IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
    На Тони му излетяха ракетите и взе да се успива
    Нали
    Чичо му може до 5лв да закара фармата ако има да продава , тимаджийската ракета също тоже запали двигателя, вчера ъпгрейднаха и Турция - и там дабъл и т.н. ...направо може напуска работа.
    Той не случайно отвори и оная тема да си седи само на компа и да си търгува без да бачка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
      На Тони му излетяха ракетите и взе да се успива
      аааа тук съм бе момчета!

      Коментар


      • На Тони му излетяха ракетите и взе да се успива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Само питам, драги. Аре де - 5.222 кинта парчето...

          Ти ли ми шитна днес? Благодарско.
          не съм аз
          друг ти е продал трейдинга

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            не ставаш ли нахален????
            Само питам, драги. Аре де - 5.222 кинта парчето...

            Ти ли ми шитна днес? Благодарско.
            Last edited by Императорът; 17.09.2013, 22:15.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Хим го качихме на 45% тежест вече.
              Кво да правиш като има дашни шотландци... като му дойде времето ще го понамалим. Засега - лет дъ профит рън

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ти имаш Жабоци ли и ще ми шитнеш ли?


                Слушай, слушай - имам още една оферта на по-ниско, та ако можеш бутни и там...
                не ставаш ли нахален????

                Коментар


                • Ти имаш Жабоци ли и ще ми шитнеш ли?


                  Слушай, слушай - имам още една оферта на по-ниско, та ако можеш бутни и там...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    А, ако не съм благодарил на който ми шитне Трейдингите - благодаря ме сега.


                    Ама дайте още малко Жабоци де - щото - 762 акции - каква е тая глупава цифра?
                    Импе, радвай се, че ми трябват спешно пари..............

                    Коментар


                    • А, ако не съм благодарил на който ми шитне Трейдингите - благодаря ме сега.


                      Ама дайте още малко Жабоци де - щото - 762 акции - каква е тая глупава цифра?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Бе манете го тоя чичик - едно говори, но друго върши - той в колко различни бизнеси си е топнал човчичката, а?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          След като толкова много шъткате не забравяйте: Уорън Бъфет: Диверсификацията ...................................
                          Той Бъфет по-скоро е привърженик на концентрацията

                          Бенджамин Граам е привърженик на диверсификацията
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • След като толкова много шъткате не забравяйте: Уорън Бъфет: Диверсификацията ...................................

                            Коментар


                            • Мдам - търговия - активизира, портфейл - променя.

                              Благодаря на който ми шитна Фонд Имоти, на който ми връна обратно част от Жабоците, и на който ми продаде Бързи Мишоци.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Какъв процент мислиш да вложиш там спрямо другите?
                                аз вече понапълних(иначе нямаше да я кажа)
                                гледам да имам между 8-10% в позиция - научен урок!

                                Коментар

                                Working...
                                X