IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    "Десетки" означава "повече от една".....
    Още един бисер .....
    Паднах под масата от смях.

    Значи и милионите долари печалба, които обещаваш на бъдещите вложители в твоя "гений", всъщност означават повече от 1$ печалба. Така ли да разбирам полета на твоята мисъл?
    Last edited by Mateev; 19.03.2021, 00:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      НЕ. Не омаловажавам "познанията на десет поколения", ами стъпвам на тях, използвам ги и ето, патентова се батерия... А ти нямаш и кора от банана.
      ПАТЕНТОВА СЕ БАТЕРИЯ!!!!!! Олиго, контантувам с човек, който наистина патентова батерии, намира се в София, ако се окажеш отново измамник, няма да има пощада за тебе повярвай. Човекът е известен производител, ако се окаже, както винаги, че си шарлатанин, в областта, ще пледирам да те изключат завинаги от инвестора

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        ....
        Ала батерия, патентовам аз, а не някой от вас...
        Не казвай хоп преди да подскочиш .....

        Това, че си подал молба и имаш входящ номер, нищо не означава. Извади патента и тогава ще говорим ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

          НЕПОЗНАВАНЕ, на какво точно? Ти какво точно познаваш, което никой друг не познава? Не смяташ ли, че омаловажаваш познанията на десет поколения преди теб, които са познали много неща, за които сега ти се досещаш. Алааааааааааанколу, не си първата кокошка снесла яйце
          НЕ. Не омаловажавам "познанията на десет поколения", ами стъпвам на тях, използвам ги и ето, патентова се батерия... А ти нямаш и кора от банана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Аха, значи си призна, че не са десетки 18650. Плясване през устата за дългоопашатата лъжа. Призна си, че не си виждал през живота си дори и една единствена нова 18650. Призна си и че нямаш измерителна зареждачка/разреждачка, което автоматично означава, че никакви лабораторни цифри не си получавал за капацитет, вътрешно съпротивление, и влияние на броя на циклите върху тези два параметъра.

            При това положение задавам въпросът откъде преписваш мъдрите цифри, които толкова убедително ги сипеш във форума ?
            "Десетки" означава "повече от една".
            Нови 18650 съм виждал много но, ТОВА не означава нищо повече от факта, че съм ги виждал.
            Не съм и твърдял, че "имам измерителна зареждачка". ТЯ няма отношение към темата. По-скоро, вие въртите-сучите, да изместите фокуса.
            "Зареждачка" и "лабораторни цифри" нямат нищо общо. Измерване съм учил но, и там, НЕ АСЕ споменава. А с "мъдри цифри", е пълен интернетът но, И това, няма общо с темата.

            Ала батерия, патентовам аз, а не някой от вас...
            Last edited by Pyramid; 19.03.2021, 00:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Те неговите съждения, като твоите и на Импотеция. Плод на непознаване.
              НЕПОЗНАВАНЕ, на какво точно? Ти какво точно познаваш, което никой друг не познава? Не смяташ ли, че омаловажаваш познанията на десет поколения преди теб, които са познали много неща, за които сега ти се досещаш. Алааааааааааанколу, не си първата кокошка снесла яйце

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Изглежда, не можеш да четеш. Лаптоп, винтоверт, няколко power bank, един работещ и един попилян, щото единият "еднакъв" вътре, се бъгнал и още, една върволица, дето взех на старо от изхвърлени на работа. Бяха в пакет, спаднали до 1,45, 1,5, 1,5, 1,52, 1,57 и1,59 V. ,БЕЗ електроника.
                А, зареждачка ама такава, дето да им измерва капацитета, не съм споменавал, да имам. Какво ТИ си си въобразявал, идея нямам. Ако е нещо като мнимия "гараж" на П.Яворов 4, посети психиатър.
                АМА КАК СЕ ИЗЛОЖИ С НЕГО, А!
                МАТЕЙКО -ИЗМАМНИК. ХАХАХАХАХАХАХАХАААААА!!!
                Аха, значи си призна, че не са десетки 18650. Плясване през устата за дългоопашатата лъжа. Призна си, че не си виждал през живота си дори и една единствена нова 18650. Призна си и че нямаш измерителна зареждачка/разреждачка, което автоматично означава, че никакви лабораторни цифри не си получавал за капацитет, вътрешно съпротивление, и влияние на броя на циклите върху тези два параметъра.

                При това положение задавам въпросът откъде преписваш мъдрите цифри, които толкова убедително ги сипеш във форума ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Те неговите съждения, като твоите и на Импотеция. Плод на непознаване.
                  Всеки успял човек на света се мери по неговите печалби, ти печалби нямаш, така, че не си успял, що се буташ в А група не мога да разбера? Матеев примерно е на 9 светлинни години от теб, кажи ми примерно каква кола караш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    И като си говорите на чист български ли е или Мъск има лек акцент.
                    На мАкедонски беше. Щял да си го бара заводот у Скопье.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                      Вярно съждение, НЕОБОРИМО от измамника!
                      Те неговите съждения, като твоите и на Импотеция. Плод на непознаване.

                      Коментар


                      • И като си говорите на чист български ли е или Мъск има лек акцент.
                        - Да реалния, фактически капацитет е с 40 процента под номиналния. Съответно и напреженията на заредена и разредена батерия стават други, защото при заряд и разряд се контролира напрежението от контролера а не капацитета.
                        Last edited by supertrader; 18.03.2021, 23:46.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Защо си правиш оглушки и не дадеш доказателство за десетките 18650, които уж ги имаш у вас, и за зареждачката, с която уж им мериш капацитета и вътрешното съпротивление?
                          Изглежда, не можеш да четеш. Лаптоп, винтоверт, няколко power bank, един работещ и един попилян, щото единият "еднакъв" вътре, се бъгнал и още, една върволица, дето взех на старо от изхвърлени на работа. Бяха в пакет, спаднали до 1,45, 1,5, 1,5, 1,52, 1,57 и1,59 V. ,БЕЗ електроника.
                          А, зареждачка ама такава, дето да им измерва капацитета, не съм споменавал, да имам. Какво ТИ си си въобразявал, идея нямам. Ако е нещо като мнимия "гараж" на П.Яворов 4, посети психиатър.
                          АМА КАК СЕ ИЗЛОЖИ С НЕГО, А!
                          МАТЕЙКО -ИЗМАМНИК. ХАХАХАХАХАХАХАХАААААА!!!
                          Last edited by Pyramid; 18.03.2021, 23:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                            Алтернативата е просто да си признаеш, че твоите теоретични недомислици са плод на нулев практически опит.
                            Вярно съждение, НЕОБОРИМО от измамника!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Ако чаках ти да ми правиш милионите, досега да съм умрял от глад.
                              Хахахахахахххахахахахаххахаххаха аааааааааааа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Ми да му беше казал, ама като ми звънна последния път каза че той ще ти се обади...
                                Да. Обади се и ми каза, че с теб, може само да се будалкам.

                                Коментар

                                Working...
                                X