IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Но, сигурно, такива дреболии като цена, удобство за поддръжка и стандартизация по темата, са важни.
    Разбира се, но вие си говорите сигурно от 50 страници за батериите. Когато разрешите проблема с батериите се прехвърлете тук, дотогава си направете нова тема

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Добри -лоши, но се научава нещо. Сега аз батерии няма да правя и не ме интересува бъдещата ми кола с какви батерии ще бъде- обли, трапецовидни, с дупка или без. Затова предложих да си направите нова тема за батериите и там да се обсъждат технически въпроси
      Но, сигурно, такива дреболии като цена, удобство за поддръжка и стандартизация по темата, са важни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Те там бяха едни велики достижения, беги-мАни...
        Добри -лоши, но се научава нещо. Сега аз батерии няма да правя и не ме интересува бъдещата ми кола с какви батерии ще бъде- обли, трапецовидни, с дупка или без. Затова предложих да си направите нова тема за батериите и там да се обсъждат технически въпроси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          А бе не може ли да си направите отделна тема за батериите и там да се псувате и факЮ също да го псувате.

          А тук да остане за електромобилите- гледам че дейви и зазчо не са писали отдавна, да се похвалят или оплачат
          Те там бяха едни велики достижения, беги-мАни...

          Коментар


          • А бе не може ли да си направите отделна тема за батериите.

            А тук да остане за електромобилите- гледам че дейви и зазчо не са писали отдавна, да се похвалят или оплачат

            Коментар


            • Изтрили са, ама аз пак да питам какъв е тоя знаменит теоретичен принос на Матеев? Да не е нещо коментари по цвета на силициевия монокристал?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Аз пък си мислех че те амбицира да направиш микромодула по-бързо и да направиш оловен акумулатор за кола с общ електролит. А тя ква била работата...
                Амбицирало ти се любопитството
                Винаги, се почва с нещо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Много обичаш да се сравняваш с мене, но си изостанал със светлинни години. Нищо, в следващия ти живот може и да се получи, защото в текущия си пълен провал.
                  Сега О, Велики, аз те питам нещо много просто: Какъв ти е и къде ти е нещото, което ти сам нарече, свой "теоретичен принос"? Аз не съм влязъл още в твоя бизнес, че да се "проваля". Заинтересувах се от темата бизнес четвърт век след теб, и избрах трънливия път, сам да си разработвам всичко. И правя неща, за които, на теб, и на ум не ти е идвало. ПО СВОЙ начин. Имам си разработки, дал съм ти номерата им, щом си на "светлинни години", значи, имаш с какво да се гордееш. Е, тогава да сравним твои с мои?
                  Last edited by Pyramid; 06.05.2021, 21:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ами как да ти кажа, с по-високо любопитство, очаквам да видя теоретичния принос на Матеев, с който, той се похвали. Нещо, разработки на методи извън спекулата с ботове. За там, го признах още преди година.
                    Аз пък си мислех че те амбицира да направиш микромодула по-бързо и да направиш оловен акумулатор за кола с общ електролит. А тя ква била работата...
                    Амбицирало ти се любопитството
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Ами как да ти кажа, с по-високо любопитство, очаквам да видя теоретичния принос на Матеев, с който, той се похвали. Нещо, разработки на методи извън спекулата с ботове. За там, го признах още преди година.
                      Много обичаш да се сравняваш с мене, но си изостанал със светлинни години. Нищо, в следващия ти живот може и да се получи, защото в текущия си пълен провал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ми като си амбициран и като не си амбициран?

                        Ами как да ти кажа, с по-високо любопитство, очаквам да видя теоретичния принос на Матеев, с който, той се похвали. Нещо, разработки на методи извън спекулата с ботове. За там, го признах още преди година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          ? Между кое и кое "разликата"?
                          Ми като си амбициран и като не си амбициран?

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            И като те амбицира каква е разликата?
                            ? Между кое и кое "разликата"?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Нервен ми се виждаш. Що тей? Много даже си е домислена концепцията, стойностна е и многопластова, НАПЪЛНО В ТЕМАТА Е, а твоята ревност само ме амбицира.
                              И като те амбицира каква е разликата?
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                                Независимо от твоето мнение EV ги има и влияят на пазарите. Някои ще изкарат пари, други не. Сега, че ти предпочиташ да се занимаваш не с тях, а с проблемите на изобретателя, който може да създаде нещо само ако клекне, си е твой проблем.
                                Никого не съм ангажирал с проблемите си, ако не си забелязал. Отстоявам позиции, концепции и възгледи, и току сипя на някой серсемин, което, е нормално за форум. Като всеки, си имам проблеми но, ъук, дори не подозирате за тях. Успокой се, Празник е.

                                Коментар

                                Working...
                                X