IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    И при мултиплексорното сондиране.
    Там са още отоплението на подметки, отоплението на София с вода от Козлодуй, а и всички останали изобретения за които не знаем и дори него го е срам да си каже.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Отиде там при двете тръбички и стигна до техния статус - подарява се, ама никой не го иска.
      И при мултиплексорното сондиране.

      Коментар


      • BTW, Матеев, и теб да питам, за всеки случай:
        - - Кога съм твърдял, че ще разработвам?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Отиде там при двете тръбички и стигна до техния статус - подарява се, ама никой не го иска.
          Ха-ха-ха-ха-хаааа!
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Отиде там при двете тръбички и стигна до техния статус - подарява се, ама никой не го иска.
            Ей, ама много сте достоверни това, Мусинските свидетели. Трябва и аз да си купя един-двама.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп
              A докъде стигна разработката на микромодула с оловни батерии с общ електролит?

              Отиде там при двете тръбички и стигна до техния статус - подарява се, ама никой не го иска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп
                A докъде стигна разработката на микромодула с оловни батерии с общ електролит?

                Някой някъде да е твърдял че, се наема още и с разработка? Не си внимавал. Показал съм пътя, търчете.

                Коментар


                • Това което гледах беше с директно задвижване с тока от соларния панел, без батерии. В Китай се изливат технологии с много голяма скорост, те могат да произвеждат много качественни батерии. Явно техния обществен строй има предимства и може да роди по силна икономическа среда. Мисля че всичко е приключило вече. Ако не се случи технологична революция и разбирателство в останалия Свят, просто учете китайски;
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Pyramid, идеята на самолетчето кола не е толкова лоша, никой няма да се върже че това е колата на която ще разчита и ще си има една сигурна кола с ДВГ. Тя не се и предлага сериозно на пазара според мен цената затова е надута. Иначе има и с директни соларни задвижвания, гледах едно видео един индиец си монтира на колело соларен панел, и му пази сянка и лети като стрела това колело. Тази соларна кола е нещо такова.
                    За разлика от електрическите коли, електрическите колелета отдавна са навлезли в България и масово се използват, особенно по селата. Дори и дядото от Благоевград отдавна си имаше такова - още преди години му го бяхме купили. Последните 1-2 години преди да почине дядото го гледахме ние и сестрата на жената, а колелото си стоеше захвърлено на село.

                    Та преди 2-3 дена, когато бяхме на 9-тия ден от погребението, реших да заредя акумулатора, за да не се повреди от прекалено разреждане от деградацията. За мое най-голямо учудване акумулатора се оказа зареден на 100%, въпреки че колелото не е карано почти 2 години. Та искам да кажа, че явно батериите са с много високо качество за разлика от тези, които имам у дома по разни китайски фенерчета куча марка.

                    Коментар


                    • Pyramid, идеята на самолетчето кола не е толкова лоша, никой няма да се върже че това е колата на която ще разчита и ще си има една сигурна кола с ДВГ. Тя не се и предлага сериозно на пазара според мен цената затова е надута. Иначе има и с директни соларни задвижвания, гледах едно видео един индиец си монтира на колело соларен панел, и му пази сянка и лети като стрела това колело. Тази соларна кола е нещо такова.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Абе, когато преди време предложих на Матеев да прави верига зарядни от ФЕЦ край пътя за морето, май не съм преценил, колко ще го затрудня. Съжалявам, Матеев. Аз за добро.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          redctetin, единственното смислено нещо с фотоволтаични клетки. Цената му обаче са я докарали от фантазия. Между другото са го замисляли и със собственна електроцентралка на бензин. Като концепция е в бъдещето, тези електрички с кабел в багажника не ми харесват определено.
                          Нищо не му е в бъдещето на това. Соларни покриви имат доста модели - и Фискер имаха дори отдавна, сега немските стартъпи масово ги прилагат и те, че даже може колата директно да се ползва и като батерия за зареждане на друга

                          Коментар


                          • redctetin, единственното смислено нещо с фотоволтаични клетки. Цената му обаче са я докарали от фантазия. Между другото са го замисляли и със собственна електроцентралка на бензин. Като концепция е в бъдещето, тези електрички с кабел в багажника не ми харесват определено.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              ИИИИИИИИ на каква цена е самолета
                              Туй са останките от самолета, като не стана с летяща кола - махнаха крилцата и стана велосипед с кабинка и батерийка

                              Коментар


                              • В сайта ги има цените, 26 долара с батерия с най малък капацитет 25kWh. Скъпо е много.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X