IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвеститорите, които търгуват по-рядко, са с по-добри резултати

    Коментар


    • [QUOTE=mpy_yordanov;1059748273]
      Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      е увеличен с >5% ,а ръстът му спрямо 30,12,2013, е с 38% . OTE]

      5% или 38%?


      При вложени средства до 31,12,2013г = ХХХХХХ - в момента са вложени +5%
      А общата промяна в пазарната стойност на портфейла сравнен с 31,12,2013г. е с промяна + 38% !
      Отделно и с кеша ми е много лесно , защото завърших предната година на ръба на минималната стойност на "депозит+" сещаш се къде , а сега с няколко пъти повече, така че не съм изцедил докрай реализираната печалба през изминалата година. Само по позиция М+С хид. имам точно 100 сделки- без грешка !

      Коментар


      • Равносметката за годината е,че през първото полугодие много купувах и много продавах (да черпи ИП-то). Колкото пари в акции имах в началото на годината, толкова имам и сега. Но нетно изтеглях два пъти пари от борсата, а и наличният кеш за търгуване все още е повече, което означава, че съм направил доста печеливши сделки. Мисля, че е нещо около 50%. В чисти пари, а не във виртуални хартии. Много съм доволен от годината си на БФБ. Хванах много хубави движения при Химимпорт, ПДНГ, Евроинс, БФБ, Билборд, Енерго Про, Зрънчо (през периода декември-май) и Трейс (покрай КТБ). Продадох почти всичко навреме, което беше най-важното! Пазарът ме изпързаля през годината веднъж със Синергон и веднъж след 5 декември, за да ми е едно наум. Ще стартирам годината с пакет в Трейс и акции в ИХЛБЛ.

        Весело посрещане на Нова Година и от мен.

        Коментар


        • [QUOTE=inta53;1059748194] е увеличен с >5% ,а ръстът му спрямо 30,12,2013, е с 38% . OTE]

          5% или 38%?

          Коментар


          • ВРЕМЕ Е ЗА ИЗПОВЕД ,
            Дърпаме чертата и от 44 активни позиции в началото на 2014г. , след 1477 сделки са останали 31. Полученият дивидент е реинвестиран , а постигнатата чиста доходност , след приспадане на годишните разходи по издръжка, е > 9% , а брутната 15% - само от затворени позиции.
            За първи път сключих две репа -едното само след двадесет дни затворих.
            Общо взето добра година - портфейла е увеличен с >5% ,а ръстът му спрямо 30,12,2013, е с 38% . Ха дано да се повтори поне през идната 2015г.

            ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ВИ ЖЕЛАЯ - И МНОГО РАДОСТИ ПРЕЗ НОВАТА 2015 ГОДИНА !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              абе ей ти пак ли си тук?
              Как си гледам Заслужил инвеститор си станал - я кажи къде инвестирраш тия дни?
              Леле Тони ама какъв е този грозник дето си го сложил?
              Под секрет ще ти кажа, че сега е време за харвест.

              А иначе че съм заслужил - заслужил съм. Кажи и на Кимру.
              Last edited by Факушкa; 29.09.2014, 05:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


                Факи, аз като твоя бъдеща жертва /на борсите/ също се интересувам какво търсиш в този форум?

                Виждаме, че си на линия...
                Ловим балъци както винаги


                ПП
                Гледам че си сравнително отскоро и доста неща не знаеш, но знай едно - с 15% няма да се разминеш,

                Коментар


                • Много модерен стана този форум.Да не си направят и тема за свалки и жертви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Не само харесващ но да каже какво търси във форума?


                    Факи, аз като твоя бъдеща жертва /на борсите/ също се интересувам какво търсиш в този форум?

                    Виждаме, че си на линия...
                    Last edited by 15%; 29.09.2014, 00:35.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Да разбирам ли, че е мъж, харесващ мъже, живеещ в САЩ и изхранвайки се, разнасяйки пици?
                      Не само харесващ но да каже какво търси във форума?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        Хомо, фсащ, разносвач на пици Факи не се сдържах хахах но е истина )) Само не знам какво прави във форума ?!
                        Да разбирам ли, че е мъж, харесващ мъже, живеещ в САЩ и изхранвайки се, разнасяйки пици?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Факи, след като ще ни ф...ш, искам да ти задам 3 въпроса:

                          1. От какъв пол си - снимката ти е на жена, но се изразяваш различно?
                          2. Къде живееш - коментарите ти са предимно в "различната част на денонощието"?
                          3. С какво си изкарваш прехраната?
                          Хомо, фсащ, разносвач на пици Факи не се сдържах хахах но е истина )) Само не знам какво прави във форума ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Няма да е сефте. Е равновесието поне е свидетел
                            Факи, след като ще ни ф...ш, искам да ти задам 3 въпроса:

                            1. От какъв пол си - снимката ти е на жена, но се изразяваш различно?
                            2. Къде живееш - коментарите ти са предимно в "различната част на денонощието"?
                            3. С какво си изкарваш прехраната?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Няма да е сефте. Е равновесието поне е свидетел
                              2007 повече ти се нахърляха, сега като гледам са направо съгласни

                              А това не е добре, няма да се получи добра волатилност, ще вземе да почне да расте, както мнозинството си мисли че ще пада.

                              Коментар


                              • Фаза, Спиди и много кеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X