IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прочее, по темата, АКО имахте собствена ФЕЦ, Която, би ви давала по 1300 kWh/год от всеки инсталиран kWp, знаейки всеки собствените си изминавани километри към днешна дата, бихте ли си купили EV до 75 kW, с пробег около 300km / заряд лете и 200km зиме?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Прочети соларния форум, от който си БАН-нат още тогава заради простотията ти и наглостта ти.
      НЕ СЕ ЗАЧИТА. Глаголенето из форуми и локумите по точки от оперативни програми, НЕ Е теория на фотоволтаиците. Искам нещо, признато от света, като уравнение, формула или закон. Един-единствен, изведен от Матеев. Ако няма, няма принос. Има бла-бла-бла.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Там може да прочете и как си топлил реката със солари, виден практико Много смях има в оня форум, той инак леко умрял вече де.
        ХЕХЕХЕХЕХЕХЕЕХЕХ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Прочети соларния форум, от който си БАН-нат още тогава заради простотията ти и наглостта ти.
          Там може да прочете и как си топлил реката със солари, виден практико Много смях има в оня форум, той инак леко умрял вече де.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ти кажи какво стана с теоретичния ти принос.
            Прочети соларния форум, от който си БАН-нат още тогава заради простотията ти и наглостта ти.
            Last edited by Mateev; 08.05.2021, 17:08.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Да подадем сигнали до ОЛАФ и до Кьовеши срещу този нагъл измамник
              Да, наистина. Какво чакаш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Сега се опитваш да оправдаеш СХЕМАТА НА ИЗМАМАТА, в която ти си СЪУЧАСТНИК.

                Цял живот си измамник, откакто те познавам. Запознанството ни започна с измама, и след това благодарение на НАГЛОСТА СИ започваш да обвиняваш хората, които си измамил. Това е висша наглост.

                Нагъл, нагъл, нагъл чак до безкрайност.
                Ти кажи какво стана с теоретичния ти принос.
                И После кажи, според теб, колко "ме познаваш" и колко е целият ми живот?

                ГРЕДЪ!
                Last edited by Pyramid; 08.05.2021, 16:25.

                Коментар


                • До Мико:
                  Говорих и получих разрешение от патентния си представител: Проверете в регистрите на Патентно Ведомство.
                  Искрено ви препоръчвам инж.Койчо Митев.
                  Ще спестя, колко от най-големите български компании, представлява. Инж. Митев е още лицензиран оценител на индустриална собственост и всепризнат изобретател.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Аха, значи и Министерството на икономиката си излъгал и измамил. Нали знаеш, че ОЛАФ не спи - само чака някой да подаде сигнал, и после му разкатава фамилията.

                    Потроши едни 300 хилки от данъците на бедния народ, и сега си мислиш, че ще ти се размине. Няма да ти се размине, така да знаеш.

                    И нагъл, нагъл, нагъл чак до безкрайност.
                    Да подадем сигнали до ОЛАФ и до Кьовеши срещу този нагъл измамник

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Напротив, нито лев не ми е дал Матеев. От Белком ООД, от центр.офис, се оказа, ми бяха дали "сгрешена цена", както ми казаха, като се върнах в офиса, и Матеев, при втората ни среща, додаде НА ФИРМАТА -ДОСТАВЧИК, НЕ НА МЕН -тези грешни (и според мен) 600лв горница. С ОСНОВАНИЕ, не пожела да купува повече от Белком, за което го разбирам но, от това негово плащане, директно при мен, нито лев не е дошъл. ФИРМАТА, В КОЯТО РАБОТЕХ КАТО ИНЖЕНЕР ПО ПРОДАЖБИТЕ, НИ ПОДВЕДЕ. И ДВАМАТА. ПРЕДИ 13 ГОДИНИ.
                      А "крадец", защо да не си ти, примерно?
                      За данните на патентния си представител, бих могъл да ги предоставя и тук. Нека първо го питам, обаче, може ли.
                      Сега се опитваш да оправдаеш СХЕМАТА НА ИЗМАМАТА, в която ти си СЪУЧАСТНИК.

                      Цял живот си измамник, откакто те познавам. Запознанството ни започна с измама, и след това благодарение на НАГЛОСТА СИ започваш да обвиняваш хората, които си измамил. Това е висша наглост.

                      Нагъл, нагъл, нагъл чак до безкрайност.
                      Last edited by Mateev; 08.05.2021, 16:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Аха, значи и Министерството на икономиката си излъгал и измамил. Нали знаеш, че ОЛАФ не спи - само чака някой да подаде сигнал, и после му разкатава фамилията.

                        Потроши едни 300 хилки от данъците на бедния народ, и сега си мислиш, че ще ти се размине. Няма да ти се размине, така да знаеш.

                        И нагъл, нагъл, нагъл чак до безкрайност.
                        Аха. Казал Кокорко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Абе голем Разбирач ша додеш ти. Пък, като те питат, какъв ти е теоретичният принос, мълчиш и се озърташ, като плъх в трици.
                          Прочее, не "родата" ми ги даде, ами миниЗДерството на икИномиката. Ама беше целеви грант, да си намеря екип. Намерих си - Гран Мерси на МиниЗДерството - и стига. После правихме икономайзера, за който, завиждате. Само сакън, да не ПУКнете от завист, само се пукайте, по шевовете.
                          Аха, значи и Министерството на икономиката си излъгал и измамил. Нали знаеш, че ОЛАФ не спи - само чака някой да подаде сигнал, и после му разкатава фамилията.

                          Потроши едни 300 хилки от данъците на бедния народ, и сега си мислиш, че ще ти се размине. Няма да ти се размине, така да знаеш.

                          И нагъл, нагъл, нагъл чак до безкрайност.
                          Last edited by Mateev; 08.05.2021, 16:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Интересно, що за самочувствие имаш?
                            Не оспорваш факта, че Матеев ти е дал пари, но го обвиняваш, че именно, защото ти е дал пари - той бил измамника!?!
                            Интересен подход: крадецът вика "Дръжте крадеца!"
                            Можеш поне да пуснеш тук данните на "патентния представител", за да се възползват повече хора от неговите компетенции.
                            Напротив, нито лев не ми е дал Матеев. От Белком ООД, от центр.офис, се оказа, ми бяха дали "сгрешена цена", както ми казаха, като се върнах в офиса, и Матеев, при втората ни среща, додаде НА ФИРМАТА -ДОСТАВЧИК, НЕ НА МЕН -тези грешни (и според мен) 600лв горница. С ОСНОВАНИЕ, не пожела да купува повече от Белком, за което го разбирам но, от това негово плащане, директно при мен, нито лев не е дошъл. ФИРМАТА, В КОЯТО РАБОТЕХ КАТО ИНЖЕНЕР ПО ПРОДАЖБИТЕ, НИ ПОДВЕДЕ. И ДВАМАТА. ПРЕДИ 13 ГОДИНИ.
                            А "крадец", защо да не си ти, примерно?
                            За данните на патентния си представител, бих могъл да ги предоставя и тук. Нека първо го питам, обаче, може ли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Интересно, що за самочувствие имаш?
                              Не оспорваш факта, че Матеев ти е дал пари, но го обвиняваш, че именно, защото ти е дал пари - той бил измамника!?!
                              Интересен подход: крадецът вика "Дръжте крадеца!"
                              Можеш поне да пуснеш тук данните на "патентния представител", за да се възползват повече хора от неговите компетенции.
                              Измамникът е много нагъл, безочлив и невеж. И като всеки измамник търси парите на другите, а избягва фокуса върху него, като се опитва да пренасочва темата към други хора

                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Че ти сам призна че си го измамил?
                                Лошото е, ако Матеев си поиска 600-те лева. Тогава измамника какво ще прави?

                                Коментар

                                Working...
                                X