IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Няма как да има по-тъпо нещо от самоуправляващ се автомобил.
    Има. Вярвай ми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Oчевидно стандартите ни за тъпота се различават, но това не е важно. Важното е че появата на такива автомобили за много кратко време ще съкрати автомобилния парк. Не знам с колко точно но да останат 10% от съществуващия ми се струва реално.
      И как точно ще стане това? С появяването си, сам по себе си тоя автомобил ще унищожи 90% от парка, или някой ще забрани да си караме колите и ще ни извозват с автономни гигаавтобуси. Не знам дали ще успеете да си "построите" комунизъм, но аз съм против.

      Коментар



      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Тъп въпрос.
        Хм. Кой го каза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          Няма как да има по-тъпо нещо от самоуправляващ се автомобил.
          Oчевидно стандартите ни за тъпота се различават, но това не е важно. Важното е че появата на такива автомобили за много кратко време ще съкрати автомобилния парк. Не знам с колко точно но да останат 10% от съществуващия ми се струва реално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Що ве идеално е. Нарамваш едно такова до морето с приятели. Бухате белот/покер и 3-4 бутилки огнена течност со мезе, ядки и весели весели директно в черноморския бардак
            Моля те. Те управниците с едни ел. тротинетки не могат да се оправят. Искат специална квалификация на водача, каска на главата и пожарогасител на гърба. В самоуправляващ се автомобил ще бъдеш овързан с всякакви колани и еърбеците ще бъдат надути превантивно. Най много да ти е свободен показалеца на дясната ръка за да си бъркаш в носа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Няма как да има по-тъпо нещо от самоуправляващ се автомобил.
              Що ве идеално е. Нарамваш едно такова до морето с приятели. Бухате белот/покер и 3-4 бутилки огнена течност со мезе, ядки и весели весели директно в черноморския бардак
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                Сериозно?
                Няма как да има по-тъпо нещо от самоуправляващ се автомобил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                  Либералкомунистите не се интересуват от чистотата на въздуха и глобални затопляния. Те просто искат да контролират всичко. Постоянно ти навират под носа , ВЕИ-та, финни частици, автономни автомобили. За какво ти е автономен електрически автомоби без шофьор? За какво?
                  Тъп въпрос.
                  Last edited by X_Y; 22.11.2019, 09:15.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                    За какво ти е автономен електрически автомоби без шофьор? За какво?
                    Сериозно?

                    Коментар


                    • Либералкомунистите не се интересуват от чистотата на въздуха и глобални затопляния. Те просто искат да контролират всичко. Постоянно ти навират под носа , ВЕИ-та, финни частици, автономни автомобили. За какво ти е автономен електрически автомоби без шофьор? За какво?
                      Last edited by X_Y; 22.11.2019, 09:14.

                      Коментар


                      • Интересно... Новодошъл в темата - не говори по факти от същата тема, а се концентрира върху квалификации? Кой си ти бе, мушмурок? /да отговоря в "твоя" стил на "НЕспамене"/. Кой си ти, Ве - наглец!

                        И, тъй като те интересува много, ще ти отговоря: спонсорира ме един шейх, а в свободното си време "работя" на Граждански договорИ в 2 гаража. Това - достатъчно ли ти е, относно моята "трудова" биография? Ай сиктир, ве - "принципният"!

                        .................................................. ..................

                        Колко дискусии. Имам надежди, защото НИКОЙ ТУК не желае да си купи Тесла... Но - до 10 години - буквално всичко ще бъдеЛО... Нека изчакаме, за да се уверим, че нещата тръгват ОТ ТУК! Все пак противниците спорят най-настървено именно тук: Няколко човека защитават изгубена кауза, вярвайки в бъдАщето /светло/, но... НЕ РИСКУВАТ да се превърнат в опитни зайчета... )) Зимата идва: "Студът едва настъпи, а Tesla вече заспа зимен сън"...

                        Споко, де! Това е заглавие от миналата година... Тази година времето остана сравнително топло..., но миналата - точно по това време, вижте какво стана:


                        "Автомобилите Model 3 в САЩ и Канада замръзнаха!"

                        Това е втората зима на Tesla – Model 3. Зимата неизменно идва и проблемите започват, а температурите дори не са паднали толкова много.
                        В Канада и САЩ, където са разпространени повече Тесли, студът още не е в своя пик, но собствениците му вече се оплакват от проблеми!!!

                        /трите удивителни НЕ са случайно поставени тук!!!/

                        Доставките на Model 3 започнаха преди две години, но най-вече в Калифорния, където зима практически няма. През лятото електромобилът достига северните части на САЩ, както и в Канада. Електромобилът не е тестван при минусови температури! Според екипа на Tesla автомобилът би трябвало да работи /дори/ в такива климатични условия, без да се налага стартирането на автоматичното подгряване на батерията, необходимо за нормалнато й функциониране.

                        Да, ама не!

                        Не помага дори предварително дистанционно загряване, което продължава 10 минути, при това, ако температурата навън е -7 градуса, а в колата е -1 градус, като това не би трябвало да е проблем...

                        Повечето собственици на електромобилите, експлоатирани при минусови температури - се оплакват, че имат проблем с отварянето на вратите, прозорците, като и на портовете за зареждане...

                        Не помня двигател с вътрешно горене да е имал такива проблеми при много по-ниски минусови температури!

                        А сервизите на Tesla - в минусовите температури се пълнят в търсене на решение на проблема...

                        .................................................. ..............

                        Фактите горе - изглежда възпират ВСИЧКИ в тоя форум, за да се ориентираМЕ към електромобилите - като към част от светлото /НИ/ бъдеще...

                        Други ТУК ни подсказват, че и за тях /както за мен!/ - гроздето е кисело!

                        Трети пък мислим, че "Страх - лозе пази!"

                        Всеки се самоопределя по някакъв начин...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tenoke Разгледай мнение
                          Безимен, сериозно си я оспамил тази тема. Туко що я прочетох и е много очевидно, че си си решил отдавна че тесла не става, и вече игнорираш всички положителни индикатори.

                          Както и да го погледнеш, ако сравниш всичко електрическите коли са по-'здравословни' под всякакви критерии. Има ли проблеми? Има, естествено. Но по никакъв начин не изглежда всякаш честно сравняваш нещата. В гараж ли работиш, че толкова ги ненавиждаш?
                          Механик. Цял ден в масло. Ще му липсва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            Даммм... Вярата в светлото бъдеще...

                            Откъде ми е познат този стил?

                            Някой, когото са издигнали на пиедестал... И една ръка, която сочи нанякъде... Накъде сочи?

                            Да. Светлото бъдАще е някъде там...

                            ))
                            Нищо му нямаше на чичко Ленин. Мумия.
                            ;-)

                            Коментар


                            • Безимен, сериозно си я оспамил тази тема. Туко що я прочетох и е много очевидно, че си си решил отдавна че тесла не става, и вече игнорираш всички положителни индикатори.

                              Както и да го погледнеш, ако сравниш всичко електрическите коли са по-'здравословни' под всякакви критерии. Има ли проблеми? Има, естествено. Но по никакъв начин не изглежда всякаш честно сравняваш нещата. В гараж ли работиш, че толкова ги ненавиждаш?

                              Коментар


                              • Даммм... Вярата в светлото бъдеще...

                                Откъде ми е познат този стил?

                                Някой, когото са издигнали на пиедестал... И една ръка, която сочи нанякъде... Накъде сочи?

                                Да. Светлото бъдАще е някъде там...

                                ))

                                Коментар

                                Working...
                                X