IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=O48zD8-Nl5A

    Коментар


    • Ами при някои анархията е пълна и не могат да се преброят, други искат да изглеждат по голям народ..жените защо си слагат червило и..Това че някой иска да намаля популацията не е вярно, че искат да си нулират дълговете е вярно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Отдавна съм познал един свой опонент тука, Имп*****я, ама се правя на халтав. Затуй, препоръчвам, да си спомни, какви ги е сам думал, т'ко'а.
        Народопсихологията е не е важно я да съм добре важно е Вуте да е зле.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Да кажем че Китай лъже за броя население, но защо и други биха го правили? Каква е ползата? За да ни плашат с това колко сме много и как вредим на планетата ли? Това не би ме изненадало, но ми се вижда прекалено.
          МММ...едва ли точно лъжат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

            Нямам представа дали схемата на това
            https://www.youtube.com/watch?v=dgTJJ3Mq96A
            Ще има полза ако се определи оптическата индикатриса с това
            https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4...BB%D0%B8%D0%BA
            Какво представляват микромодулите защото чичко гугъл ме връща в инвестора?
            Отдавна съм познал един свой опонент тука, Имп*****я, ама се правя на халтав. Затуй, препоръчвам, да си спомни, какви ги е сам думал, т'ко'а.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Разходът на ток -да, ама на енергия - трудно. Щото, ще трябват 800-волтови пък, батерии. Микромодулните, се вписват съвършено, разбира се но, доде светът се управлява на инат, нещата ще вървят трудно. Знаем се, българите.
              Нямам представа дали схемата на това
              https://www.youtube.com/watch?v=dgTJJ3Mq96A
              Ще има полза ако се определи оптическата индикатриса с това
              https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4...BB%D0%B8%D0%BA
              Какво представляват микромодулите защото чичко гугъл ме връща в инвестора?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                Не има логика и основателно се съмняват за ръста на популацията, очевидно данните не са реални. Те казват така, Китай е многолюден над 1,5 милиарда. И започват да изброяват големите градове, които са на океана, а и известно е че континенталната част е рядко населена. Дори някой даваше идеята да я покрият със соларни клетки и ще правели ток за няколко планети.Така че населението е по малко но пак лъжат. За пластмасите знам какво може да се направи с тях.
                Да кажем че Китай лъже за броя население, но защо и други биха го правили? Каква е ползата? За да ни плашат с това колко сме много и как вредим на планетата ли? Това не би ме изненадало, но ми се вижда прекалено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Ти знаеш ли наистина за пластмасите и рециклирането. Че тоя знак с триъгълничето като го видиш на пластмасовите продукти е просто главология. И само три типа пластмаси реално могат да се рециклират. А тия изследвания, дето методологията им е от Спондж Боб Квадратни Гащи, даже не знам какво да кажа. Смятали по "консумирана храна" колко е населението? Че ако смятаме един типичен американски балон колко консумира сравнено с мен, ще излезе че той е петима човека? Нещо не виждам как може да има каквато и да е валидност в подобен критерий.
                  Не има логика и основателно се съмняват за ръста на популацията, очевидно данните не са реални. Те казват така, Китай е многолюден над 1,5 милиарда. И започват да изброяват големите градове, които са на океана, а и известно е че континенталната част е рядко населена. Дори някой даваше идеята да я покрият със соларни клетки и ще правели ток за няколко планети.Така че населението е по малко но пак лъжат. За пластмасите знам какво може да се направи с тях.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    cyclop, четох едно изследване са си направили труда да го развият, по количествата консумирана храна стигат до извода че населението е поне два пъти по малко и всички държави всъщност умножават по две своята численост. Та смятай какво може да е, и каква може да бъде истината. Ако приемем че има запаси за 500 години напред, не е ли разумно потреблението да се намали с цел те да станат 1500. Знаеш с пластмасите какво се случва в момента, имат знак за рециклиране но рециклирането е рядкост.
                    Ти знаеш ли наистина за пластмасите и рециклирането. Че тоя знак с триъгълничето като го видиш на пластмасовите продукти е просто главология. И само три типа пластмаси реално могат да се рециклират. А тия изследвания, дето методологията им е от Спондж Боб Квадратни Гащи, даже не знам какво да кажа. Смятали по "консумирана храна" колко е населението? Че ако смятаме един типичен американски балон колко консумира сравнено с мен, ще излезе че той е петима човека? Нещо не виждам как може да има каквато и да е валидност в подобен критерий.

                    Коментар


                    • cyclop, четох едно изследване са си направили труда да го развият, по количествата консумирана храна стигат до извода че населението е поне два пъти по малко и всички държави всъщност умножават по две своята численост. Та смятай какво може да е, и каква може да бъде истината. Ако приемем че има запаси за 500 години напред, не е ли разумно потреблението да се намали с цел те да станат 1500. Знаеш с пластмасите какво се случва в момента, имат знак за рециклиране но рециклирането е рядкост.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        И аз бях ваксиниран срещу covid-19. Е, изкарах го.
                        Сега говоря за имунитета срещу измишльотини, за разлика от псевдоимунитета от ковипсевдоваксините, веднъж като проумееш че нещо е измишльотина, имунизиран си доживот срещу това да те изментят повторно с него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Щях много да се притесня... Ако като ученик не бях лежал с часове на килима и не бях чел списания Паралели и Наука и техника от 70-те години, в които подробно се описваше как до края на века петролът ще свърши и озоновата дупка ще ни избие и тн. Всички тия страшки плашки минават по веднъж. Сега съм ИМУНИЗИРАН ехехе
                          И аз бях ваксиниран срещу covid-19. Е, изкарах го.
                          Last edited by Pyramid; 16.07.2022, 15:50.

                          Коментар


                          • А иначе последно наш сънародник нобелов лауреат по физика, с откритие което е фундаментално и неочаквано. Какво ли си мислят другите, като чуят българин и момчето младо, само на 30години още. Ето това е Славата, прославя България, в най тежката наука - физиката.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Разходът на ток -да, ама на енергия - трудно. Щото, ще трябват 800-волтови пък, батерии. Микромодулните, се вписват съвършено, разбира се но, доде светът се управлява на инат, нещата ще вървят трудно. Знаем се, българите.
                              Точно.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                                Ако е така както казват пей сърце.Но е незаменима суровина- факт и батерии за електрокари не можеш направи без да я ползваш. Има и сигурни неща, при интензивна употреба се стопляме. Помните ли войната срещу Ирак, с високоточни те удари като запалиха петролните кладенци..що ли беше необходимо, но да не издребняваме. Та мисълта ми е за меката зима у нас тогава две години. Климата със сигурност се повлиява. Пък и няма точно теб да убеждавам, знаем много добре че тези електромобили са далеч от съвършенство още. И моето твърдение мога да намеря вече има доказателства, че разхода им на ток драстично ще падне. Последните вече са на 800 волта и разхода от това пада с малко повече от една трета.
                                Разходът на ток -да, ама на енергия - трудно. Щото, ще трябват 800-волтови пък, батерии. Микромодулните, се вписват съвършено, разбира се но, доде светът се управлява на инат, нещата ще вървят трудно. Знаем се, българите.

                                Коментар

                                Working...
                                X