IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да живее мечката ли?? Имаше един руски светец, който 1000 дни живял при мечките, научил езикът им и си говорел с тях. Те го слушали внимателно и дори вземали от дума - е те това е - да танцуваш с мечки (а не с вълци )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Потфейла ми е празен!
      От 50 позиции 02,01,2014г. .... е И!
      Що избяга, Интов?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Потфейла ми е празен!
        От 50 позиции 02,01,2014г. .... е И!
        Всичко ли продаде?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Потфейла ми е празен!
          !
          и моя портфейл на БФБ е празен вече 5 месеца
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Потфейла ми е празен!
            От 50 позиции 02,01,2014г. .... е И!
            Last edited by inta53; 08.09.2018, 22:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              Шефлер give me a break dude. Conti Long @ 159 и Шорт шефлер, Леони. Пълни тъпани
              Аз като пиша не си измислям. Затварям днес шортовете на Леони и шефлер. Успех

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Има и ти си болен от нея..
                Кажи ми нещо, от което се гувичи по-сосно и МОЖЕ и да се съглася.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Има и ти си болен от нея..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Не ти си пристрастен и болен от жаботия..Пак започна да я пробутваш..Нали те бяхме помолили.
                    Само попитах Пандов, бе Риторически така да се каже един вид

                    Няма такава болест: "Жаботия".
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Не ти си пристрастен и болен от жаботия..Пак започна да я пробутваш..Нали те бяхме помолили.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                        Има ли нещо родно което да си заслужава повече от Шефлер?
                        Зависи от каква гледна точка. Шефлерчето по-могъщо ли се развива от Трейдингът и по-сгодно ли е от Жабокът?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                          Има ли нещо родно което да си заслужава повече от Шефлер?
                          Шефлер give me a break dude. Conti Long @ 159 и Шорт шефлер, Леони. Пълни тъпани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Мале-мале: ти тотално заряза БФБ ли? Бива ли така?
                            Има ли нещо родно което да си заслужава повече от Шефлер?
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                              сори, от бг имам само сирма ад и то защото са спрени от търговия
                              Мале-мале: ти тотално заряза БФБ ли? Бива ли така?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение
                                Кой има Трейс, да си признае веднага Какво се ослушвате като пръднал заек у люцерна
                                сори, от бг имам само сирма ад и то защото са спрени от търговия
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X