IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

    Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
    Сори ама всичко си има граници и не се сдържах...къде си ти, къде сме ние... срещу теб да бегаме нямаш стигане ))))
    Намери си пате, намери си паток ако трябва ама излез от тука(форума) - изперкваш вече, Мите!!!

    Last edited by tony1975; 09.09.2018, 19:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      Стига вече!!! Начетохме се колко си велик!!! Спри се поне малко !!!
      Е-е-е... сега пък: "велик", стига де, не се опитвай да ми вириш цифката . Не съм твърдял такова нещо, драги приятелю - ти го казваш това.

      Аз просто се стремя да се справям колкото може по-добре и да се уча, стремя се един вид, така да се каже. Сигурно има такива, дето бият моите 5%, ще се радвам да се поуча от тях... впрочем знам, че един ме бие със сигурност и то не с милимунди.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

        Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
        Стига вече!!! Начетохме се колко си велик!!! Спри се поне малко !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Това никой не го знае- кога и как..Импето се хвали с някакви смешни 5% и не знае, че доста хора в този форум са далеч пред него..
          Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

          Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
          Last edited by Императорът; 09.09.2018, 18:45. Причина: Жаби-Жаби-Жаби.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Това никой не го знае- кога и как..Импето се хвали с някакви смешни 5% и не знае, че доста хора в този форум са далеч пред него..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..
              Нова криза кам 2021

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Как така 180% от портфейлът ти, бе?
                не е препоръка порфейла ти да е 150-180% ............. все пак в училище се учи само до 100%

                да не забравяме, че си и даскал все пак
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..
                  Бе тая криза я чакаме откога-откога. Докато великият мъж ръководи САЩ - няма да има - виж че дори търговска война и рестрикции за 200 МБ - и планове за още толкова - не могат да сринат пазарите чувствително? Ако обонго бе започнал търговска война с Китай, пазарите щяха да се сринат поне с 58%... а при Доналдът - и 5.8% не щат да паднат.

                  Ако има спад - тъкмо ще доинвестирам и реинвестирам на ниско. Знаеш ли как ща Тинтата например да падне до 12 еврака, както Осма година?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    верно, че няма .............. от лятото на 2016 бях останал само с една акция ............. но теглото и беше малко в повече - някъде около 150-180%

                    Как така 180% от портфейлът ти, бе?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      само 8 !?!?
                      ти направо ме срина
                      аз съм на 2 (само.... ноооо ..... по -важни са другите 2, които чeкам да дойдат ...
                      а те идват сами... няма къде да избягат ..)
                      АЗ - сринал? Виж Интов - имал 50... че какви ли са били тия?

                      Какво чакаш - Пильоци ли?

                      Аз имам Трейдинги, Жабоци, Имотаджийски, Атерки.
                      Малки са ми ХЕС, Еланката, Златното леф, Софарма.

                      Навън: 18 позиции.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                        верно, че няма .............. от лятото на 2016 бях останал само с една акция ............. но теглото и беше малко в повече - някъде около 150-180%

                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                            само 8 !?!?
                            ти направо.. число Богородично
                            аз съм на 2 (само.... ноооо ..... по -важни са другите 2, които чeкам да дойдат ...
                            а те идват сами... няма къде да избягат ..)
                            Last edited by precakanoto; 08.09.2018, 22:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                              и моя портфейл на БФБ е празен вече 5 месеца
                              То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Да живее мечката ли?? Имаше един руски светец, който 1000 дни живял при мечките, научил езикът им и си говорел с тях. Те го слушали внимателно и дори вземали от дума - е те това е - да танцуваш с мечки (а не с вълци )

                                Коментар

                                Working...
                                X