IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Пандичка, аз ако се откажа от БАКБ ще се усети доста по позицията
    Затова като взема решение да вляза в позиция на БФБ то е валидно или докато пазара наистина не "открие" акцията и я качи със 100-200% и хубави обеми, или до някакво корпоративно събитие - търгово, обратно изкупуване, голямо разместване сред акционерите с големи прехвърляния на пакети през пазара (при които да пласирам и моя). Така че различна ни е доста играта. Да, трудно е да си с голям, но все пак го предпочитам пред малкия. С повече майсторлък, пак се получават нещата
    Евала Батя, и аз се уча от теб...и следя твоите коментари с голям интерес...
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • Пандичка, аз ако се откажа от БАКБ ще се усети доста по позицията
      Затова като взема решение да вляза в позиция на БФБ то е валидно или докато пазара наистина не "открие" акцията и я качи със 100-200% и хубави обеми, или до някакво корпоративно събитие - търгово, обратно изкупуване, голямо разместване сред акционерите с големи прехвърляния на пакети през пазара (при които да пласирам и моя). Така че различна ни е доста играта. Да, трудно е да си с голям, но все пак го предпочитам пред малкия. С повече майсторлък, пак се получават нещата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Важно е, важно е, размера винаги има значение !
        а да бе, половината да стои отвън и да му е студено. тука на бфб е прекалено малка борсата за големи врътки, виж как БАКБ с няма и 10 бона оборот и е неколкократно среднодневния обем. ако влезеш в такава позиция с парите за един апартамент в Люлин, после имаш да излизаш с месеци
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

          не е важно дали ти е голям, а дали расте
          Важно е, важно е, размера винаги има значение !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Леле Божке, то големото завръщане ще да е... чудооо!
            С 5-6 иляди избил си зъбите на заспалите мецанки по БАКАта, че и пред "Батя" си цитирал...
            не е важно дали ти е голям, а дали расте
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              Guess who's back, back again? Panda's back, tell a friend. Ой Батя съакционери ли сме или се отказа от БАКБ вече?

              Nexans 30.9%
              Berry Global 24.3%
              Data Communications Management 16.3%
              Българо-американска кредитна банка 10.1%
              Aercap 9.9%
              Hammond Power Solutions 8.5%

              Леле Божке, то големото завръщане ще да е... чудооо!
              С 5-6 иляди избил си зъбите на заспалите мецанки по БАКАта, че и пред "Батя" си цитирал...

              Коментар


              • Guess who's back, back again? Panda's back, tell a friend. Ой Батя съакционери ли сме или се отказа от БАКБ вече?

                Nexans 30.9%
                Berry Global 24.3%
                Data Communications Management 16.3%
                Българо-американска кредитна банка 10.1%
                Aercap 9.9%
                Hammond Power Solutions 8.5%
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  Леле какъв цирк беше. Ама то и познавам хора дето си комбинираха парите да купуват акция на хд пътища като беше 40к

                  - То и сега "плажуващия" се опитва да събира Каре, но не му се получава ...,- Винаги е различно , но пак от същото!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Спомням си, че когато "бояджийницата" мина 800 лв. казах, че падането ще е яко. Тогава разни "разбирачи" ми казваха, че нищо не разбирам и че имало много път нагоре. Е, аз още съм тук, а "разбирачите" отдавна ги няма във форума.

                    Хубаво е човек в живота да е оптимист, но на финансовите пазари прекаления оптимизъм не е добро нещо
                    Леле какъв цирк беше. Ама то и познавам хора дето си комбинираха парите да купуват акция на хд пътища като беше 40к
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ахахаха, според теб колко народ от форума те разбраха с "бояджийницата" И колко от тези, дето не те разбраха, имат експозиция в шменти-капели - да казвам ли на какво е правопропорционално
                      Много на разбирач се направи, Бояджийницата е Оргахим. Имам също сделки на 800

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Спомням си, че когато "бояджийницата" мина 800 лв. казах, че падането ще е яко. Тогава разни "разбирачи" ми казваха, че нищо не разбирам и че имало много път нагоре. Е, аз още съм тук, а "разбирачите" отдавна ги няма във форума.

                        Хубаво е човек в живота да е оптимист, но на финансовите пазари прекаления оптимизъм не е добро нещо
                        Ахахаха, според теб колко народ от форума те разбраха с "бояджийницата" И колко от тези, дето не те разбраха, имат експозиция в шменти-капели - да казвам ли на какво е правопропорционално
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Такава на която да успеят да привлекат инвеститори за 20-30% ФФ, може би 17-18лв , ще разберем скоро.
                          Компания с Фрий флот под 20 % според мен не може да бъде публична.
                          Схемата с ала-бала проспект няма да мине. Търсят евтино финансиране пък риска само за раята.
                          Примери колкото щеш ;-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Ох, не дърпай дявола, че точно с такива свръхуверени, много обича да си прави гаргара..
                            Имам го това в предвид и се старая да не дърпам. Предположението се базира на прогнозата на мениджмънта за над 100млн печалба към 2026. Засега от 3г изпълняват и леко преизпълняват прогнозите. Ако няма някакви чрезвичайни обстоятелства допускам че е по-вероятно да се случат така процесите.
                            Към момента , след ковид, лихвени, енергийни, военни и т.н. кризи виждаме че те не оказват негативно въздействие в растежа на дружеството . Можем само да предположим какво ли би било ако ги нямаше тези кризи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Спомням си, че когато "бояджийницата" мина 800 лв. казах, че падането ще е яко. Тогава разни "разбирачи" ми казваха, че нищо не разбирам и че имало много път нагоре. Е, аз още съм тук, а "разбирачите" отдавна ги няма във форума.

                              Хубаво е човек в живота да е оптимист, но на финансовите пазари прекаления оптимизъм не е добро нещо
                              не прекален, най-добре никакъв оптимизъм, същo и никакъв песимизъм, дето сега е модерно - "дейта дипендънт", ама дали е възможно ..
                              Last edited by petyob; 06.02.2024, 13:00.

                              Коментар


                              • Спомням си, че когато "бояджийницата" мина 800 лв. казах, че падането ще е яко. Тогава разни "разбирачи" ми казваха, че нищо не разбирам и че имало много път нагоре. Е, аз още съм тук, а "разбирачите" отдавна ги няма във форума.

                                Хубаво е човек в живота да е оптимист, но на финансовите пазари прекаления оптимизъм не е добро нещо
                                Last edited by Спекулант79; 06.02.2024, 11:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X