IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    нямам опит с варанти и нямам време да се занимавам в момента с упражняването им, някакви движения по 10% за ден са редовни и без това на БФБ, наскоро имаше такова при М+С. Софарма в момента ако някой извади няма и 150 бона (по-малко от двустаен в Люлин), може да бутне цената до 5.72 и да изтрие над 70 милиона капитализация. Нз, може би просто не съм по тънките сметки, 700 лв да спестя не е кой знае какво in the grand scheme of things. някой ден планирам да съм милионер



    Агрия и М+С, купих Нексанс и Софарма. И двете ми харесват много, но просто следващите месеци като че ли не се очертават като особено добри и предпочитам да заложа не нещо по-сигурно

    да си продадеш Агрия / с активи над цената / ) и МСХ /с инвестиции и бъдеще/ за да одиш на скъпото при чичака ))

    не не те разбирам
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Защо не влезе в Софарма през варантите.. щеше да спестиш по 70 ст. на акция..?
      нямам опит с варанти и нямам време да се занимавам в момента с упражняването им, някакви движения по 10% за ден са редовни и без това на БФБ, наскоро имаше такова при М+С. Софарма в момента ако някой извади няма и 150 бона (по-малко от двустаен в Люлин), може да бутне цената до 5.72 и да изтрие над 70 милиона капитализация. Нз, може би просто не съм по тънките сметки, 700 лв да спестя не е кой знае какво in the grand scheme of things. някой ден планирам да съм милионер

      Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      По ми е интересно какво продаде?
      Агрия и М+С, купих Нексанс и Софарма. И двете ми харесват много, но просто следващите месеци като че ли не се очертават като особено добри и предпочитам да заложа не нещо по-сигурно
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        въй! малък инвестор да реши да си размести портфейла на нашето БФБ и му отнема часове. едва успях преди обяд бе хора, ето как изглежда в момента
        Nexans 30.9%
        Berry Global 28.1%
        Софарма акции 20.2%
        Data Communications Management 15.9%
        Grand City Properties 4.9%
        Аз затова и не продавам, че ще съборя пазара ! А иначе тихо и кротко с дивидентите пълня само чужди акции и така теглото на българските постепенно пада !

        Коментар


        • По ми е интересно какво продаде?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            въй! малък инвестор да реши да си размести портфейла на нашето БФБ и му отнема часове. едва успях преди обяд бе хора, ето как изглежда в момента
            Nexans 30.9%
            Berry Global 28.1%
            Софарма акции 20.2%
            Data Communications Management 15.9%
            Grand City Properties 4.9%
            Защо не влезе в Софарма през варантите.. щеше да спестиш по 70 ст. на акция..?

            Коментар


            • въй! малък инвестор да реши да си размести портфейла на нашето БФБ и му отнема часове. едва успях преди обяд бе хора, ето как изглежда в момента
              Nexans 30.9%
              Berry Global 28.1%
              Софарма акции 20.2%
              Data Communications Management 15.9%
              Grand City Properties 4.9%

              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • А Матив (MATV)? Финансовите резултати са ясни. От самият бизнес някакви впечатления?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Освен и форума да спирам тогава
                  В никакъв случай!
                  Случайно видях и се възпротивих

                  Нооо ...пък навреме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Много дълг? Кога ще го плащат. ББ+ излиза в гугъл.
                    досега плащаха над милиард на година, ама едни активисти ги натиснаха да минат на обратно изкупуване така че дългът няма да го изплатят скоро

                    Activist investor Ancora urges Berry Global to consider options including sale | Reuters
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                      Кефи ме FCF и обратното изкупуване, слайдове 13, 14, 21
                      https://ir.berryglobal.com/static-fi...7-998ca912904a
                      Много дълг? Кога ще го плащат. ББ+ излиза в гугъл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Подсъзнателно ти влияние. На техните бюлетини
                        Освен и форума да спирам тогава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Така е. Обаче досега не съм се съветвал с тях за инвестиционно решение, та не знам какво значение има.
                          Подсъзнателно ти влияние. На техните бюлетини

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                            Каква е историята около Berry Group?
                            Кефи ме FCF и обратното изкупуване, слайдове 13, 14, 21
                            https://ir.berryglobal.com/static-fi...7-998ca912904a
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Моят е Apple 90%,после имам GOogle ,и Bank of America

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Сигурен съм че си клиент на Елана
                                Така е. Обаче досега не съм се съветвал с тях за инвестиционно решение, та не знам какво значение има.

                                Коментар

                                Working...
                                X