IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


    Минете с Имхо на лични
    Ти ся акъл не давай.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      Дююд, говорим за технологии. Старите постепенно се изместват от новите. Гейпарадите и мигрантите не знам защо ги слагаш в темата!?! Е, едно време си гледал п.рно на вестници, сега цъкаш на телефона, ама нейсе. За друго е темата.
      Колегата в общи линии е описал политическите заигравки. Колата, никой няма да ти вземе, сам ще я смениш (само дето още не го знаеш) като ти писне от таралясника и гледаш съседа как ходи до морето за 1/2 от парите дето даваш за газ на астрата а те къса на светофара.

      В Париж се тръжкат че им вдигат цената на дизела! Ама те французите за здравей-здрасти обръщат Париж надолу с главата през 5-6 години. Германците вече се усещат и влизат в играта така че ще се адаптират криво-ляво в новата обстановка.
      Двигателят на електричките може да е с малко по-висок КПД от този с вътрешно горене, но токът за електричките идва отвън, докато енергията на ДВГ идва от вътре.
      Като вземем предвид горното, то не ми се струва, че електричките са особено по-икономични и по-чисти, общо взето - потреблението и замърсяването от енергодобива в техния случай просто се изнася извън големите населени места.

      Ката казвам "замърсяване", нямам предвид отделянето на въглероден двуокис - та това е полезно за бъдещото човечество с оглед близкия нов ледников период.
      Last edited by И.Зверов; 11.02.2019, 19:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

        Минете с Имхо на лични

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          Много ми е интересно с какъв пламък гори електричката и дали пушека е отровен. Това либерастите няма да мирясате докато не осмърдите Европа. Навирате гейпаради в носовете ни, напълнихте атмосферата с всякакви мигранти. Сега вземете на хората колите и ще замирише яко. Те в Париж тренират, ама все си мисля, че германците ще им писне скоро. Та, затова питам.
          Дююд, говорим за технологии. Старите постепенно се изместват от новите. Гейпарадите и мигрантите не знам защо ги слагаш в темата!?! Е, едно време си гледал п.рно на вестници, сега цъкаш на телефона, ама нейсе. За друго е темата.
          Колегата в общи линии е описал политическите заигравки. Колата, никой няма да ти вземе, сам ще я смениш (само дето още не го знаеш) като ти писне от таралясника и гледаш съседа как ходи до морето за 1/2 от парите дето даваш за газ на астрата а те къса на светофара.

          В Париж се тръжкат че им вдигат цената на дизела! Ама те французите за здравей-здрасти обръщат Париж надолу с главата през 5-6 години. Германците вече се усещат и влизат в играта така че ще се адаптират криво-ляво в новата обстановка.
          Last edited by ED; 11.02.2019, 16:52.

          Коментар


          • Бъгава е системата на инвестора. Първо не пуска, после дублира поста, след като аз изтрих дублиращия, идея нямам, къде го е заврял и, ето, днес, рублата изтрива и останалия щото, види се, там им сочи, че има два...я виж, Рубла, колко са сега?
            Накратко, софтуерът подвежда.
            Last edited by Pyramid; 11.02.2019, 09:58.

            Коментар


            • D.Y.F-091066

              Коментар


              • D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  vikhunter - той избора е между либерасти и консервасти ако не си разбрал, първите организират гей парадите а вторите тайничко участват в тях. Това с вкарването на нови технологии е с цел да се завърти колелото на икономиката и в общи линии няма никакви други идеални цели - въздуси и други такива много слабо ги интересуват и либерастите и консервастите реално макар да симулират че се мятат на сън да ги мислят тези проблеми.
                  Аа-ха-ха-ха-хааа!
                  Супертрейдър, отдавна си заслужил уважението ми, а това по-горе е поредното доказателство че го заслужаваш.
                  + от мен!

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • vikhunter - той избора е между либерасти и консервасти ако не си разбрал, първите организират гей парадите а вторите тайничко участват в тях. Това с вкарването на нови технологии е с цел да се завърти колелото на икономиката и в общи линии няма никакви други идеални цели - въздуси и други такива много слабо ги интересуват и либерастите и консервастите реално макар да симулират че се мятат на сън да ги мислят тези проблеми.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                      Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
                      Напълно съм съгласен. Ток или водород промяната е неизбежна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                        Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
                        Бъдещето е як бой на сороститутките и Белене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                          Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.
                          Много ми е интересно с какъв пламък гори електричката и дали пушека е отровен. Това либерастите няма да мирясате докато не осмърдите Европа. Навирате гейпаради в носовете ни, напълнихте атмосферата с всякакви мигранти. Сега вземете на хората колите и ще замирише яко. Те в Париж тренират, ама все си мисля, че германците ще им писне скоро. Та, затова питам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            + да супер е
                            Контекста е че за ауди (VW) електрото вече е „бъдещето“. 2/3 от форумците са с нагласата че увлечението бързо ще отмине, а то тепърва започва. BTW тази реклама е от super bowl-а тази година където излъчването е 10 милки. Големите пари започват да се наливат в електричките пичове.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                              Интересна реклама на ауди: future is coming ...
                              https://youtu.be/Xrgq2CIag6M
                              + да супер е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                                Audi e-tron Defined: Electric Axles

                                https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=UY2zk-Engzc
                                Интересна реклама на ауди: future is coming ...
                                https://youtu.be/Xrgq2CIag6M

                                Коментар

                                Working...
                                X