IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Пак се обърка дано утре оправиш нещата.Еденицата мярка за мощност е ват а за енергия ватчас.
    Утре ще оправим нещата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Бате Пешо утре само да е по слънчево ще снимам таблото и ще го сложа тук. Има си цифрички и пише 40КВ/ч произвежда в момента, за деня колко е произведено и откак е пуснато в експлоатация- някакви мегавати
      Пак се обърка дано утре оправиш нещата.Еденицата мярка за мощност е ват а за енергия ватчас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Валентине бъркаш мощност и енергия.
        Бате Пешо утре само да е по слънчево ще снимам таблото и ще го сложа тук. Има си цифрички и пише 40КВ/ч произвежда в момента, за деня колко е произведено и откак е пуснато в експлоатация- някакви мегавати

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Електричките голяма работа- наблизо до нас има един спортен комплекс и на покривите на сградите му са инсталирани панели, не знам колко са ама вчера беше слънчево и докато разхождах кучето погледнах дисплеят му- 40 киловата произвеждаше в момента, а за деня беше произвел 430 киловата- това около 4 ч следобед
          Валентине бъркаш мощност и енергия.

          Коментар


          • Електричките голяма работа- наблизо до нас има един спортен комплекс и на покривите на сградите му са инсталирани панели, не знам колко са ама вчера беше слънчево и докато разхождах кучето погледнах дисплеят му- 40 киловата произвеждаше в момента, а за деня беше произвел 430 киловата- това около 4 ч следобед

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Нищо не каза. Звучиш като Измамника.

              Продължава да е неясна причината да се изказваш за себе си в трето лице единствено число. Що т'ка бе, Миме?
              Last edited by Pyramid; 19.02.2019, 15:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Нищо не каза. Звучиш като Измамника.

                И това "нищо" беше достатъчно.
                Екзекутиран е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                  Емиии, мултиакаунтингът в правилата на форума е забранен. Ако го призная, подлежа на санкции.
                  Но аз не мога да го призная, даже и най-искрено да искам, защото това тяло споделят няколко личности, три от които участват във форума и единственото общо при тях е знанието на това.

                  Да, множествена личност.

                  Но, изглежда, аз и тези двамата сме коректни и се появява(х)ме индивидуално, само ако другите са във форумния затвор или екзекутирани, какъвто е случаят с П.Ф.Изеров, например; RIP.
                  Нищо не каза. Звучиш като Измамника.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    А, та за мистерията да те питам,
                    Бе като изчезне Изеров, и почва да пише Зверов. Чудя се дали е случайно съвпадение, и не мога да преценя, та каква е причината, ако има такава?

                    Емиии, мултиакаунтингът в правилата на форума е забранен. Ако го призная, подлежа на санкции.
                    Но аз не мога да го призная, даже и най-искрено да искам, защото това тяло споделят няколко личности, три от които участват във форума и единственото общо при тях е знанието на това.

                    Да, множествена личност.

                    Но, изглежда, аз и тези двамата сме коректни и се появява(х)ме индивидуално, само ако другите са във форумния затвор или екзекутирани, какъвто е случаят с П.Ф.Изеров, например; RIP.
                    Last edited by И.Зверов; 16.02.2019, 14:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                      Бе хора, не говоря срещу "Тесла"; Мъск даже много ми харесва.

                      Просто оцених добрана идея на клипа.
                      А, та за мистерията да те питам,
                      Бе като изчезне Изеров, и почва да пише Зверов. Чудя се дали е случайно съвпадение, и не мога да преценя, та каква е причината, ако има такава?

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Бе хора, не говоря срещу "Тесла"; Мъск даже много ми харесва.

                        Просто оцених добрана идея на клипа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                          Клипът е с добра идея: изпреварване на всички исторически превозни средства, като накрая изпреварва и електрическа "Тесла", возена на платформа на "Пътна помощ"!
                          Кис-кис-кис
                          На платформата беше Ферари. Хитро, няма що.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                            Клипът е с добра идея: изпреварване на всички исторически превозни средства, като накрая изпреварва и електрическа "Тесла", возена на платформа на "Пътна помощ"!
                            Кис-кис-кис
                            Мдаааа, гроздето кисело,

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Приятел, не си го слагай на сърце. Ясно е, че тия - тримата /пирамидалният - фараона и хубавият/та "Дани"/ - ще те разбият, нищо, че понятие си нямат... ))

                              Сега ще те накарат да им дефинираш, що е то изохорен процес... ))

                              До там са стигнали... ))
                              Кух, та дрънка.

                              Коментар


                              • Клипът е с добра идея: изпреварване на всички исторически превозни средства, като накрая изпреварва и електрическа "Тесла", возена на платформа на "Пътна помощ"!
                                Кис-кис-кис

                                Коментар

                                Working...
                                X