IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Short X @ 14.80

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Е аз ти казвам ти казваш че ме е срам Ако искаш можем да заформим един разговор за перспективи и композиция или пък за разликата в представянето на емоциите при импресионистите и експресионистите
      Според мене не е никак срамно човек да е художник

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        А според мен те е срам да кажеш...
        Е аз ти казвам ти казваш че ме е срам Ако искаш можем да заформим един разговор за перспективи и композиция или пък за разликата в представянето на емоциите при импресионистите и експресионистите

        Коментар


        • А според мен те е срам да кажеш...

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Художник съм - създавам изкуство
          А според мен те е срам да кажеш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Шефе....примера е пред очите ти.

            Вчера след ЕЦБ пазара падна ...всички се притиснихме дори....поне аз...след обяд се възстанови...а днес е 1.3 % нагоре, за европа да не говорим.
            Какъв ден сме днес? Петък.

            Какво се случва в Петък? Изтичат опциите, Колко от нормалните играчи можеха да предположат вчера в средата на деня че нещата ще протекът по този начин?
            Колко хора са купили опции около 197-201 - само вчера? Много....и много са продали...какво ще стане с тези опции? Ще изгорят......т.е някой ще прибере парата яко.

            А какъв е пазара на опции? Огромен.

            Това ще ти избоде очите....и е пред теб...Нещо фундаментално ли се промени от вчера.,..? Човешки емоции казваш...закодирани в компютрите.....едни хора с емоции са ги заболяли пръстите да купуват и продават....само емоциите са причина..Вярвай ми.
            https://www.cboe.com/aboutcboe/xcal2016.pdf

            Аз не виждам никакво голямо изтичане на опции днес. Е може би тези седмичните изтичат, но те са си хазарт по принцип.

            Коментар


            • Шефе....

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Т.е. манипулации, които траят няколко секунди и мърдат пазара ту нагоре, ту надолу с 0.1% повече отколкото той сам би се мръднал. Мене това не ме интересува много...
              Шефе....примера е пред очите ти.

              Вчера след ЕЦБ пазара падна ...всички се притиснихме дори....поне аз...след обяд се възстанови...а днес е 1.3 % нагоре, за европа да не говорим.
              Какъв ден сме днес? Петък.

              Какво се случва в Петък? Изтичат опциите, Колко от нормалните играчи можеха да предположат вчера в средата на деня че нещата ще протекът по този начин?
              Колко хора са купили опции около 197-201 - само вчера? Много....и много са продали...какво ще стане с тези опции? Ще изгорят......т.е някой ще прибере парата яко.

              А какъв е пазара на опции? Огромен.

              Това ще ти избоде очите....и е пред теб...Нещо фундаментално ли се промени от вчера.,..? Човешки емоции казваш...закодирани в компютрите.....едни хора с емоции са ги заболяли пръстите да купуват и продават....само емоциите са причина..Вярвай ми.

              Коментар


              • За загубите на хедж фондовете пък са съвсем ясно доказателство че това че пазара е манипулиран са просто теории на конспирацията. Как така хем манипулират хем губят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                  Знам, ама не съм забелязал хората да са хукнали да купуват. Сигурно има защо. Май губят повече и от хедж фондовете.
                  Кажи каква точно ти е тезата за манипулирането от централните банки. То е ясно, че "манипулират", на тях това им е работата, така да се каже

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Знам, ама не съм забелязал хората да са хукнали да купуват. Сигурно има защо. Май губят повече и от хедж фондовете.
                    Тогава би било леко странно да бъдат обвинявани че манипулират пазара. Каква е тази манипулация от която не изкарваш пари - то това дори не влиза в определението за манипулация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не се майтапя, отдолу съм дал и линк към това как и върви цената.
                      Знам, ама не съм забелязал хората да са хукнали да купуват. Сигурно има защо. Май губят повече и от хедж фондовете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        Еййй, да бе вярно, как не се сетих. Може да се шорти също и златото. Сигурно затова в Комекса им пращят трезорите от злато. Нямат къде да го складират, разбираш ли. Колко им оставаха? 70К унции?
                        http://www.cmegroup.com/trading/inte...ampaign=flyout

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Е виж какви продукти се търгуват на CME защо си мислиш че там се цъкат само минита на индекси
                          Еййй, да бе вярно, как не се сетих. Може да се шорти също и златото. Сигурно затова в Комекса им пращят трезорите от злато. Нямат къде да го складират, разбираш ли. Колко им оставаха? 70К унции?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Мхм, ей сега ще пусна поръчка, че затварят.
                            А Фед-а? Те сигурно са държавна банка бореща се за интереса на масите. Ай стига глупости вече. С вас не може да се приказва.
                            Не се майтапя, отдолу съм дал и линк към това как и върви цената.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Швейцарската централна банка е една от малкото които държат и акции като резерви. Но това си е частна банка - ако мислиш че толкова много печелят можеш да си купиш техни акции - продават се на борсата в Швейцария. И не - не печелят
                              Мхм, ей сега ще пусна поръчка, че затварят.
                              А Фед-а? Те сигурно са държавна банка бореща се за интереса на масите. Ай стига глупости вече. С вас не може да се приказва.

                              Коментар


                              • http://www.six-swiss-exchange.com/sh...0001319265CHF4

                                Швейцарската централна банка - за 1000 и нещо швейцарски франка на акция си и имате дял от централна банка

                                Коментар

                                Working...
                                X