IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
    Има ли някой който се интересува не само от EV , но и от водород? Europe’s Green Hydrogen Revolution Is Turning Blue
    Bateriite са около 30-40% по ефективни

    Коментар


    • Има ли някой който се интересува не само от EV , но и от водород? Europe’s Green Hydrogen Revolution Is Turning Blue

      With the EU on the cusp of announcing its long-term hydrogen strategy, a huge question remains: Should blue hydrogen be excluded?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
        коя е фирмата ? 200 пъти под Тесла .? дай само булстат
        Няма. Не се занимава с електромобили.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          За пример, ще ти дам кочоанията, за която, работя в момента: Пазарната и капитализация, е ололо 200 ПЪТИ ПОД тази на ТЕСЛА, а е наистина, световен лидер в това, което произвежда. Та, твоите ...твърдения, са много, ама МНОГО встрани от фактите.
          коя е фирмата ? 200 пъти под Тесла .? дай само булстат

          Коментар


          • За пример, ще ти дам компанията, за която, работя в момента: Пазарната и капитализация, е около 200 ПЪТИ ПОД тази на ТЕСЛА, а е наистина, световен лидер в това, което произвежда. Та, твоите ...твърдения, са много, ама МНОГО встрани от фактите.
            Last edited by Pyramid; 24.01.2021, 11:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

              сядай двойка!!!! опашати лъжи.дерзай
              Седнал съм.На тоалетната чиния. А, на убаФци като тебе, повтарям: ПАРИ В КОМПАНИЯТА, ВЛИЗАТ ПРИ IPO -то и при емисията на акции. ДРУГОТО, са надлъгвания м/у акционерите - пари, с които, КОМПАНИЯТА НЕ ОПЕРИРА,
              Отделно, че ТОВА е инфлационен фактор - скъп ВЯТЪР. ВЪЗДУХ. МНЕНИЕ на виртуалното „лице”, наречено „пазар”. Фшшшшшъъъъттт !
              Last edited by Pyramid; 24.01.2021, 11:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Тази "пазарна капитализация", колкото повече расте, толкова повече, намалява вероятността, НЯКОГА, дребните акционери, с няколко акции, да си върнат парите чрез дивиденти. Тази "капитализация", е индекс на засмукващата пари, директно от печатните от ЦБ, а не за фактическата физическа производствена мощ. Едни СКЪПИ продукти, без фактическа полезност. Затуй, не се блазнИ. Тесла НИКОГА, не.може и няма да пребори физическата мощ на "бедна Северна Монголия". Има да чакаш.
                сядай двойка!!!! опашати лъжи.дерзай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Вожда на снимката не ти ли е казал коя е северна Монголия, известна още като тюрьма народов?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Moже ли да ме информираш коя е северна монголия- виж северна македония и северна корея знам, но северна монголия не знам. Пък и когото го вълнува пазарна капитализация на една или друга фирма или държава да си ги смята той. мен не ме вълнуват такива неща
                    Вожда на снимката не ти ли е казал коя е северна Монголия, известна още като тюрьма народов?

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=ZH7V2tU3iFc- сравнение на км и % за който разбира английски. Независимо че карат с по 50-60 мили/ч няма една електричка да мине 100% от заявеното

                      Коментар


                      • Ето ви още малко електрички

                        https://www.youtube.com/watch?v=AUBUtxKYUCs

                        Чисто безсмислена кола според мен, но интересно дали ще има пазар.

                        Всъщност единственото хубаво е бясното ускорение.


                        И още едно ревю

                        https://www.youtube.com/watch?v=ZDDkmmpLyj8

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                          гн втин удобно забравяте че пазарната капитализация на Тесла скоро ще е ПОВЕЧЕ от цялата икономика на северна монголия.или?
                          Тази "пазарна капитализация", колкото повече расте, толкова повече, намалява вероятността, НЯКОГА, дребните акционери, с няколко акции, да си върнат парите чрез дивиденти. Тази "капитализация", е индекс на засмукващата пари, директно от печатните от ЦБ, а не за фактическата физическа производствена мощ. Едни СКЪПИ продукти, без фактическа полезност. Затуй, не се блазнИ. Тесла НИКОГА, не.може и няма да пребори физическата мощ на "бедна Северна Монголия". Има да чакаш.

                          Коментар




                          • https://www.bloomberg.com/news/artic...alflow-organic

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                гн втин удобно забравяте че пазарната капитализация на Тесла скоро ще е ПОВЕЧЕ от цялата икономика на северна монголия.или?
                                Moже ли да ме информираш коя е северна монголия- виж северна македония и северна корея знам, но северна монголия не знам. Пък и когото го вълнува пазарна капитализация на една или друга фирма или държава да си ги смята той. мен не ме вълнуват такива неща

                                Коментар

                                Working...
                                X