IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
    коя е фирмата ? 200 пъти под Тесла .? дай само булстат
    Няма. Не се занимава с електромобили.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      За пример, ще ти дам кочоанията, за която, работя в момента: Пазарната и капитализация, е ололо 200 ПЪТИ ПОД тази на ТЕСЛА, а е наистина, световен лидер в това, което произвежда. Та, твоите ...твърдения, са много, ама МНОГО встрани от фактите.
      коя е фирмата ? 200 пъти под Тесла .? дай само булстат

      Коментар


      • За пример, ще ти дам компанията, за която, работя в момента: Пазарната и капитализация, е около 200 ПЪТИ ПОД тази на ТЕСЛА, а е наистина, световен лидер в това, което произвежда. Та, твоите ...твърдения, са много, ама МНОГО встрани от фактите.
        Last edited by Pyramid; 24.01.2021, 10:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          сядай двойка!!!! опашати лъжи.дерзай
          Седнал съм.На тоалетната чиния. А, на убаФци като тебе, повтарям: ПАРИ В КОМПАНИЯТА, ВЛИЗАТ ПРИ IPO -то и при емисията на акции. ДРУГОТО, са надлъгвания м/у акционерите - пари, с които, КОМПАНИЯТА НЕ ОПЕРИРА,
          Отделно, че ТОВА е инфлационен фактор - скъп ВЯТЪР. ВЪЗДУХ. МНЕНИЕ на виртуалното „лице”, наречено „пазар”. Фшшшшшъъъъттт !
          Last edited by Pyramid; 24.01.2021, 10:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Тази "пазарна капитализация", колкото повече расте, толкова повече, намалява вероятността, НЯКОГА, дребните акционери, с няколко акции, да си върнат парите чрез дивиденти. Тази "капитализация", е индекс на засмукващата пари, директно от печатните от ЦБ, а не за фактическата физическа производствена мощ. Едни СКЪПИ продукти, без фактическа полезност. Затуй, не се блазнИ. Тесла НИКОГА, не.може и няма да пребори физическата мощ на "бедна Северна Монголия". Има да чакаш.
            сядай двойка!!!! опашати лъжи.дерзай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Вожда на снимката не ти ли е казал коя е северна Монголия, известна още като тюрьма народов?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Moже ли да ме информираш коя е северна монголия- виж северна македония и северна корея знам, но северна монголия не знам. Пък и когото го вълнува пазарна капитализация на една или друга фирма или държава да си ги смята той. мен не ме вълнуват такива неща
                Вожда на снимката не ти ли е казал коя е северна Монголия, известна още като тюрьма народов?

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=ZH7V2tU3iFc- сравнение на км и % за който разбира английски. Независимо че карат с по 50-60 мили/ч няма една електричка да мине 100% от заявеното

                  Коментар


                  • Ето ви още малко електрички

                    https://www.youtube.com/watch?v=AUBUtxKYUCs

                    Чисто безсмислена кола според мен, но интересно дали ще има пазар.

                    Всъщност единственото хубаво е бясното ускорение.


                    И още едно ревю

                    https://www.youtube.com/watch?v=ZDDkmmpLyj8

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                      гн втин удобно забравяте че пазарната капитализация на Тесла скоро ще е ПОВЕЧЕ от цялата икономика на северна монголия.или?
                      Тази "пазарна капитализация", колкото повече расте, толкова повече, намалява вероятността, НЯКОГА, дребните акционери, с няколко акции, да си върнат парите чрез дивиденти. Тази "капитализация", е индекс на засмукващата пари, директно от печатните от ЦБ, а не за фактическата физическа производствена мощ. Едни СКЪПИ продукти, без фактическа полезност. Затуй, не се блазнИ. Тесла НИКОГА, не.може и няма да пребори физическата мощ на "бедна Северна Монголия". Има да чакаш.

                      Коментар




                      • https://www.bloomberg.com/news/artic...alflow-organic

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                            гн втин удобно забравяте че пазарната капитализация на Тесла скоро ще е ПОВЕЧЕ от цялата икономика на северна монголия.или?
                            Moже ли да ме информираш коя е северна монголия- виж северна македония и северна корея знам, но северна монголия не знам. Пък и когото го вълнува пазарна капитализация на една или друга фирма или държава да си ги смята той. мен не ме вълнуват такива неща

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Да вземете да пратите писмо на дементния да си купи една теслъ не да бръмчи с разни корвети с 300коня и двигател 5,6.

                              Тъй де- съветска власт + електричество =???????????
                              гн втин удобно забравяте че пазарната капитализация на Тесла скоро ще е ПОВЕЧЕ от цялата икономика на северна монголия.или?
                              Last edited by Gerasim_Burgaski; 23.01.2021, 13:52.

                              Коментар


                              • Да вземете да пратите писмо на дементния да си купи една теслъ не да бръмчи с разни корвети с 300коня и двигател 5,6.

                                Тъй де- съветска власт + електричество =???????????

                                Коментар

                                Working...
                                X