IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Чакаш Атера на 5лева???
    Успех!!!

    п.с. Абе пиб къде ти е любимия Гагарин - нещо много бързо се отказваш от акциите които хвалиш?!?!
    Ай на бас че Атерата ще достигне кота 3.50 преди Софарма !
    Пак ще приказваме след време. Запомни го.

    Тони, артиите не са готини гаджета та да се женя за тях.
    Ако нещо не върви според очакванията ми - нямам скрупули да продавам дори и на малка загуба.
    Иначе продължавам да съм на мнение че е една от най добрите акции и с един от най свестните мениджмънти на БФБ.
    Просто мръсни политици в комбина с онова ш..че МВ и и..ха м-та на доброто предприятие. И т.н. президент узакони тази корупционна идиотия с отказа си да наложи вето. Абсурдистан....нищо ново.
    Last edited by pipbel; 03.02.2013, 21:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Що да не усети - при Софикс 1000 Честното игричка напримерно ще удари номиналът, Атерката - Грозник... и т.н.

      Аз по няма да усетя - щото Жабокът е по-тежка акция.
      Чакаш Атера на 5лева???
      Успех!!!

      п.с. Абе пиб къде ти е любимия Гагарин - нещо много бързо се отказваш от акциите които хвалиш?!?!

      Коментар


      • Що да не усети - при Софикс 1000 Честното игричка напримерно ще удари номиналът, Атерката - Грозник... и т.н.

        Аз по няма да усетя - щото Жабокът е по-тежка акция.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          не знам с тоя портфейл Софикс и 1000 да стане дали ще го усетиш?
          Фазерлес? - какво има там - не съм ги оглеждал!
          Очевадно, няма да усети.
          А, Фазера, въпреки съпротивата на мениджмънта тогава, беше звезда по едно време, само топли чувства към компанията и да пожелая на България нивата, на които сме излезли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            не знам с тоя портфейл Софикс и 1000 да стане дали ще го усетиш?
            Фазерлес? - какво има там - не съм ги оглеждал!
            Софикс 1000 го няма дори и в мокрите ми сънища Тони.
            Профита ти го оставам на тебе там, не съм ти конкуренция.
            Успех !

            Коментар


            • Как анализирате финансовите отчети на избраните фирми, преди да си купите техни акции. Стига да имате желание споделете, вашите виждания и какви инструменти, използвате при техният анализ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от наблюдаваща Разгледай мнение
                Ами доста време само гледах, но мисля че вече мога да се включа скромно в реалната игра. Най-вече ми помага четенето на форума и пресяване точно от кой да взимам пример. Ти си един от тях, и ти благодаря.
                Анти пример ми е Монти. Мисля че винаги бяга след пазара и много завижда на по-успяващите от него (нея).
                Жалка картинка е, но и такива трябват за да гледаме какво да не правим
                Браво , пожелавам ти успехи.
                Ако скоро си ги купувала , си хванала добри цени и в по-дългосрочен хоризонт няма как да не си на печалба.....

                А за писанията тук на някои да не ти пука , мислят за по-големи от пазара , нищо че той в повечето случай по-късно ги опровергава сериозно.
                Затова и се налага често да си сменят никовете с които пишат.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Най голямата ми акция (за момента обаче само) е Еларга - 45%. На средна 2.29, т.е цена на затваряне за 2012. Печалбата ми от 2.17 до 2.29 вече е капитализирана в други акции на БФБ.
                  Но Еларга си го отчитам отделно, понеже вложените с/ва няма да се върнат на БФБ с изкл.на очаквания профит от малко над 6К след 2 месеца.

                  Наскоро ликвидирах нацяло и почти 10% дял в прив.на Хима с почти 45% + и печалбата и капитала отидоха в други фаворитни за мене акции.

                  Понастоящем портфейла ми изглежда така :

                  Адсиц и дивидентни - 81%, "растежни" - 19%

                  = Атера - 48,2 %
                  = Жабоци (див.) - 11,8 %
                  = ФПП - 11 %
                  = Бреф - 6.5 %
                  = Софарма - 6%
                  = МЦХ - 4.7 %
                  = Неохим - 3.4 %
                  = Ланд - 3.2 %
                  = Фазерлес - 2.8 %
                  = Елхим - 2 %

                  Най вероятно печалбата от Еларга през Април пак ще се конвертира в Атерки...ма ще видим.
                  не знам с тоя портфейл Софикс и 1000 да стане дали ще го усетиш?
                  Фазерлес? - какво има там - не съм ги оглеждал!

                  Коментар


                  • Най голямата ми акция (за момента обаче само) е Еларга - 45%. На средна 2.29, т.е цена на затваряне за 2012. Печалбата ми от 2.17 до 2.29 вече е капитализирана в други акции на БФБ.
                    Но Еларга си го отчитам отделно, понеже вложените с/ва няма да се върнат на БФБ с изкл.на очаквания профит от малко над 6К след 2 месеца.

                    Наскоро ликвидирах нацяло и почти 10% дял в прив.на Хима с почти 45% + и печалбата и капитала отидоха в други фаворитни за мене акции.

                    Понастоящем портфейла ми изглежда така :

                    Адсиц и дивидентни - 81%, "растежни" - 19%

                    = Атера - 48,2 %
                    = Жабоци (див.) - 11,8 %
                    = ФПП - 11 %
                    = Бреф - 6.5 %
                    = Софарма - 6%
                    = МЦХ - 4.7 %
                    = Неохим - 3.4 %
                    = Ланд - 3.2 %
                    = Фазерлес - 2.8 %
                    = Елхим - 2 %

                    Най вероятно печалбата от Еларга през Април пак ще се конвертира в Атерки...ма ще видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от наблюдаваща Разгледай мнение
                      Ами доста време само гледах, но мисля че вече мога да се включа скромно в реалната игра. Най-вече ми помага четенето на форума и пресяване точно от кой да взимам пример. Ти си един от тях, и ти благодаря.
                      Анти пример ми е Монти. Мисля че винаги бяга след пазара и много завижда на по-успяващите от него (нея). Жалка картинка е, но и такива трябват за да гледаме какво да не правим

                      Това беше върховно .... четеш форума и си взела решение да влезеш в ТИМ ,ами кой форум четеш.......... защото само в една тема пет човека ти казаха че портфеила ти е шит... ....
                      Я кажи как ме мразят всички уважаващи форумци в твое лице....... който им преча на дребните игрички...да си продадат шиита... Бедо ,Божков ,Банев ,Тим...
                      Я кажи пак как съм назад в материалиа в Петрол пък ти си изкарала някой леф оттам...
                      Я кажи пак какъв гад е ОД пък си се набутала на "любимия" на 90 % от форума ТИМ... Що не вземеш да спрееш раздвоението си и да влезнеш в истинският си ник... вместо пет години да чакаш къде да влезеш ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Смени си ника , явно вече не си наблюдаваща а действаща
                        Ами доста време само гледах, но мисля че вече мога да се включа скромно в реалната игра. Най-вече ми помага четенето на форума и пресяване точно от кой да взимам пример. Ти си един от тях, и ти благодаря.
                        Анти пример ми е Монти. Мисля че винаги бяга след пазара и много завижда на по-успяващите от него (нея).
                        Жалка картинка е, но и такива трябват за да гледаме какво да не правим

                        Коментар


                        • Значи казвате ,не е хубаво да имаш ХИМ сега ......Е аз съм за съжаление

                          ХИМ от 82ст средна....И на 1.20 да изляза ,пак ще съм 50% далавера.Иначе ,викате да чакам дивиденти ...по 10-15% на година.......Ми аз ще ги взема за няколко години напред ако изляза на 1.20....Сладури сте...и доста завиждате,и доста вие яд....Имам и ЦКБ ....първо продадох една част на 90ст...за да играя на търга на ХИМа ....Ааааа забравих имам и ХИМ на 1.38 и на 1.39 от търга...В последствие купувах ЦКБ между 92 и 95 ст ....Имам и други,ама те не са важни.Добре ,че избягах от Доверие....Сега не знам според поправката в закона ,дали ОД не трябва да прави търгово...там.АТЕРА та я махнах скоро....
                          Че така...вие чакайте дивиденти

                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Шегуваш се, нали ? Или не става въпрос за БФБ Предполагам си наясно, че тук правилата са различни ?
                            Но за т.2 и 6 съм съгласен. т.4 те прави много рисков и неликвиден - знам го от собствен опит
                            Аз лично съм скочил в дълбокото - само ЦКБ и ПИБ.
                            Засега съм доволен - +35%
                            Познавам правилата и се нагаждам. Което не означава, че ги харесвам. От принципите си тук-там се налага да направя компормис само по т.3, защото иначе трябваше да си играя само с 2-3 АДСИЦ-а.

                            Коментар


                            • Моите - подредени по могъщество:

                              Златен жабок - 36.29%
                              Атерка - 15.98%
                              Любовното послание - 14.57%
                              Транспортната Софарма - 10.78%
                              Честната игричка - 5.57%
                              Хесовицата - 5.07%
                              Имотаджийската Софарма - 3.19%
                              Истинската Софарма - 3.11%
                              Буллендчето - 1.94%
                              Бинтаджийницата - 1.53%
                              Брефченцето - 1.19%
                              Саламаджийницата - 0.33%

                              Не бройкам непубличните акции, златцето, сребърцето, платинчичката, елмазите. Те като стойност превъзхождат портфейлът ми на БФБ над двойно. Кризата го направи така.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
                                Аз се набутах точно когато почнаха да се покачват тези сладури BREF ;ATERA LAND FPP а останалите са презимували зайци SOFCOM ; SOFCOM2 ;SFTRD ; 6C4P .
                                Като изключим последното ти също си направил много добър подбор, браво.

                                Коментар

                                Working...
                                X