? Ще чакаме всичко което ви казвам аз да го напише някой инцидентно в "официалните медии" и пак се съмнявам че ще се замислите.

                              Цитдаел, Хъдсан Ривър, Ренесант, Би инвестмънт, стотиците сателити на изброените по горе и т.н са причината да имате толкова "забавления" на пазара и дългсрочните и краткосрчоните от вас. Само че те правят пари а вие чакате дългосрочно или краткйосрочно да ви ги вземат.

                              И няма достатъчно доказателства за глупака....той винаги се надява.

                              На пазара, ако не си отговорен за движенията или ако не си в схемата да помагаш на отговорните да си въртят далаверата задоволявайки се с малък пай си овца на която рано или късно ще и вземат парите. Това е извън вашия капацитет или кръгозор на виждане и разбиране. Всеки има някаква стратегия щото се мисли за много умен...а на практика има късмет или няма късмет.

                              Мишо бил предвиждал цена до края на годината за БАК. Това ако не е трагично ще е по смешно от най смешния виц. Но....кво значение има...
                              Остави ги тези чукове от Ренесанс. Ти и аз сме на светлинни години от тях. Не виждаш ли, че те са изключение сред хилядите други хедж фондове.

                              Трябваше да ме послушаш за БАК. Щото беше ясно, че ще се вдига още доста. Само не беше ясно колко нагоре и колко бързо.

                              Коментар


                              • Императоре, твоят човек се отказа от заплатата си знаеш ли защо? Да ти кажа, ами той има да работи само 3 дни - първият е да вдигне митата, вторият да намали данъците и третият да се срещне с Путин, а може и в обратен ред, другото е бля, бля.. Резултата - Америката ще се задави от инвестиции а икономиката ще експлодира. Куцо и сакато ще трябва да работи, Европаразитите щат не щат ще последват примера. Ерата на Тръмп идва и това се вижда, преди още човека да се е почесал.

                                Коментар

                                Working...
                                X