IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импе ,кои са ти рисковите акции към момента в твоя портфейл?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
      [ATTACH]4150[/ATTACH]
      Импе, нямаш проблеми
      Аферим - сосно ръст, ърм?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Покраи тия спеко емоции тая тема вече не е интересна май.

        Ако пазара продължи да расте настроенията ще са все по спекокулативни за.

        Сещам се за едни позабравени теми от 2006 и 2007 ....КОЯ Е СЛЕДВАЩАТА РАКЕТА НА БФБ ?
        +1

        Коментар


        • Покраи тия спеко емоции тая тема вече не е интересна май.

          Ако пазара продължи да расте настроенията ще са все по спекокулативни за.

          Сещам се за едни позабравени теми от 2006 и 2007 ....КОЯ Е СЛЕДВАЩАТА РАКЕТА НА БФБ ?
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Това е моята постна (консервативна като доходност ) пица, без акции и имоти:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ного бамкови - що те кефят толкова?

              Химимпортовиците - прости ли са или привилегировани.
              Обикновен Хим. Не съм дългосрочен, така че броят и големината на парчетата често се променят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Импи, откакто си се кеширал с част от чесното игра, я виж какво рали става ...
                С десет бройчички?

                Като си купих Бръзи мишоци напримерно - не стана ли рали с тях?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Импи, откакто си се кеширал с част от чесното игра, я виж какво рали става ...
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Аз не мога да вдена какво трябва да включвам в тази тема, въпреки, че ми е най-интересната от форума може би!
                    Според някои участници не трябва да се включват слаболиквидни активи като НИ, камо ли собствено жилище, за когото донякъде съм съгласен, че не е инвестиция, ако не си приспадаш наемите, които би плащал за да не живееш в собствен дом, минус данъците.

                    Та ако хипотетично си представим, че БФБ йе силно ликвидна, условно, както и някои непублични акции, то моят условен портфейл изглежда малко срамно дори в моите очи:


                    депозити- 37,7%
                    откупна стойност по застраховки- 20,5%
                    частни вложения- 19,3%
                    злато- 14,7%
                    акции (общо)- 7,8%
                    Ного депозити - ного нещо - защо-о? Ако си набичиш още около 28.8% в книжа за сметка на депозитите, ще си дигнеш доходността сосно: само в облизвации и привилегировани акции да ръгаш, ще си докараш от тях доходност само от дивиденти над 12% - по депозити колко лихвичка ти снасят?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сова Разгледай мнение
                      Предполагам, че имаш 1111 лота на SFTR. Лично аз се разделих доста рано с атерките, а за трейдинга, понеже бях скептичен, накрая трябваше да влизам през задния вход чрез Доверие, а те държат и медиката, но засега скатават печалбите.
                      Извън това имаме само една допирна точка, вече не съм така благоразумен, че да купувам софарма и неохим, както в началото, а се набутвам рисково в по-екзотични позиции. Предоверил съм се на коефициенти и не се впечатлявам лесно от Огита и Тим.
                      Защо мислиш, че имам толкова, а не напримерно 888 или 1444?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Ного бамкови - що те кефят толкова?

                        Химимпортовиците - прости ли са или привилегировани.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Айде бе - нарисувайте и вий вашите колелца?
                          Click image for larger version

Name:	Gevrek.JPG
Views:	1
Size:	19.6 КБ
ID:	3039201
                          Импе, нямаш проблеми

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                            Едното е софарма трейдинг ,а другото кое
                            Сигур неговата земица.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              няя ко да дращя
                              за две неща ко да се абя
                              Едното е софарма трейдинг ,а другото кое

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Айде бе - нарисувайте и вий вашите колелца?
                                няя ко да дращя
                                за две неща ко да се абя

                                Коментар

                                Working...
                                X