IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Първо, не съм изобретател че да ходя по такива събития. (Очевидно колегата ти също не е изобретател).
    Второ, тръбичката работи за известно време. Пускаш вода - тече. Пускаш мръсна вода - запушва се поради тотално некадърната конструкция. Стои наполовина пълна поради установените стандарти за височина на тръбата за мръсната вода.
    Трето във връзка с второто - като сте убедени че работи, защо не инвестирате едни пет-шест хиляди лева и да произведете стотина тръбички, да ги разнесете из магазините в страната и да видите какъв ще е резултата?
    Яяяя, какви "разсъждения" и твърдения. От 2016-та до момента, още нито веднъж не се е запушвала, обаче. И работи ефикасно, както в първото си включване, благодарение дълбоко премислената си конструкция. А последното, са си компресирани глупости но, толкова си може авторът им.
    Last edited by Pyramid; 09.12.2021, 17:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Имхотеп, тръбичката - топлообменника е по формулата която ни даде единия му вариант. Това което е написано на страницата с малки букви е което го прави възможен да работи. Така че имаш дялово участие, обаче и теб те няма на сбирката на изобретателите.
      Първо, не съм изобретател че да ходя по такива събития. (Очевидно колегата ти също не е изобретател).
      Второ, тръбичката работи за известно време. Пускаш вода - тече. Пускаш мръсна вода - запушва се поради тотално некадърната конструкция. Стои наполовина пълна поради установените стандарти за височина на тръбата за мръсната вода.
      Трето във връзка с второто - като сте убедени че работи, защо не инвестирате едни пет-шест хиляди лева и да произведете стотина тръбички, да ги разнесете из магазините в страната и да видите какъв ще е резултата?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Имхотеп, тръбичката - топлообменника е по формулата която ни даде единия му вариант. Това което е написано на страницата с малки букви е което го прави възможен да работи. Така че имаш дялово участие, обаче и теб те няма на сбирката на изобретателите.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid

          Именно.
          Я виж тук:
          ИЗОБРЕТАТЕЛ НА ГОДИНАТА 2021

          Днес от 14 часа бяха връчени традиционните награди в конкурса "Изобретател на годината".

          Домакин на събитието е Патентното ведомство. То се проведе в партньорство със Съюза на изобретателите, и Българската търговско-промишлена палата.

          Може да гледате събитието по-доле.

          https://www.facebook.com/watch/?v=435148211471748


          Прави впечатление че не само не си сред наградените, но и дори не присъстваш на събитието?


          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • ...И, понеже казваше истината, хората не го харесваха.

            Коментар


            • [QUOTE=Pyramid;n3841292]

              Този, дето си го именувал, последният - оня, мармотът, дето увива шоколади - едно време учеше хората още, как да се включат в режим усвояване на субсидиите сиреч, на точене държавни/народни пари. Сега, обяснява за Windows 11, с надеждата, да се самопромотира като експерт и да си поизмие лицето пред повече народ, като покаже, че познава една ОС. Лошо няма, разбира се, ама НЕ ТОВА е Техническата Революция, чийто "трубадур", се бара нашия дядка. Защо? Ами...все ми се струва че, програмистите на Майкрософт, са с пъти по-големи майстори и разбирачи от наш габровец и, ако и да са допуснали бъг, вероятността, това да а НЕ Е нарочно, е под 10%. По-скоро, момците си имат задачи, дълбоко познаване на материята и стратегическо планиране, което, им казва на какъв етап, да включат поредните ъпдейти. Щото, подобрението, продава.
              Фактически, нашият "трубадур", е самозван търгаш-фукльо, търсещ слава с чужди усилия пък, ако дойдат и пари... Да, видял "пропуск". ОК. А, дали е истински пропуск? [/QUOTE

              Еееиии.. Що за човек си ти? Не стига че си измами Матеев с пари, не стига че непрестанно просиш от него пари ами и нон стоп се заяждаш с него. Ебаси човека си. Добре че не те познавам иначе бих те очистил.
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                При електролизерите когато не е направено това с електродите за 1 обемен литър газ производство устройството има 20 клетки с размер на електродите 100 на 100мм, когато електродите са оптимизирани клетките които произвеждат същото количество газ са само 2 броя с диаметър 120мм. Виждал съм ги с очите си и двата варианта какво представляват и разликата наистина е такава. Сега за батерия трябва да се направи и не знам какво ще се получи, ако е нещо подобно джакпота ще е много голям , за повярвалите. Това дето не вярват е само резултат от консервативност, Матеев днес се хванал да прави едно добро, обаче хейтърите яко го атакуваха в една друга тема..той им обяснява аз ви помагам, те му отговарят - ти си лош !
                Този, дето си го именувал, последният - оня, мармотът, дето увива шоколади - едно време учеше хората още, как да се включат в режим усвояване на субсидиите сиреч, на точене държавни/народни пари. Сега, обяснява за Windows 11, с надеждата, да се самопромотира като експерт и да си поизмие лицето пред повече народ, като покаже, че познава една ОС. Лошо няма, разбира се, ама НЕ ТОВА е Техническата Революция, чийто "трубадур", се бара нашия дядка. Защо? Ами...все ми се струва че, програмистите на Майкрософт, са с пъти по-големи майстори и разбирачи от наш габровец и, ако и да са допуснали бъг, вероятността, това да а НЕ Е нарочно, е под 10%. По-скоро, момците си имат задачи, дълбоко познаване на материята и стратегическо планиране, което, им казва на какъв етап, да включат поредните ъпдейти. Щото, подобрението, продава.
                Фактически, нашият "трубадур", е самозван търгаш-фукльо, търсещ слава с чужди усилия пък, ако дойдат и пари... Да, видял "пропуск". ОК. А, дали е истински пропуск?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Той не го е виждал на живо и само се форсира, ще потопят електродите в реката с каква цел освен да избият рибата.
                  Много бахур има там за лапане.

                  Коментар


                  • Той не го е виждал на живо и само се форсира, ще потопят електродите в реката с каква цел освен да избият рибата.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Това производство на водород е много неефективно, защо просто не си използват тока за производство на метали..имат много пари които да натикат в някаква глупост.
                      Иначе, описвайки себе си и другото си "аз" - онова, дето не вдига самолета с турска думичка, червеният е показал елементарна грешка. На комшийски, "давам" ("vermek") се пише с "V", а не с "F". Но, неговата работа е да дава, не да знае. Простено да му е.
                      Last edited by Pyramid; 06.12.2021, 11:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Това производство на водород е много неефективно, защо просто не си използват тока за производство на метали..имат много пари които да натикат в някаква глупост.
                        Е, че тази да не е малка?

                        Коментар


                        • Това производство на водород е много неефективно, защо просто не си използват тока за производство на метали..имат много пари които да натикат в някаква глупост.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            При електролизерите когато не е направено това с електродите за 1 обемен литър газ производство устройството има 20 клетки с размер на електродите 100 на 100мм, когато електродите са оптимизирани клетките които произвеждат същото количество газ са само 2 броя с диаметър 120мм. Виждал съм ги с очите си и двата варианта какво представляват и разликата наистина е такава. Сега за батерия трябва да се направи и не знам какво ще се получи, ако е нещо подобно джакпота ще е много голям , за повярвалите. Това дето не вярват е само резултат от консервативност, Матеев днес се хванал да прави едно добро, обаче хейтърите яко го атакуваха в една друга тема..той им обяснява аз ви помагам, те му отговарят - ти си лош !
                            От всичките джакпоти - пак се държиш за палците

                            Тук виждаш реална работеща 100 мегаватова инсталация - и не, там няма глупави приказки на два гьотферена от долно уйно, а това дето мислиш че са кранове - са електродите, потапяни в реката
                            https://www.spiegel.de/wissenschaft/...a-1285352.html

                            Коментар


                            • При електролизерите когато не е направено това с електродите за 1 обемен литър газ производство устройството има 20 клетки с размер на електродите 100 на 100мм, когато електродите са оптимизирани клетките които произвеждат същото количество газ са само 2 броя с диаметър 120мм. Виждал съм ги с очите си и двата варианта какво представляват и разликата наистина е такава. Сега за батерия трябва да се направи и не знам какво ще се получи, ако е нещо подобно джакпота ще е много голям , за повярвалите. Това дето не вярват е само резултат от консервативност, Матеев днес се хванал да прави едно добро, обаче хейтърите яко го атакуваха в една друга тема..той им обяснява аз ви помагам, те му отговарят - ти си лош !
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Това с електродите е което имах предвид когато изказах предположение че 500 ватчаса за килограм при батериите са преодолими, Матеев каза че имам много здраве и такава енергийна плътност няма да се постигне.
                                Може и да се. Консули като Мармотейков, историята много пъти ги е опровергавала, не е чак невъзможно и сега, да ги. Въпрос отделен, лесно или трудно. А, това с подгрева върви заедно с охлаждането, сиреч, микромодулните, и тук, ще възобладаят. И не е някакъв импотент, дето ще каже, кой бил имал, а кой не акъл. Неговото е завист, както и на габровеца и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X