IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • hemilio - хибридите имат голям плюс с ниското си тегло на батериите, не возят по един тон батерии само по стотина килограма. Обаче трябва автомобилите да се паркират на паркинги със станции за зареждане. В българия инфраструктурата е циганска тип гето и се паркира 99 процента по улиците и не виждам смисъл те да се направят със зарядни станции а след като ще се окабеляват толкова яко по добре да се изкопаят и да се монтират индуктори и ел.коли с кондензатори могат да се движат по тях. Иначе има страни по Света където из града хибридите по цяла година може само на ток да се карат, но не и в сиганланд. Тука си е екстрапроблем и мисля колата си да я качвам на кораб и да и платя едно много яко мито след което да си я карам на безплатен ток в такава страна, но там пък градския транспорт е фрии и не знам. Иначе хибрида се кара доста леко и прецаква ефекта на червената светофарна вълна масово въведена в големите ни градове.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ми и за тях не знаеш Сефте.
      хА! Още един „Консулъ”.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Ми и за тях не знаеш Сефте.
        Е как бе, в ГО всички го знаят.
        Питай първия срещнат за Измамника, и ще ти посочи къде е.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          За гравена не знам но, горивните клетки...
          Ми и за тях не знаеш Сефте.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Вие сега и от горивни клетки ли разбирате?
            А това гравен да не е някой научен пробив в мазетата в горна Оряховица?
            Аха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              За гравена не знам но, горивните клетки...
              Вие сега и от горивни клетки ли разбирате?
              А това гравен да не е някой научен пробив в мазетата в горна Оряховица?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Мисля,че плъгин хибридите са най доброто в момента,можеш да се движиш само на ток в града,като си зареждаш постоянно,и имаш опция за дълъг път.
                Електриците ще трябва да се поразвият още малко за да са по-удобни,поне по нашите географски ширини.
                Много бързо ,обаче може да се обърне палачинката,стига да вкарат графена в играта,въпрос на няколко години, според мен.
                За гравена не знам но, горивните клетки...

                Коментар


                • Мисля,че плъгин хибридите са най доброто в момента,можеш да се движиш само на ток в града,като си зареждаш постоянно,и имаш опция за дълъг път.
                  Електриците ще трябва да се поразвият още малко за да са по-удобни,поне по нашите географски ширини.
                  Много бързо ,обаче може да се обърне палачинката,стига да вкарат графена в играта,въпрос на няколко години, според мен.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Забавлявам се да ви чета глупостите на ядрена тема .... особено супертрейдъра направо кърти ...
                    Отдай му дължимото: Старае се, човекът.

                    Коментар


                    • netware5 - то трябва някой да пише и глупости. С какво не си съгласен - може би че след като гръмне един реактор и се появява едно териториално петно в което райграса расте като луд ли.

                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Забавлявам се да ви чета глупостите на ядрена тема .... особено супертрейдъра направо кърти ...
                        Last edited by netware5; 04.09.2018, 22:23.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Не беше ли Годзила там?
                          Беше, пръдна, и ей те нА, „А сега, и у нас!”.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Реакторите във Фукушима бяха GE, 1971-ви набор. И, според И.Н.Острецов, трусът е следствие на подводен ядрен взрив, т.е., диверсия...
                            Не беше ли Годзила там?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              mathematician - вярваш ли, японците и без това нямат територия и с взривени централи си я намалиха още. Щетите са огромни. Техните бяха от новите и безопасните. Като гръмнаха и юк качиха заплатите защото работната им ръка се разбяга.
                              Реакторите във Фукушима бяха GE, 1971-ви набор. И, според И.Н.Острецов, трусът е следствие на подводен ядрен взрив, т.е., диверсия...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                mathematician - вярваш ли, японците и без това нямат територия и с взривени централи си я намалиха още. Щетите са огромни. Техните бяха от новите и безопасните. Като гръмнаха и юк качиха заплатите защото работната им ръка се разбяга.
                                Фукушима не беше - тя и затова имаше големи щети.

                                Коментар

                                Working...
                                X