IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импов спри се..Всички знаем какво си направи за годините на Борсата.. Знаем приблизително и колко пари си направил за тези години.. Знаем, че не рискуваш и чакаш само на дивиденти и не си спекулант..Ами 5% могат да се направят и за месец със спекулации, да не кажем за дни.. Като си такъв играч защо не си направил за тези години поне 200-300 000, толкова е нормално за перипетиите ни на борсите за тези години..А ти пълниш форума със хвалби за дивиденти в центове и се гордееш с дивидент от 5процента..От много наваляне и хвалби става комично..Да не излезе Батинката- рисков играч, който може да година- две да е изкарал повече отколкото ти за всичките си години..По писане и хвалби си първи, по резултати си доста назад,, Тук не е училище да те учим , нито е място за избиване на комплекси.. Абе ти да не взимаш някакви хапове много си превъзбуден.. Приятел си, но мисля, че прекаляваш..
    Last edited by Kiro; 09.09.2018, 20:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

      Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
      Сори ама всичко си има граници и не се сдържах...къде си ти, къде сме ние... срещу теб да бегаме нямаш стигане ))))
      Намери си пате, намери си паток ако трябва ама излез от тука(форума) - изперкваш вече, Мите!!!

      Last edited by tony1975; 09.09.2018, 19:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        Стига вече!!! Начетохме се колко си велик!!! Спри се поне малко !!!
        Е-е-е... сега пък: "велик", стига де, не се опитвай да ми вириш цифката . Не съм твърдял такова нещо, драги приятелю - ти го казваш това.

        Аз просто се стремя да се справям колкото може по-добре и да се уча, стремя се един вид, така да се каже. Сигурно има такива, дето бият моите 5%, ще се радвам да се поуча от тях... впрочем знам, че един ме бие със сигурност и то не с милимунди.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

          Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
          Стига вече!!! Начетохме се колко си велик!!! Спри се поне малко !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Това никой не го знае- кога и как..Импето се хвали с някакви смешни 5% и не знае, че доста хора в този форум са далеч пред него..
            Доста-доста - на края на годината нека да всеки, който му стиска, да си нарисува колчетата - пък да си ги мерим Говорим за дивидентна. Твоето дивидентно колче колко ще е високо: ърм?

            Който няма в портфейлченцето си пукната Жаба - няма почти никакъв шанс да ме бие, освен ако не се е нагувичил само в най-сгодни британски акции.
            Last edited by Императорът; 09.09.2018, 18:45. Причина: Жаби-Жаби-Жаби.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Това никой не го знае- кога и как..Импето се хвали с някакви смешни 5% и не знае, че доста хора в този форум са далеч пред него..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..
                Нова криза кам 2021

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Как така 180% от портфейлът ти, бе?
                  не е препоръка порфейла ти да е 150-180% ............. все пак в училище се учи само до 100%

                  да не забравяме, че си и даскал все пак
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..
                    Бе тая криза я чакаме откога-откога. Докато великият мъж ръководи САЩ - няма да има - виж че дори търговска война и рестрикции за 200 МБ - и планове за още толкова - не могат да сринат пазарите чувствително? Ако обонго бе започнал търговска война с Китай, пазарите щяха да се сринат поне с 58%... а при Доналдът - и 5.8% не щат да паднат.

                    Ако има спад - тъкмо ще доинвестирам и реинвестирам на ниско. Знаеш ли как ща Тинтата например да падне до 12 еврака, както Осма година?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                      верно, че няма .............. от лятото на 2016 бях останал само с една акция ............. но теглото и беше малко в повече - някъде около 150-180%

                      Как така 180% от портфейлът ти, бе?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        само 8 !?!?
                        ти направо ме срина
                        аз съм на 2 (само.... ноооо ..... по -важни са другите 2, които чeкам да дойдат ...
                        а те идват сами... няма къде да избягат ..)
                        АЗ - сринал? Виж Интов - имал 50... че какви ли са били тия?

                        Какво чакаш - Пильоци ли?

                        Аз имам Трейдинги, Жабоци, Имотаджийски, Атерки.
                        Малки са ми ХЕС, Еланката, Златното леф, Софарма.

                        Навън: 18 позиции.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                          верно, че няма .............. от лятото на 2016 бях останал само с една акция ............. но теглото и беше малко в повече - някъде около 150-180%

                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • ИМПОВ, задайа се е пак криза..накрая да не гувичиш загуби..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                              То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                              само 8 !?!?
                              ти направо.. число Богородично
                              аз съм на 2 (само.... ноооо ..... по -важни са другите 2, които чeкам да дойдат ...
                              а те идват сами... няма къде да избягат ..)
                              Last edited by precakanoto; 08.09.2018, 22:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                и моя портфейл на БФБ е празен вече 5 месеца
                                То туканка почти нищо читаво не остана... имам само осем позиции - от тях три: с тегло под процент и една - под 2%.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X